جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5618

 رئيس اتحاديه جايگاه داران عرضه سوخت کشور:
 وزير نفت با اجراي قانون حق العمل کاري موافقت کرده است 

 رئيس اتحاديه جايگاه داران عرضه سوخت کشور گفت: وزير نفت با اجراي قانون حق العمل کاري درجايگاه هاي عرضه سوخت موافقت کرده است.

به گزارش ايرنا، بيژن حاج محمدرضا در نشست سراسري جايگاه داران سوخت کشور در تهران افزود: قانون حق العمل کاري اکنون و پس از موافقت وزيرنفت با آن وارد مرحله اجرايي خواهد شد.

رئيس اتحاديه جايگاه داران به مذاکره هاي وزير نفت درخصوص اجراي اين قانون اشاره کرد و گفت: اميد است امسال بتوانيم به اجراي آن نزديک شويم.

وي به فشارهاي وارد شده به جايگاه داران سوخت کشور در دو سال گذشته اشاره و ابراز اميدواري کرد: امسال خواسته هاي جايگاه داران برآورده مي شود.

حاج محمدرضا با اشاره به طرح برندينگ جايگاه هاي سوخت کشور اظهار داشت: مسئله برندسازي مشکلي از جايگاه داران حل نمي کند و ما طرح طيجاک را براي برطرف شدن همه مشکل ها معرفي مي کنيم.

رئيس اتحاديه جايگاه داران سوخت کشور اظهار اميدواري کرد: اگر بتوان در هر منطقه نماينده اي از جايگاه داران انتخاب شود در سراسر ايران حدود 37 هيات موسس در طرح طيجاک حضور خواهند داشت و چارچوب آن را طراحي خواهند کرد.

نايب رئيس کميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست گفت: هيچ خدمتي مقدس تر از اين نيست که وقت خود را صرف همنوعان خود کنيم و شما جايگاه داران در همه اتفاق ها و حوادث کمر خدمت به خلق الله داشتيد و اين ادعايي است که مي تواند دنيا و اخرت ما را تضمين کند.

يحيي کمالي پور افزود: گرفتاري ها و مشکل هاي شما را در اين نشست شنيدم و اين گرفتاري ها را در مجلس شوراي اسلامي پيگيري خواهم کرد.

پس از آنکه شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران موضوع برندسازي را مطرح کرد، اين امر به عنوان الگوي جديدي در کشور براي عرضه کيفي و رقابتي سوخت محل مداقه بخش هاي مختلف قرار گرفت.

برخي از برندسازي استقبال کردند و آن را ميداني براي رقابت در عرضه کيفي خدمات دانستند اما برخي دل نگران بودند و روي خوشي به آن نشان ندادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي