جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/06 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5685

 خبر هنري 

 راز کشتار وحشيانه در هاليوود برملا شد

فيلم سينمايي "جيگساو" در ژانر وحشت و به کارگرداني "پيتر گولد فينگر" از امروز در سينماهاي جهان اکران خواهد شد.

به گزارش ميزان، پس از اينکه در سطح شهر تعدادي جسد با کشتاري وحشيانه کشف مي شد، تحقيقات در اين زمينه آغاز مي گردد و سرنخ ها به فردي ملقب به جيگساو مي رسد که گمان مي رفت سالها پيش مرده باشد.

مايکل و پيتر اسپريگ نگارش فيلمنامه اين فيلم ترسناک را بر عهده داشته و کمپاني پارامونت به عنوان پخش کننده آن معرفي شده است.

توبين بل، وورا واندولت، مت پاسمور، اميلي اندرسون، بوني سئو و تينا جانگ از جمله بازيگراني هستند که در "جيگساو" به ايفاي نقش مي‌پردازند.

واژه جيگساو براي اکثر علاقه‌مندان به سينما يادآور شخصيت اصلي مجموعه فيلم‌هاي اره استکه به تازگي ساخت قسمت هشتم آن نيز آغاز شده است.

فيلم سينمايي "اره هشت" به کارگرداني "برادران اسپيريگ" 27 اکتبر 2017 اکران جهاني خود را آغاز مي کند.

اره در هفت نسخه قبلي خود نشان داده که يکي از التهاب‌آور ترين فيلم هاي سينماي هاليوود محسوب مي شود و اين بار نسخه نهايي و هشتم خود را ارائه خواهد داد.

جاش استالبرگ و پيت گلدفينگر نگارش فيلمنامه هشتمين نسخه از اره را برعهده داشته و کارگرداني آن را مايکل و پيتر اسپيريگ انجام داده اند.

اين فيلم در ادامه مجموعه فيلم‌هاي اره است و داستان آن حدود يک دهه پس از مرگ جيگ‌ساو و تحقيقات درباره ادامه قتل‌ها رخ مي‌دهد.

لورا وندرورت، توبين بل، مت پاسمور، کالوم رني و بريتني آلن از جمله بازيگراني هستند که در اره هشت بازي مي کنند.

حضور «احمد مهرانفر» در تئاتر

نمايش «همه چيز درباره آقاي ف» به کارگرداني آرش عباسي و با حضور احمد مهرانفر سال جاري در يکي از سالن هاي خصوصي تئاتر به صحنه مي رود.به گزارش مهر، نمايش «همه چيز درباره آقاي ف» به نويسندگي و کارگرداني آرش عباسي پيش از اين در سال 88 و در کارگاه نمايش مجموعه تئاترشهر به صحنه رفته بود. اين نمايش که درباره يک خواننده مجالس عروسي است که قصد معروف شدن دارد، به عنوان پرفروش ترين اثر نمايشي کارگاه نمايش در آن سال شناخته شد.آرش عباسي قصد دارد بار ديگر نمايش «همه چيز درباره آقاي ف» را به صحنه ببرد و اين اثر نمايشي با حضور احمد مهرانفر به عنوان بازيگر،سال جاري در يکي از سالن هاي خصوصي تئاتر به صحنه مي رود.

عباسي تا به حال نويسندگي و کارگرداني آثاري چون «زيرزمين»، «نويسنده مرده است»، «آفتاب از ميلان طلوع مي کند» و «آناکارنينا» را بر عهده داشته است.

حضور‌ چشم‌گير سينماي ايران در جشنواره نوجوان سئول

سينماي ايران در نوزدهمين جشنواره بين‌المللي فيلم نوجوان سئول حضوري شايان توجه دارد.فيلم هاي «حورا» ساخته غلامرضا ساغرچيان، «سويوق» ساخته برادران ارک، «جنجال در عروسي» ساخته رضا خطيبي، «کليله و دمنه» ساخته عليرضا توکلي بينا و «چهل کچل» ساخته صادق صادق دقيقي، همه به پخش کنندگي بنياد سينمايي فارابي، براي نمايش در اين جشنواره بين المللي پذيرفته شده اند.

نوزدهمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم نوجوان سئول - سومين رويداد بزرگ سينمايي کشور کره جنوبي - از 7 تا 11 آبان سال جاري در شهر سئول برگزار مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي