جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5700

 وزير بهداشت در حاشيه بازديد از بيمارستان طالقاني کرمانشاه:
 پذيرش 600 مصدوم و انجام 300 عمل جراحي در کمتر از 24 ساعت در بيمارستان طالقاني 

 
وزير بهداشت ضمن بازديد از بيمارستان طالقاني کرمانشاه و عيادت از مصدومان اين بيمارستان با اشاره به اين که خوشبختانه وضعيت درماني مصدومين زلزله خوب و مناسب است، افزود: طبيعي است که پذيرش 600 مصدوم در ساعات اوليه حادثه، با مشکلاتي همراه باشد ولي در کمتر از 24 ساعت بالغ بر 300 عمل جراحي در اين بيمارستان انجام شده است و تعدادي از مصدومان نيز اعزام شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت به نقل از وبدا، دکتر هاشمي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر وضعيت با ثباتي داريم و شرايط عادي است، افزود: اين ثبات را مرهون تلاش 24 ساعته پرسنل عزيز بيمارستان، همکاراني که از ساير دانشگاه ها آمدند و افرادي که به صورت خودجوش کمک کردند، هستيم.

وزير بهداشت از رييس دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه، روساي بيمارستان ها، پرسنل درماني، اعضاي هيات علمي و همه کساني که از ساعات اوليه اين حادثه کمک کردند، تشکر کرد.

دکتر هاشمي در ادامه به خدمات بي نظير اورژانس کشور در اين حادثه اشاره کرد و گفت: اورژانس يکي از دستگاه هايي است که خدمات کم نظير و قابل قبولي را در اين حادثه ارائه کرده است و مورد تاييد نمايندگان مردم و مديران استاني است.

دکتر هاشمي با اشاره به اين که کار ما هنوز ادامه دارد، افزود: مديران از تهران به صورت دوره اي براي کمک به عزيزان حادثه ديده، بيماراني که نيازمند جراحي هستند به منطقه اعزام مي شوند و مشکلات درماني و رواني را نيز رسيدگي خواهند کرد.وزير بهداشت با بيان اين که وضعيت کاملا عادي است و نيازي به حضور همکاران ديگر استان ها در اينجا نيست، افزود: هرکس در استان خود به کارها و وظايفش عمل کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي