جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5623

 معاون سيما خبر داد:
 جلسات 10 ساعته با نمايندگان بختياري‌ها درباره «سرزمين کهن» 

 
معاون سيماي رسانه ملي از برگزاري جلساتي با نمايندگان چهار محال و بختياري براي رفع مشکل سريال «سرزمين کهن» و نمايش قسمت هايي از آن براي اين نمايندگان سخن گفت.

مرتضي ميرباقري معاون سيماي رسانه ملي در گفتگو با مهر درباره سريال «سرزمين کهن» و تصميمات جديدي که براي پخش اين مجموعه به کارگرداني کمال تبريزي گرفته شده است، گفت:نقطه نظراتي نسبت به اين سريال وجود داشت و نقدهايي وارد شد که براي رفع آنها دوستان ما در چهار محال و بختياري نمايندگاني تعيين کردند و با آنها جلساتي را برگزار کرديم.وي ادامه داد: مي توان گفت ما طي 2 تا 3 هفته گذشته چندين جلسه 10 ساعته با نمايندگاني از چهار محال و بختياري برگزار کرديم و تمام نکات مورد نظر را دريافت و موارد را اعمال کرديم و اکنون اميدواريم در اين فرآيند بعد از اينکه همه مسايل مرتفع شد اين سريال فاخر را پخش کنيم.

ميرباقري درباره زمان پخش سريال «سرزمين کهن» نيز عنوان کرد:حتي بخش هايي از سريال هم براي اين افراد نمايش داده شد و اميدوارم توافق نهايي به انجام برسد تا تکليف پخش اين سريال نيز مشخص شود.

معاون سيما در پايان درباره سريالي که گفته شد طرح آن از مرضيه برومند است و در شبکه اميد به توليد مي رسد، عنوان کرد:اين سريال هنوز در مرحله ايده، تحقيق و نگارش است و هنوز نام آن هم مشخص نيست. البته ما به نويسندگان مي گوييم که سه اسم پيشنهادي براي سريال ها ارايه کنند تا ما يکي از آنها را نهايي کنيم. خانم برومند هم سابقه بسياري دارند و آثار خوبي هم داشته اند و فعلا در حال تحقيق روي اين سريال هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي