جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5623

 انجمن بين المللي د‌انشگاه‌ها 

 
هفتادمين اجلاس هيأت مديره

10تا11 اکتبر 2006، تيان جين، چين

د‌كتر عبد‌الله جاسبي سري اول -1

IAUP ( انجمن بين المللي رؤساي دانشگاه ها )

- همکاري با IAUP اساسا درسازمان سمپوزيوم رؤساي IAU-IAUP درمورد خود مختاري مؤسساتي که در چيانگ ماي(Chiang Mai)، تايلند در تاريخ 8 تا9 سال 2006 صورت گرفت، ادامه پيدا ميکند. IAU مسئوليت جزئيات برنامه، معرفي سخنران ها، و دعوت از نيمي از رؤسا را به عهده داشته است. ما موافقت کرديم که هزينه چندنفرازسخنران ها را پوشش دهيم درحاليکه IAUP مسئول هزينه هاي داخلي باشد. انتظار ميرود که IAU بعضي از مقالات را به چاپ برساند، به احتمال زياد در سپتامبر 2007 موضوع سياست آموزش عالي به چاپ ميرسد. براي تضمين اينکه تنها مقالات کيفي نگهداشته شود، هيچ قولي به ارائه دهندگان مقالات براي چاپ داده نشده است.

پروژه مؤسسه آموزش بين المللي (Atlas)

- IAU مشارکت در پروژه مؤسسه براي آموزش بين المللي اطلس 1(IIE) درمورد جابجايي بين المللي دانشجو را ادامه ميدهد. پرتال پروژه با تأخير رونمايي شده تا قالب هاي بهتر و کاربرد دوستانه تري را در ويترين نمايش قراردهد. (http://atlas.iienetwork.org/)

بنياد آسيا - اروپا2 (ASEF)

- بنيادآسيا – اروپا (ASEF) درخواسته کرده است که داده هاي اطلاعاتي ارائه شده توسط IAU تحت قرارداد را براي سه سال به روز نمايد. پرتال مربوط به جابجايي بين اروپا و آسيا بايستي در مدت کوتاهي آماده شود. از IAU ، به عنوان بخشي از همکاري بين دوسازمان دعوت شده است تا در برنامه درسي مربوط به يادگيري الکترونيک که در سپتامبر 2006 درکره جنوبي برگزار مي گردد ارائه مقالات داشته باشد.

1. IIE: Institute for International Education

2. ASEF: Asia-Europe Foundation


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي