جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5672

 خبر هنري 

 آخر هفته با آي فيلم

شبکه آي‌فيلم که آخر هفته‌ها 3 فيلم سينمايي از کانال‌هاي سه‌گانه اين شبکه نمايش مي‌دهد، اين هفته فيلم‌هاي «همسر»، «شاه خاموش» و «مي‌خواهم زنده بمانم» را براي مخاطبانش در نظر گرفته‌است.به گزارش روابط عمومي شبکه آي فيلم، فيلم‌هاي سينمايي همسر، شاه خاموش و مي‌خواهم زنده بمانم به ترتيب 20، 21 و 22 مهر از اين شبکه روي آنتن قرار مي‌گيرند.

«همسر» فيلمي به کارگرداني و نويسندگي مهدي فخيم زاده ساخته شده در سال 1372 است که امشب ساعت 21 از آي فيلم فارسي به نمايش گذاشته‌خواهدشد. تکرار آن نيز در ساعت‌هاي 05:00 و 13:00 روز بعد پخش خواهدشد.

مهدي هاشمي، فاطمه معتمدآريا، نسرين مقانلو، پرستو گلستاني و سيروس ابراهيم‌زاده بازيگراني هستند که دراين فيلم ايفاي نقش کرده‌اند.

«شاه خاموش» فيلمي ايراني به کارگرداني و نويسندگي همايون شهنواز محصول سال 1382 است، که رويدادهاي تاريخي و سرنوشت‌ساز دوران جنگ جهاني اول و دوران شاهنشاهي احمدشاه قاجار را به تصوير کشيده‌است.

در اين فيلم بازيگراني همچون علي نصيريان، محمدرضا فروتن، مهتاب کرامتي، محمد صادقي، کاظم هژيرآزاد، ميرطاهر مظلومي اصل، پيتر سليماني‌پور، مجيد ميرزاييان و محمدرضا حقگو در اين فيلم تاريخي به ايفاي نقش پرداخته‌اند. جمعه شب ساعت 22:00 به وقت مکه کانال عربي آي‌فيلم، «شاه خاموش» را با زيرنويس عربي نمايش مي دهد و بازپخش آن در ساعت هاي 04:00، 10:00 و 16:00 روز بعد خواهدبود.«مي‌خواهم زنده بمانم » ساخته سال 1373 به کارگرداني ايرج قادري و نويسندگي رسول صدر عاملي است.

بازيگراني که در «مي‌خواهم زنده بمانم » به ايفاي نقش پرداخته‌اند عبارت‌اند از: فرامرز قريبيان، فاطمه گودرزي، مهناز انصاريان، سام محمد پور، فتحعلي اويسي، شهلا رياحي، ابراهيم‌آبادي و جلال مقدم.

«مي‌خواهم زنده بمانم » ساعت 02:30 شنبه از کانال انگليسي با زيرنويس پخش مي‌شود و تکرار آن در ساعت هاي 08:30، 14:30و 20:30 روز يک شنبه خواهد بود.

حضور«جکي چان» در فيلمي اكشن

جکي چان بازيگر مطرح سينماي آسيا که بيشتر در هاليوود به ايفاي نقش پرداخته اين روزها و در سن 63 سالگي در فيلمي اکشن به ايفاي نقش پرداخته است.

به گزارش ميزان، چان با وجود اينکه از لحاظ ظاهري کمي تکيده تر از گذشته شده اما همچنان اصرار بر انجام عمليات هاي اکشن توسط خودش دارد. چان يکي از معدود بازيگراني است که هيچگاه بدل نداشته و سر همين جريان آسيب هاي جدي را از سر گذرانده است.

فيلم سينمايي "غريبه" به کارگرداني "مارتين کمپبل" 13 اکتبر سال 2017 اکران بين‌المللي خود را آغاز خواهد کرد.

نگارش فيلمنامه "غريبه" را "ديويد مارکني" و "استفان ليتر" از سال گذشته آغاز کردند و فيلمبرداري آن سپتامبر 2016 در نيويورک کليد خورد.

غريبه داستان يک رستوران دار چيني است که در نيوريورک زندگي مي‌کند. زندگي او با گروگان گيري خانواده‌اش توسط پارتيزان‌ هاي ايرلندي دچار فاجعه شده و وي براي بازپس‌گيري خانواده و انتقام به تنهايي روبروي گروگانگير‌ها مي ايستد.جکي چان، پريس برانسون، چالي مورفي، کتي لانگ و روي برن بازيگراني هستند که در فيلم بيگانه به ايفاي نقش پرداخته اند.جکي چان اولين تجربه کاري خود با مارتين کمپبل را پشت سر مي گذارد اما از سوي ديگر پريس برانسون پيش از اين براي بازي در نقش مامور جيمز باند با کمپبل همکاري داشته است.

اجراي نمايش «چه کسي سهراب را کشت؟» تمديد شد

اجراي نمايش « چه کسي سهراب را کشت؟» به نويسندگي و کارگرداني شهرام کرمي در تالار قشقايي مجموعه تئاترشهر يک هفته ديگر تمديد شد.

اجراي نمايش « چه کسي سهراب را کشت؟» به نويسندگي و کارگرداني شهرام کرمي که از روز بيستم شهريور ماه در در تالار قشقايي مجموعه تئاترشهر به صحنه رفته به دليل استقبال قابل توجه تماشاگران تا روز 28 مهر ماه تمديد شد.نمايش «چه کسي سهراب را کشت؟ » به نويسندگي و کارگرداني شهرام کرمي و بازي بهرام شاه محمدلو، رويا افشار،فريد قبادي ، سروش طاهري، آبان حسين آبادي و حسين پور کريمي هر روز ساعت 19 در تالار قشقايي مجموعه تئاتر شهر ميزبان علاقه مندان تئاتر است. علاقه مندان براي تهيه بليت هاي اين نمايش مي توانند يا به سامانه «تيوال» يا به صورت حضوري به گيشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي