جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5700

 رضا رويگري:
 بازيگران جوان دستمزدهاي ميليوني مي گيرند و پيشکسوتان بي پولند 

 
بازيگر سريال "مختارنامه" گفت: برخي براي بازي در يک تئاتر يا فيلم سينمايي ميليون‌ها تومان پول مي‌گيرند ولي آثاري که به ما پيشنهاد مي‌شود از نظر مالي شرايط مناسبي ندارد.رضا رويگري بازيگر سينما و تلويزيون در گفت‌وگو با ميزان در خصوص آخرين وضعيت جسماني خود گفت: خدا را شکر مراحل درماني و فيزيوتراپي ام به خوبي طي شده و شرايط جسماني‌ام رو به بهبود است. هر چند روند بهبودي به کندي پيش مي‌رود اما اميدوارانه است.

اين بازيگر درباره پيشنهاداتي که پيش از اين براي حضور در آثار سينمايي به وي شده بود افزود: طي ماه‌هاي گذشته چندين پيشنهاد براي بازي در فيلم‌هاي سينمايي به من شده و قرار بود در جشنواره فيلم فجر حضور داشته باشم اما پس از خواندن فيلمنامه و بررسي گروه سازنده تصميم گرفتم آنها را نپذيرم. اميدوار بودم که امسال در جشنواره حضور پيدا کنم اما تاکنون همه چيز منتفي شده و رسماً جشنواره را از دست داده ام.بازيگر سريال مختارنامه در همين راستا افزود: از نظرم کارگرداني آثار پيشنهاد شده به نحوي نبود که مرا براي همکاري قانع کند و ماحصل کار اثر خوبي نمي‌شد. به مدت سه سال است که بازي نکرده‌ام و ترجيح مي‌دهم اگر قرار باشد به عرصه بازيگري برگردم در اثري قدرتمند باشد. بعد از رد کردن آثاري که در مورد آنها صحبت کردم هنوز پيشنهاد تازه اي به من نشده است.

بازيگر فيلم سينمايي اخراجي‌هاي 3 مبالغ نامناسب مالي را يکي ديگر از دلايل نپذيرفتن آثار پيشنهاد شده اعلام و اضافه کرد: علاوه بر کيفيت پايين آثار پيشنهاد شده مبالغي که براي بازي در اين فيلم‌ها به من پيشنهاد مي‌َشد بسيار کم بود و به نحوي نبود که بگويم به خاطر قرارداد خوب بالاخره مي‌شود با گروه کنار آمد و از نقاط ضعف اثر گذشت.

رويگري توزيع نامناسب دستمزد بين بازيگران را ناراحت‌کننده خواند و خاطرنشان کرد: برخي براي بازي در يک تئاتر يا فيلم سينمايي ميليون‌ها تومان پول مي‌گيرند ولي آثاري که به ما پيشنهاد مي‌شود از نظر مالي شرايط مناسبي ندارد. اين روزها در سينما همه چيز باندبازي و يارکشي شده و تمامي پول‌ها به بازيگران جوان مي‌رسد. چطور مي شود که براي پيشکسوتان تا اين حد دستمزدهاي پايين در نظر مي‌گيرند. اين مبالغ خنده دار است و به هيچ وجه نمي‌توان با آنها معيشت خود را بگذارنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي