جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/06 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5685

 معرفي بهترين بازيگران هاليوود  

 جوايز فيلم هاليوود از «کيت وينسلت» و «جيک جيلنهال» با جايزه بهترين بازيگر زن و مرد سال تقدير مي‌کند.به گزارش ايسنا به نقل از هاليوود ريپورتر، در مراسم سالانه جوايز فيلم هاليوود که در تاريخ 5 نوامبر (14 آبان) در هتل بورلي هيلتون برگزار مي‌شود، «کيت وينسلت» و «جيک جيلنهال» با دريافت جايزه بهترين بازيگر زن و مرد مورد تقدير قرار خواهند گرفت.

«کيت وينسلت» بازيگر برنده اسکار که در سال 1997 با حضور در فيلم «تايتانيک» چهره شد، فيلمي که با فروش 2.186 ميليارد دلاري دومين فيلم پرفروش تاريخ سينما (بدون احتساب تورم) است. اين بازيگر هاليوودي تاکنون شش بار نامزد جايزه اسکار شده است و يکبار هم در سال 2008 براي فيلم «کتابخوان» اين جايزه را به دست آورده است.

«وينسلت» که در حال بازي در فيلم «واندر ويل» ساخته جديد «وودي آلن» است، در مجموعه جديد فيلم‌هاي «آواتار» نيز مقابل «جيمز کامرون» خواهند رفت.

اما «جيک جيلنهال» که در سال 2013 نيز باري در فيلم «زندانيان» موفق به کسب جايزه بازيگري جوايز فيلم هاليوود شده بود، در سال 2005 براي بازي در فيلم تحسين‌شده «کوهستان بروکبک» ساخته «آنگ لي» نامزد دريافت جايزه اسکار شد و جايزه بفتاي نقش مکمل مرد را کسب کرد.«جيلنهال» امسال در فيلم «قوي‌تر» ساخته «ديويد گوردن گرين» بازي کرده است و در سال آينده ميلادي نيز بازي در دو فيلم «برادران سيسترز» به کارگرداني «ژاک اوديار» و «حيات وحش» ساخته «پل دانو» را در برنامه دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي