جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5618

 معرفي برگزيدگان ششمين دوره جشنواره فيلم شهر 

 مراسم اختتاميه ششمين دوره جشنواره فيلم شهر با معرفي برگزيدگان در سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار شد.

برگزيدگان اين جشنواره عبارتند از:

*بخش فيلمهاي کوتاه بين‌الملل

بهترين فيلم انيميشن

"فرنوش عابدي" براي فيلم "پيشخدمت" از کشور ايران

بهترين مستند کوتاه

"دانيال ياپز" و "کريستين مجيا گوستا" براي فيلم " ويدا" از کشورهاي اکوادر و کلمبيا

فيلم کوتاه داستاني

"فابريک براکيو" براي فيلم " تمام دنيا براي يک دنياي کوچک" از کشور فرانسه

فيلم‌هاي بلند داستاني و مستند بين‌الملل

بهترين فيلم مستند

محمد کارت" براي فيلم "آوانتاژ" از کشور ايران

بهترين کارگرداني فيلم‌بلند داستاني

" فابريزيو کتاني" براي فيلم "شرح يک عشق" از کشور ايتاليا

بهترين فيلمنامه

"کامبوزيا پرتويي" براي فيلم " فراري "از کشور ايران

بهترين بازيگر زن

"والريا چانگتيني " براي فيلم " شرح يک عشق" از کشور ايتاليا

بهترين بازيگر مرد

"محسن تنابنده" براي فيلم " فراري" از کشور ايران

بهترين دست آورد فني

"دودو ميراندو" براي فيلم برداري فيلم " دادگاه داخلي "از کشور برزيل

بهترين فيلم داستاني

" فابريزيو کتاني" براي فيلم " شرح يک عشق" از کشور ايتاليا

بهترين دست آورد فني

"دودو ميراندو" براي فيلم برداري فيلم " دادگاه داخلي "از کشور برزيل

*جايزه ويژه هيئت داوران

"محمد کارت" براي فيلم " آوانتاژ" از کشور ايران

*فيلم‌هاي پويانمايي کوتاه و نيمه‌بلند

بهترين جان بخشي

سارا آيت‌الهي، لاله ضيايي،سيامک تکلو و حجت عزم پور براي فيلم داش آکل

بهترين کارگرداني

حسين ملايمي براي کارگرداني فيلم پويانمايي بدو رستم بدو

بهترين فيلم

اميرهوشنگ معين تهيه کنندگي فيلم درخت پرتقالي محصول مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي

*فيلم‌هاي کوتاه و نيمه بلند داستاني

بهترين فيلمنامه

آرمان خوانساريان براي فيلمنامه فيلم‌هاي سبز کله غازي و قرص برنج

بهترين دستاورد فني يا هنري

ميلاد و سجاد ستوده نيا و مرتضي هدايي براي فيلم بيماري

بهترين کارگرداني

درناز حاجي‌ها براي کارگرداني فيلم مرضيه

*بهترين اثر با محوريت تهران شناسي و تهران نگاري

آرمان خوانساريان براي فيلم سبز کله غازي

*جايزه ويژه هيات داوران

خورشيد چراغي پور براي نقش آفريني در فيلم کوتاه داستاني وقت ناهار

*بخش فيلم هاي مستند

بهترين تحقيق يا پژوهش

ابوالفضل سروش مهر براي فيلم گراند هتل

بهترين دستاورد فني يا هنري

انسيه ملکي براي فيلم مانکن هاي قلعه حسن خان

بهترين کارگرداني مستند کوتاه و نيمه بلند

حامد کلجه‌اي براي کارگرداني فيلم مستند حامي

بهترين کارگرداني مستند بلند

حسام اسلامي براي کارگرداني فيلم مستند بلند متهمين دايره بيستم

* جايزه ويژه هيئت داوران

مستند مادرم زمين به
تهيه کنندگي آقاي مجتبي ميرتهماسب

بهترين فيلم

سام کلانتري براي تهيه کنندگي فيلم مستند مانکن‌هاي قلعه حسن خان

بهترين اثر با محوريت تهران شناسي و تهران نگاري

هادي آفريده براي فيلم مستند باغ هاي گمشده

بهترين اثر با محوريت تهران شناسي و تهران نگاري

تقدير هيئت داوران به خاطر تصويربرداي مجموعه فيلمهاي مستند ارائه شده به جشنواره، رضا تيموري

*بخش فيلمهاي ويديويي

بهترين فيلمنامه

آقاي سيد روح اله حجازي براي فيلمنامه فيلم سپيد به رنگ مرواريد

بهترين دستاورد فني يا هنري

امير موسوي براي تصويربرداري فيلم سپيد به رنگ مرواريد

رضا بازي برون براي ايفاي نقش کاراگاه در فيلم جاده تباهي

بهترين کارگرداني

ياسر طالبي براي کارگرداني فيلم فرزندان

بهترين فيلم

ميترا روحي منش براي تهيه کنندگي فيلم فرزندان

*بخش فيلم هاي سينمايي

بهترين فيلمنامه

کامبوزيا پرتوي براي فيلمنامه فيلم سينمايي فراري

بهترين بازيگر زن

پرديس احمديه براي ايفاي نقش در فيلم سينمايي لاک قرمز

بهترين بازيگر مرد

ناصر هاشمي براي ايفاي نقش در فيلم سينمايي برادرم خسرو

بهترين دستاورد فني يا هنري

مهرداد ميرکياني و عبدالله اسکندري براي چهره‌پردازي فيلم سينمايي لانتوري

بهترين کارگرداني

محمدحسين مهدويان براي کارگرداني فيلم سينمايي ماجراي نيمروز

*جايزه ويژه هيات داوران

احسان بيگلري براي کارگرداني فيلم سينمايي برادرم خسرو

بهترين فيلم

سعيد ملکان براي تهيه کنندگي فيلم سينمايي ابد و يک روز

بهترين اثر با محوريت تهران نگاري

بهمن کاميار و محسن قرائي براي تهيه کنندگي و کارگرداني فيلم سينمايي سد معبر

تقدير ويژه دبير جشنواره براي کارگرداني فيلم سينمايي "ويلايي‌ها" به منير قيدي .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي