جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5672

 هفته نهم ليگ برتر
 رونمايي از اولين دستپخت «شفر» در آزادي 

 
آفرينش- ليگ برتر اين هفته، تحت الشعاع اولين دستپخت سرمربي آلماني استقلال قرار گرفته است.

هفته نهم ليگ برتر فوتبال کشور، امروز و فردا با برگزاري هشت ديدار پيگيري خواهد شد که در مهم ترين بازي ها، پرسپوليس در اهواز به مصاف استقلال خوزستان مي رود و «وينفرد شفر» هم براي اولين بار در يک ديدار رسمي روي نيمکت استقلال مي نشيند.

پنجشنبه 20 مهر

پيکان – گسترش فولاد / ساعت 16:00 / ورزشگاه شهداي شهر قدس

تيم پيکان درشرايطي ميزبان گسترش فولاد تبريز است که با 14 امتياز در رده چهارم ليگ برتر قرار داردو جزو تيم‌هاي صدرنشين حساب مي‌شود. درست بر عکس گسترش فولادي که با هفت امتياز در قعر جدول رده بندي حضوردارد. شاگردان جلالي در شرايطي به مصاف گسترش فولاد مي‌روند که اين ديدار اولين بازي رسمي فيروز کريمي به عنوان سرمربي اين تيم تبريزي است.

استقلال خوزستان – پرسپوليس / ساعت 17:00/ ورزشگاه غدير اهواز

پرسپوليس در شرايطي پيش از ديدار با الهلال در دوربرگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا در اهواز به ميدان مي‌رود که با 14 امتياز در رده سوم جدول است. شاگردان برانکو با تيمي کامل به مصاف استقلال خوزستان نمي‌روندو بازيکنان محروم و مصدوم زيادي در اين تيم ديده مي شود.

استقلال خوزستان هم که در رده پانزدهم جدول جا خوش کرده، احتياج مبرمي به کسب پيروزي در اين ديدار دارد. قطعا جدال تدابير تاکتيکي عبدالله ويسي و برانکو جذابيت‌هاي فراواني خواهد داشت.

جمعه 21 مهر

سپاهان – سياه جامگان / ساعت 16:00 / ورزشگاه نقش جهان اصفهان

سپاهان و سياه جامگان در شرايطي رو به روي هم قرار مي‌گيرند که هر دوتيم با 7 امتياز در رده‌هاي سيزدهم و چهاردهم جدول هستند. هم سپاهان و هم سياه جامگان درهفته‌هاي گذشته نتايج خوبي نگرفته اند و براي جدايي از انتهاي جدول امتياز‌هاي کامل بازي را مي‌خواهند.

سايپا – سپيد رود / ساعت 16:00 / ورزشگاه پاس قوامين تهران

شاگردان دايي که از هشت بازي گذشته 12 امتياز اندوخته دارند، در ديداري خانگي به مصاف سپيدرودي مي‌روند که نوسان زيادي در ليگ داشته. پيروزي در اين ديدار مي‌تواند سايپا را به دوباره به جمع تيم‌هاي بالاي جدول برساند به خاطر همين دايي و شاگردانش با تمام قوا به مصاف سپيدرود خواهند رفت.

تراکتور سازي – پارس جنوبي جم / ساعت 16:00 / ورزشگاه يادگار امام تبريز

مسلما يکي از ديدار‌هاي جذاب اين هفته در تبريز برگزار خواهد شد. تراکتورگل محمدي که در رده هشتم جدول حضور دارد، کار سختي براي کسب پيروزي مقابل تيم صدرنشين پارس جنوبي جم دارد. در طرف مقابل هم پارسي‌ها با تکيه بر تفکرات مهدي تارتار و براي ادامه صدر نشيني براي پيروزي به زمين مي‌روند.

پديده – ذوب آهن / ساعت 16:30 / ورزشگاه ثامن مشهد

تيم رده دومي پديده که در هفته‌هاي اخير فوق العاده نتيجه گرفته، ميزبان ذوب آهني است که نتوانسته تا اينجاي کار انتظارات را برآورده کند و در رده هفتم جدول قرار دارد. قلعه نوعي و شاگردانش براي رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول کارسختي در مشهد خواهند داشت.

استقلال – فولاد خوزستان / ساعت 17:00 / ورزشگاه آزادي تهران

ديدار استقلال و فولاد اولين تجربه سرمربي گري وينفرد شفر در استقلال است. از اين رو هواداران استقلال بسيار مشتاق هستند تا تيم تحت هدايت شفر را از نزديک ببينند. البته از شانس بد استقلال رده يازدهمي، اين تيم بايد به مصاف فولادي برود که در رده پنجم جدول حضوردارد. پيروزي دراين مسابقه مي‌تواند کار شفر را دراستقلال ساده‌تر کند، اما عدم نتيجه گيري هم مي‌تواند پيامد‌هاي ناخوشايندي در همين ابتداي کار داشته باشد.

صنعت نفت آبادان – نفت طلائيه / ساعت 17:15 / ورزشگاه تختي آبادان

شاگردان کمالوند درشرايطي در ديدار خانگي ميزبان نفت طلائيه هستند که فقط 7 امتياز از 8 بازي گذشته کسب کرده اند. درآن طرف ميدان هم نفت پرحاشيه و پرخبري قرار دارد که دوباره حميد درخشان را به عنوان سرمربي روي نيمکت خود مي‌بيند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي