جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/09 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5613

 ميز خبــــر 

 استقبال مخاطبان راديو تهران از برنامه هاي طنز

برنامه جديد « عقربه » از راديو تهران در قالب طنز، ويژه ايام تابستان و اوقات فراغت تدارک ديده شده است.

امير بني هاشمي تهيه کننده برنامه «عقربه» معتقد است: اين برنامه در قالب طنز و با محوريت آيتم هاي متفاوت تاکنون از استقبال مخاطبان برخوردار بوده است و با توجه به تنوع و بهره گيري از زبان طنز انتظار مي رود که مخاطبان بيشتري را جذب کند.

برنامه يک ريشه اصلي دارد؛ چه کارهايي بايد انجام دهيم که تهران به صدسالگي برسد. همه بخش هاي طنز با محوريت زمان طراحي شده است و هر کدام از يک ديدگاه به آن مي پردازد.

وي افزود: ميثم عبدي در نقش دکتر اني وي و امين قاضي در نقش مخاطبي است که با طرح پرسش هاي طنز و کمدي با برنامه در تماس است، به ايفاي نقش مي پردازند.

بني هاشمي ادامه داد: بخشي با عنوان «عقرب زلف کج» طراحي شده که يک مجله کوتاه طنز است که گاهي مرتبط با موضوع و برخي اوقات هم تناسبي با موضوع برنامه ندارد، اما در کل درباره زمان و هدفش هم اين که زمان را از دل همه چيز مي توان بيرون کشيد، چون زمان در همه چيز دخيل است.

علاوه بر اين؛ ما بخشي طراحي کرديم که با عنوان «تنها صداست که مي ماند» روي آنتن مي رود، اين بخش به تهيه کنندگي صادق داوري فر، ما را به صد سالگي مي رساند. بيشتر با افکت و يک متن کوتاه سر وکار داريم، «تهران به وقت زندگي» هم بخش گزارشي برنامه است که محمدرضا ميرحسيني با توجه به موضوع روزانه با مردم در قالب طنز
گفت وگو مي کند.

اين برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 10 صبح از شبکه راديويي تهران موج اف. ام رديف 94 مگاهرتز پخش مي شود.

حضور «سموئل ال. جکسون» در يک سريال

«سموئل ال. جکسون» بازيگر سرشناس سينما در سريالي تلويزيوني ايفاي نقش مي‌کند.

به گزارش ايسنا، «دن آو گيک» نوشت: «سموئل ال. جکسون» بازيگر باسابقه و پرکار آمريکايي در سريال تلويزيوني «پيرمرد» نقش اصلي را بازي مي‌کند.

اين مجموعه تلويزيوني بر اساس رماني از «توماس پري» که امسال منتشر شده، ساخته مي‌شود. «جکسون» که در آثار مشهوري چون «پارک ژوراسيک»، «پالپ فيکشن» (داستان عامه‌پسند)، «هشت نفرت‌انگيز» و «جانگوي آزادشده» بازي کرده، در اين سريال نقش مردي بازنشسته را بازي مي‌کند که فعاليت‌هاي پيشين‌اش در سازمان جاسوسي برايش دردسرساز مي‌شود.

«جاناتان اي. استين‌برگ» کارگرداني «پيرمرد» را بر عهده گرفته و «وارن ليتل‌فيلد» که سريال‌هاي موفقي چون «فارگو» و «قصه نديمه» را در کارنامه‌اش دارد، تهيه‌کننده اين اثر است.

«جکسون» که حالا 68 سال دارد، داراي سابقه‌اي 25 ساله در عرصه سينماست که حضورش در تلويزيون هم مانع فعاليت‌هاي سينمايي‌اش نمي‌شود. او در فيلم جديدش که اثري اکشن است و «محافظ شخصي هلتمن» نام دارد، روبروي «رايان رينولدز» هنرنمايي مي‌کند. او در قسمت دوم «باورنکردني‌ها» هم نقشي دارد و در «کاپيتان مارول» هم بازي مي‌کند.

سريال «پيرمرد» مراحل پيش‌توليد را پشت سر مي‌گذارد و هنوز مشخص نيست از چه شبکه‌اي پخش مي‌شود.

در کتابخانه رازي ؛

پاي نقد کتاب چراغ قرمز بنشينيم

کتابخانه رازي در روز 12 مرداد ماه با برگزاري برنامه چهار سوق کتاب با حضور کارشناسان و نويسنده کتاب، ميزبان جلسه نقد و بررسي کتاب چراغ قرمز است.

به گزارش روابط عمومي مراکز فرهنگي هنري منطقه 11،اين نشست با حضور مهر انگيز اشراقي نويسنده کتاب و مرتضي صالح آبادي به عنوان منتقد برگزار خواهد شد.لازم بذکر است در پايان اين نشست تعدادي از کتابها که به امضاي نويسنده رسيده به مخاطبين اهدا مي شود .

بر اساس اين گزارش مهر انگيز اشراقي از ساکنين منطقه 11 ،منتقد و کارشناس ادبي ،سرويراستار انتشارات کوله پشتي است که به عنوان نويسنده کتاب چراغ قرمز ومرتضي صالحي کارشناس رسانه و نويسنده و کارگردان فيلم کوتاه و دانش آموخته دوره فيلم سازي انجمن سينماي جوان ،دبير کانون ادبي منطقه 10 به عنوان مجري و کارشناس برنامه حضوردارند.

در قسمتي از کتاب ميخوانيم:صورتم گر گرفته است .گرمي خوني که به گونه هايم هجوم اورده ،به خوبي حس مي کنم ضربان قلبم تند تر شده است...

علاقه مندان حوزه کتاب و ادب مي توانند در زمان ياد شده از ساعت 18 به آدرس ميدان قزوين،خيابان قزوين ،خيابان شهيد مرادي بوستان رازي کتابخانه رازي مراجعه نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي