جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5672

 برگزاري آيين تکريم و معارفه شهردار اصفهان 

 اصفهان – محمد راعي

مراسم تکريم و معارفه شهردار اصفهان روز شنبه پانزدهم مهرماه برگزار شد که طي آن حکم شهردار اصفهان که از سوي وزير کشور ابلاغ شده بود، توسط استاندار اصفهان به قدرت‎اله نوروزي شهردار جديد اصفهان اهداء و از خدمات دکتر مهدي جمالي‌نژاد شهردار پيشين اصفهان تجليل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، قدرت‌اله نوروزي شهردار اصفهان در اين مراسم گفت: براي تحقق برنامه‌هاي خود اهدافي را آگاهانه برگزيده‌ايم و تحقق آن را فقط آرزو نکرده بلکه آن‌ها را محقق خواهيم کرد.وي تاکيد کرد: از خداي بزرگ مي‌خواهيم تا کمک کند چشمانمان را به روي حقايق نپوشانيم، دستانمان را پاک نگه داريم و به مردم خدمت کنيم.

وي با بيان اينکه در برنامه‌هاي خود اهدافي را آگاهانه برگزيده‌ايم و تحقق آن را فقط آرزو نکرده بلکه آن‌ها را محقق خواهيم کرد، افزود: در اين مسير با هيچ‌کس مقابله نکرده و براي شهروندان اصفهاني با همه وجود تلاش مي‌کنيم.نوروزي اضافه کرد: ما در نظر داريم تا با همکاريهاي مردمي گرههاي شهر اصفهان را باز کنيم و در اجراي برنامه‏ها نيز گرهي هم در کار کسي بوجود نياوريم. البته در اين ميان نه از مسائل فرار مي‌کنيم و نه واقعيتها را ناديده مي‎گيريم بلکه با پشتوانه مردمي و مسئولان و با کمک کارشناسان و مديران شهري مشکلات را ريشه‎يابي مي‎کنيم تا راه‎حلي بيابيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي