جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5649

 در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري؛
 زمان برگزاري آزمون دانشجويان پژوهشگاه منحل‌شده "شاخص‌پژوه" 

 اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره‌ تاريخ توزيع كارت، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون اختصاصي دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص‎پژوه در مقاطع دكتري و كارشناسي ارشد سال 1396 منتشر شد.

در اين اطلاعيه آمده است؛

ضمن آرزوي موفقيت براي داوطلباني كه در آزمون اختصاصي دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص‌پژوه در مقاطع دكتري و كارشناسي ارشد سال 1396 ثبت‌نام نموده‌اند، نظر اين داوطلبان را به موارد ذيل معطوف مي دارد:

الف‌ - نحوه‌ و زمان توزيع كارت شركت در آزمون

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز پنجشنبه مورخ 23شهريور در محل دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران به آدرس: تهران - بزرگراه جلال آل احمد- اول پل گيشا - جنب بيمارستان دكتر شريعتي صبح از ساعت 8:30 لغايت 12:00 و بعداز ظهر از ساعت 14:00 لغايت 18:00 توزيع مي‌گردد.

لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌ مقاطع مذكور، براي دريافت كارت شركت در آزمون مي‌بايست به دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران مراجعه و با در دست داشتن اصل كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار معتبر نسبت به دريافت كارت شركت در آزمون خود و برگ راهنما اقدام نمايند.

بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

داوطلباني كه در زمان مقرر موفق به ثبت‌نام در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نشده‌اند لازم است با در دست داشتن دو قطعه عكس و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار به آدرس فوق مراجعه نموده و كارت شركت در آزمون خود را دريافت نمايند.

ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور در تاريخ 23شهريور مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «الف» به نماينده مسوول رفع نقص مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مذكور مراجعه نمايند.

2ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «الف» به نماينده مسوول رفع نقص مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مذكور مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

ج ‍ـ تذكرهاي‌ مهم‌:

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

2- فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌ 8:00 (هشت) صبح روز جمعه 24 شهريور آغاز مي‌گردد.

3- در ورودي حوزه‎هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سي دقيقه) بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.

4- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاك‌كن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند.

بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.

6- مخدوش نمودن و پاره نمودن اوراق امتحاني، تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب مي‌گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد. ضمناً داوطلبان گرامي مي‎توانند درصورت داشتن سوال با شماره تلفن 36182367- 026 تماس حاصل نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي