جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5626

 آغاز هفته چهارم ليگ برتر
 شاگردان برانکو به دنبال تثبيت صدرنشيني 

 
آفرينش- شاگردان برانکو ايوانکوويچ براي تثبيت صدر نشيني امروز به مصاف سياه جامگان مي روند.

هفته چهارم ليگ برتر فوتبال کشورمان امروز(چهارشنبه) از ساعت 20:45 با ديدار پرسپوليس و سياه‌جامگان در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود.

پرسپوليس 9 امتيازي و صدرنشين در شرايطي مقابل سياه‌جامگان قرار مي‌گيرد که مي‌خواهد با کسب 3 امتياز اين بازي خانگي وضعيتش را در صدر جدول تثبيت کند. تيم خوب برانکو مقابل تماشاگرانش تيمي هجومي‌تر و خطرناک‌تر است و همين مسئله باعث مي‌شود با قدرت بيشتري به سمت دروازه سياه‌جامگان حمله کند. پرسپوليسي‌ها که بعد از اين بازي بايد خودشان را براي ديدار رفت با الاهلي عربستان در ليگ قهرمانان آسيا آماده کنند مي‌خواهند با کسب 3 امتياز و با روحيه‌اي خوب به سمت عمان پرواز کنند.

در طرف مقابل هم سياه‌جامگاني قرار دارد که امسال هم با هدايت اکبر ميثاقيان به تيمي غير قابل پيش‌بيني و خطرناک تبديل شده است. سياه‌جامگان از 3 بازي گذشته خودش 4 امتياز به دست آورده و نشان داده تيمي نيست که به همين راحتي امتياز از دست بدهد. اکبر ميثاقيان هم عادت دارد مقابل پرسپوليس و استقلال آن هم در ورزشگاه آزادي دست به کارهاي بزرگ بزند و به قول معروف يقه تيم‌هاي پايتخت را بگيرد.

برانکو: 24ساعت به کاميابي نيا فرصت داديم

اما برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل سياه‌جامگان اظهار داشت: اين بازي در آستانه بازي ما با الاهلي خواهد بود. سياه‌جامگان شروع خوبي در ليگ داشته است. اين تيم يک باختي هم که حقش نبود مقابل فولاد داشته است. آنها شايد دنبال اشتباه ما در اين بازي خواهند بود چرا که فکر مي‌کنند که ما تمرکزمان روي بازي با الاهلي است.

وي ادامه داد: ما به هيچ وجه حريف را دست‌کم نمي‌گيريم، چرا که مي‌دانيم که بازي سختي را مقابل سياه‌جامگان پيش رو داريم. چيزي که من به آن افتخار مي‌کنم اين است که ما در هر بازي با حداکثر توان و تمرکز وارد ميدان مي‌شويم و به همين خاطر به نتايجي که مي‌خواهيم مي‌رسيم.

يرانکو با اشاره به بازي تيمش مقابل سياه‌جامگان خاطرنشان کرد: حريف سه بازيکن جديد گرفته و تيم خود را به خوبي تقويت کرده است، اگر علي‌عسگر هم بتواند بازي کند او خطرناک‌ترين بازيکن سياه‌جامگان به حساب مي‌آيد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در واکنش به شايعاتي که پيرامون پاس ندادن بازيکنان به منشا و حضور اين بازيکن در کميته اخلاق مطرح شده است، گفت: من نمي‌دانم کجا ديدند که بازيکنان به منشا پاس نمي‌دهند. من در کنفرانس خبري قبلي خود هم گفتم فقط در يک صحنه در دقيقه 92 بازي با نفت مسلمان از بين فرشاد و منشا به فرشاد پاس داد و شايد او در موقعيت بهتري بود، ضمن اينکه در دقيقه 92 بازي، بازيکن خسته است و نمي‌تواند بهترين تصميم را بگيرد. حالا اينکه فرشاد مي‌توانست به منشا پاس دهد يا شوت بزند آن هم بحث ديگري است.

برانکو ادامه داد: بازيکناني مثل منشا، نعمتي، خليل‌زاده و مصلح نياز به زمان دارند تا خودشان را با شرايط پرسپوليس وفق دهند. اينجا پرسپوليس است و مسلماً شرايطش با هر جاي ديگر فرق مي‌کند. کلاً فلسفه باشگاه پرسپوليس با باشگاه‌هاي ديگر متفاوت است، اما در مورد اينکه چرا منشا به کميته اخلاق احضار شد من اين موضوع را از شما مي‌شنوم. خيلي عجيب است که چرا او زماني که در پيکان بود مدل موهايش ايراد نداشت، اما الان در پرسپوليس ايراد دارد! اين طور مسائل شخصي است. به نظر شما آيا موهاي من هم ايراد دارد؟!

وي درباره آخرين وضعيت سيدجلال حسيني و اينکه چرا کمال کاميابي‌نيا در تمرين شرکت نکرد، گفت: اگر اتفاق خاصي براي سيد رخ ندهد او از ابتدا براي ما به ميدان خواهد رفت، اما در مورد کمال بايد بگويم که او در ليست 18 نفره ما نيست. کمال از وضعيت خود در تيم ناراضي است و ما به او 24 ساعت فرصت داديم که در مورد شرايطش تصميم بگيرد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که آيا مشکل کمال کاميابي‌نيا مالي است يا فني، گفت: به‌هر حال اين مشکل وجود دارد و او از وضعيت خود در تيم راضي نيست، ضمن اينکه او به تازگي دوران نقاهت مصدوميتش را پشت سر گذاشته است. کاميابي‌نيا 24 ساعت فرصت دارد که در مورد شرايطش تصميم بگيرد.

برانکو درباره اينکه ممکن است آيا کمال بعد از 24 ساعت تصميم بگيرد از پرسپوليس جدا شود، گفت: نه اين‌طور نيست. براي جدايي بازيکنان ما به آنها به اندازه کافي فرصت داديم. مثلاً به طارمي گفتيم اجازه دارد با باشگاه‌هاي ديگر مذاکره کند و اين کار را هم انجام داد. در حال حاضر هر بازيکني که با ماست در تيم خواهند ماند، چرا که فصل سختي را پيش رو داريم. البته اگر بازيکني بود که پيشنهاد چند ميلياردي داشت و سودي به باشگاه مي‌رسيد شايد در مورد او تصميم ديگري بگيريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي