جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5618

 خبـــرنامه 

 آنچلوتي:

نبايد نگران نتايج پيش فصل باشيم

سرمربي ايتاليايي تيم بايرن‌مونيخ آلمان با اشاره به قهرماني تيمش در سوپرجام آلمان گفت: نتايج پيش فصل خوب نبود اما نبايد نگران آن باشيم.

تيم فوتبال بايرن‌مونيخ موفق شد در ديدار برابر دورتموند در سوپرجام آلمان حريفش را در ضربات پنالتي شکست دهد تا قهرمان سوپرجام آلمان شود.کارلو آنچلوتي سرمربي مونيخي‌ها پس از اين پيروزي با اشاره به برتري تيمش گفت: البته که قهرماني مهم است و از اين بابت خوشحالم. ما با تمرکز خوبي بازي کرديم. نتايج پيش فصل ما خوب نبود اما نبايد نگران آن باشيم.وي ادامه داد: زماني که فصل آغاز شود، ما کارمان را جدي آغاز مي‌کنيم. بازي جذابي را شاهد بوديم و دورتموند هم بازي خوبي به نمايش گذاشت. همانطور که انتظار داشتيم، جدال سختي بود و ضربات پنالتي به شانس هم بستگي دارد.

بازگشت رسمي علي‌حسيني به وزنه‌برداري

وزنه‌بردار کشورمان پس از هشت سال در اردوي تيم ملي حاضر شد.

به گزارش تسنيم، تيم ملي وزنه‌برداري چند روز قبل به اردوي سطح ارتفاع خود در شهر ورزقان پايان داد و از روز گذشته تمرينات خود را در تهران استارت زد.

وزنه‌برداران که خود را براي مسابقات جهاني 2017 آماده مي‌کنند، از روز گذشته يک ملي‌پوش جديد را در کنار خود ديدند. سعيد علي‌حسيني، وزنه‌بردار اردبيلي که بعد از هشت سال به اردوي تيم ملي دعوت شده، بعد از مدت ها توانست بار ديگر ملي‌پوش شود.

وي که در اين مدت تمرينات خود را به صورت شخصي دنبال کرده، اميدوار است بتواند خودش را تا قبل از مسابقات جهاني به اوج آمادگي برساند و بتواند در کنار بهداد سليمي در دسته فوق‌سنگين روي سکو قرار بگيرد.

ادعاي «موندو دپورتيوو»

سه شنبه از کوتينيو در نيوکمپ رونمايي مي شود

بر اساس گزارش نشريه کاتالونيايي، هافبک برزيلي سرخپوشان مرسي‌سايد تا پيوستن به اين تيم فاصله چنداني ندارد.در حالي که باشگاه بارسلونا در تکاپو براي يافتن جانشيني مناسب براي نيمار است، نشريه «موندو دپورتيوو» مدعي شد که آبي‌واناري‌پوشان کاتالونيا بر اين باورند که پيشنهاد 100 ميليون يورويي‌شان (90.2 ميليون پوند) مورد موافقت باشگاه ليورپول قرار خواهد گرفت و اگر همه چيز طبق برنامه پيش برود اين هافبک نفوذي برزيلي تا سه‌شنبه انتقالش به بارسلونا عملي خواهد شد.فيليپه کوتينيو که در ماه ژانويه قرارداد خود را با ليورپول به مدت پنج سال تمديد و خودش را تا ماه ژوئن 2022 به اين تيم متعهد کرد، به محض اينکه باشگاه ليورپول چراغ سبز به وي نشان دهد، براي انجام تست‌هاي پزشکي راهي شهر بارسلونا خواهد شد.

با اين وجود يورگن کلوپ سخت در تلاش است تا ستاره برزيلي خود را در اين تيم حفظ کند.کوتينيو در سال 2013 در ازاي 8.5 ميليون پوند از اينتر به ليورپول پيوست و فصل گذشته با وجود اينکه 6 هفته به دليل مصدوميت از ناحيه قوزک پا خانه‌نشين بود، 14 گل براي سرخپوشان مرسي‌سايد به ثمر رساند.

بازگشت اميد استقلال از هفته ششم

هافبک دفاعي تيم فوتبال استقلال تا هفته پنجم ليگ برتر نمي‌تواند تيمش را همراهي کند.

اميد ابراهيمي که قبل از شروع ليگ برتر تحت عمل جراحي قرار گرفت، بعد از پشت سر گذاشتن مراحل درماني، حالا تمرينات اختصاصي‌اش را پشت سر مي‌گذارد. در مورد زمان بازگشت اين بازيکن خبرهاي مختلفي مطرح شده است، ولي زمان قطعي بازگشت اين بازيکن به ترکيب استقلال از هفته ششم خواهد بود.ابراهيمي بايد با انجام تمرينات ويژه به آمادگي کامل برسد و اين بازيکن در دو هفته آينده هم نمي‌تواند تيمش را همراهي کند و اين در حالي است که ليگ برتر بعد از پنج هفته تعطيل خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي