جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5696

 نهادهاي مالي 

 مديرعامل بانک پارسيان آخرين وضعيت موسسه ثامن‌الحجج را تشريح کرد

مديرعامل بانک پارسيان درباره آخرين وضعيت موسسه ثامن‌الحجج گفت : قرار شده که هيات تصفيه با شرکتي در چهارچوب يک قرارداد مشاوره‌اي به توافق برسد و براي وصول تسهيلات اعطايي موسسه اقدام کنند.

کوروش پرويزيان در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين خبرها از ثامن‌الحجج اظهار کرد: قرار بر اين است که تصميمي درباره مجموعه برنامه‌هايي که در خصوص تعيين تکليف بخش تسهيلات اعطايي ثامن‌الحجج گرفته شده بود، ابلاغ شود؛ به اين ترتيب که هيات تصفيه با شرکت تامين‌انديش در چهارچوب يک قرارداد مشاوره‌اي به توافق برسد و براي وصول تسهيلات اعطايي موسسه اقدام کنند. اگر اين برنامه ابلاغ شود، کمک مي‌کند که تسهيلات اعطايي موسسه راحت‌تر وصول شود و به پرداخت معوقات سپرده‌گذاران کمک مي‌کند.

وي درباره آزمون دوم پرسنل پارسيان اظهار کرد: اين آزمون برگزار خواهد شد و تا حداکثر آذرماه بخش دوم جذب پرسنل انجام مي‌شود تا کارکنان ثامن‌الحجج بتوانند براي ورود به بانک پارسيان اقدام کنند.

ادامه خدمات رساني بانک شهر به زائران حسيني تا پايان ماه صفر

مديرعامل بانک شهر با اشاره به گستردگي خدمات بانک شهر به زائران حسيني در ايام اربعين گفت: خدمات رساني اين بانک به زائران حسيني تا پايان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، حسين محمدپورزرندي با بيان اين مطلب، افزود: از دهه دوم ماه محرم برنامه‌ريزي‌هاي لازم براي نصب خودپردازهاي ثابت و سيار و همچين استقرار پيشخوان‌هاي شهرنت براي ارايه خدمات بانکي به زائران اربعين حسيني در مرزهاي کشور انجام شد.

وي با اشاره به اين‌که برنامه ريزي هاي لازم براي ارايه خدمات به زائران در شهرهاي زيارتي عراق به ويژه شهر کربلا نيز انجام شده بود، افزود: متاسفانه تلاش بسياري انجام شد تا خدمات بانکي کاملي به زائران اربعين حسيني در داخل خاک کشور عراق ارايه شود، اما به دليل وجود برخي از مشکلات در دريافت مجوز، اين اقدام در سال جاري مسير
نشد.

شماره پيامک بانک ايران زمين را بين مخاطبين خود ذخيره کنيد

با ذخيره شماره پيامک بانک ايران زمين در بين مخاطبين خود، پيامک هاي دريافت و پرداخت‌هاي ارسالي از طرف بانک را به سهولت پيدا کنيد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ايران زمين، امروزه يکي از مشکلات کاربران تلفن‌هاي همراه مواجهه با انبوهي از پيامکها است که در کوتاه مدت ضمن اشغال حافظه تلفن، مشکلاتي را براي پيدا کردن پيامهاي خاص پيدا مي کنيم.

به همين منظور ما از شما مشتري بانک ايران زمين درخواست مي کنيم با ذخيره شماره 98500045+ در بين مخاطبين خود، پيامک‌هاي ارسالي ما را با نام بانک ايران زمين دريافت کنيد.

تقدير از سهم 44 درصدي بانک صادرات در حمايت از دانش بنيان ها

بانک صادرات ايران در راستاي حمايت گسترده تر از شرکت هاي دانش بنيان با صندوق نوآوري و شکوفايي تفاهم نامه همکاري امضا کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، در مراسم امضاي اين تفاهم نامه، از پيشتازي اين بانک در سهم 44 درصدي حمايت از شرکت هاي پيشرو در عرصه علم و فناوري هاي نوين، قدرداني شد.

خدمات شبانه روزي بانک سينا براي زائران حسيني(ع) در نقطه صفر مرزي

بانک سينا به منظور خدمت رساني بهينه به زائران اربعين حسيني، علاوه بر تمهيداتي که در زمينه ارائه خدمات بانکي به زائران اربعين حسيني(ع) فراهم آورده، به صورت شبانه روزي در نقطه صفر مرزي؛ پذيراي دوستداران حضرت اباعبدالحسين(ع) است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا اين بانک با برپايي موکب در نقطه صفر مرزي شلمچه، به صورت شبانه روزي، پذيراي زائران حرم سرور و سالار شهيدان امام حسين(ع) است و علاوه بر اسکان زائرين در محل استقرار موکب، نسبت به توزيع غذا و ميان وعده و نيز ارائه خدمات خياطي و کفاشي به زائران حرم حضرت سيد الشهدا(ع) اقدام مي کند.

برپايي موکب بانک رفاه در استان کرمانشاه

موکب بانک رفاه در کرمانشاه در راستاي ارائه خدمات بهينه و مطلوب به زائران اربعين حسيني با کامل ترين امکانات و خدمات بر پا شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه، در اين موکب که در مسير اصلي تردد زائران به کشور عراق و در محل 15 کيلومتري شهر کرمانشاه قرار گرفته است، با استقرار دستگاه خودپرداز سيار و پذيرايي از زائران به صورت 24 ساعته ميزبان زائران حسيني است.همچنين بانک رفاه براي تسهيل برداشت وجوه نقد از دستگاه هاي خودپرداز، سقف برداشت را به 5 ميليون ريال افزايش داده است.

صورت‌هاي مالي سال 1395 بانک اقتصادنوين به تصويب مجمع رسيد

مجمع عمومي عادي به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک اقتصادنوين، براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 30 اسفند ماه سال 1395 با حضور بيش از 84 درصد از سهامداران اين بانک برگزار شد و صورت‌هاي مالي مورد تصويب قرار گرفت.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، در گزارش هيات مديره اين بانک به سهامداران، با اشاره به استمرار رشد برخي شاخص‌هاي عملکردي اين بانک در سال گذشته، تاکيد شد که به رغم رعايت سقف نرخ سود پرداختي به سپرده‌هاي مشتريان توسط بانک اقتصادنوين در سال گذشته، سپرده‌هاي نزد اين بانک بيش از 7 درصد رشد داشته است که اين امر نشان دهنده اعتماد مشتريان به اين بانک است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي