جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5618

 اسناد پزشکي گواهي بر باهوش بودن سلول‏هاي سرطاني مي‏دهند  

 
بنظر مي‏رسد در اغلب مواردي که براي بشر مشکلات و بيماري‏‏ها پديد مي‏آيند قدرت مغزي در حل مسايل و بيماري‏‏ها داراي رل اساسي است و معمولاً افرادي که داراي مغز قوي تر مي‏باشند داراي عمر طولاني‏تر و کمتر بيمار مي‏شوند و در صورت ابتلا به امراض براحتي درمان مي‏شوند.

مغز افراد توسط مواد سازنده و انرژي تقويت مي‏گردد و در اثر کم‏کاري عضو مورد نظر و ضعف تغذيه و عوامل آزاردهنده رو به ضعف مي‏رود.

القاي انرژي به مغز از محيط و غذاها و توسط فعاليت اعضاء باعث تقويت مي‏گردد و توانائي و مقاومت در مقابل جمع امراض و حتي بيماري سرطان با مغز قوي امکان‏پذير مي‏باشد.

اسناد پزشکي گواهي بر باهوش بودن سلول‏هاي سرطاني مي‏دهند و افرادي که داراي هوش برتر مي‏باشند در ابتداي تشکيل سلول‏هاي بدخيم آنها را رديابي مي‏کنند و با قدرت کافي آنها را به نابودي مي‏کشانند.

مغز توانا اغلب موارد را پيش‏بيني مي‏کند و حتي مي‏تواند در محيط‏هاي بيماري‏زا پيش‏گيري‏هاي لازم را انجام دهد، حس اشتها را تحريک کرده و آنرا بطرف غذاي مورد نياز بدن مي‏کشاند و بيشتر زنده مي‏مانند، انواع احساسات در آنها زنده و از طبيعت بيشتر بهره مي‏گيرند بديگران خدمت مي‏کنند و داراي حس انتقام‏جوئي کمتري مي‏باشند که سلامتي در تمامي جهات موجب خوشبختي بيشتر مي‏باشد.

نويسنده دکتر نجم الدين حاجي سيدحسني

گرد آورنده : محمد تقي اشتري دليوند


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي