جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5700

 خبـــرنامه 

 همراهي جامعه فوتبال با زلزله‌زدگان

علي دايي تلاش براي جمع‌آوري کمک‌هاي لازم براي زلزله‌زدگان را آغاز کرد.

زلزله شديد کرمانشاه که باعث کشته و مجروح شدن تعداد زيادي از هموطنان شد، يک بار ديگر مردم ايران را براي کمک رساني در کنار هم بسيج کرد.

در همين راستا علي دايي پيشکسوت فوتبال ايران و سرمربي تيم سايپا براي جمع آوري کمک هاي غير نقدي مثل پتو و لباس گرم پيش قدم شد و با انتشار پستي در صفحه اينستاگرامش از افرادي که مايل به کمک رساني هستند خواست تا با شماره اعلام شده تماس بگيرند.مشابه اين اقدام براي جمع آوري کمک را کريم باقري در هنگام زلزله ورزقان انجام داده بود و به وسيله کمک هاي مردمي توانست مدرسه اي در مناطق زلزله زده استان آذربايجان شرقي بسازد و حالا بايد ديد علي دايي تا چه ميزان مي تواند در جمع آوري کمک هاي مردمي موفق باشد.

همچنين دو هزار تخته پتو و چادر، اهدايي مديران، بازيکنان و کادر فني تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس به هموطنان زلزله‌زده به غرب کشور ارسال شد. پيش از اين هم باشگاه سپيدرود پيشنهاد داده بود عوايد بليت فروشي اين هفته ليگ برتر، به زلزه زدگان غرب کشور اختصاص يابد.

مرادي:

آمريکايي‌ها ويزاي تيم ملي وزنه‌برداري را صادر نکرده‌اند

رئيس فدراسيون وزنه‌برداري گفت: اقدامات لازم براي صدور ويزا را انجام داده‌ايم ولي تا اين لحظه آمريکا ويزاي تيم را صادر نکرده است.علي مرادي درخصوص عدم صدور ويزاي تيم وزنه‌برداري ايران براي حضور در مسابقات جهاني آمريکا به تسنيم گفت: اقدامات لازم براي صدور ويزا را انجام داده‌ايم ولي تا اين لحظه آمريکا ويزاي تيم را صادر نکرده است.از طريق کميته ملي المپيک و وزارت ورزش پيگير اين موضوع هستيم اما تاکنون جوابي نگرفته‌ايم.

متاسفانه چيزي هم به ما اعلام نمي‌کنند. کل تيم الان در حالت انتظار است و با توجه به اينکه اولين گروه از تيم ايران بايد پنج شنبه هفته بعد اعزام شود، منتظر صدور ويزا از طرف آمريکايي‌ها هستيم.

توافق بارسلونا با اتلتيکو براي خريد گريزمان

به نظر مي رسد باشگاه بارسلونا براي خريد آنتوان گريزمان با اتلتيکو مادريد به توافق رسيده است.

بر اساس گزارش نشريه «Le10Sport» فرانسه، مديران باشگاه بارسلونا براي به خدمت گرفتن آنتوان گريزمان از اتلتيکو مادريد با سران اين باشگاه اسپانيايي به توافق رسيده‌اند. طبق اين گزارش غول‌هاي کاتالان قصد دارند مهاجم فرانسوي روخي‌بلانکو را با قراردادي پنج ساله با دستمزد 20 ميليون يورو در سال به خدمت بگيرند. هنوز مشخص نيست که اين انتقال در ازاي چه رقمي عملي خواهد شد اما گفته مي‌شود رقم فسخ قرارداد گريزمان به 200 ميليون يوور افزايش پيدا خواهد کرد.

گريزمان 26 ساله که در سال 2014 از رئال سوسيه‌داد به اتلتيکو مادريد پيوست، در فصل جاري در 13 بازي از رقابت‌هاي مختلف تنها 3 بار موفق به گلزني شده است. او که در فصل نقل و انتقالات تابستاني اخير مورد توجه باشگاه منچستريونايتد بود، در نهايت تصميم گرفت در اين تيم بماند و قراردادش را نيز با اين باشگاه تا سال 2022 تمديد کرد.

حراج مدال قهرمان المپيک براي زلزله‌زدگان

رستمي: ما ايراني‌ها پشت سر هم قرار داريم

قهرمان وزنه برداري المپيک مدال طلاي خود در الميپک 2016 را براي کمک به زلزله زدگان غرب کشور به حراج گذاشت.

کيانوش رستمي در اين خصوص بيان‌ کرد: به مردم ايران تسليت مي‌گويم و اميدوارم مسئولان و مردم کمک کنند تا حداقل بازماندگان اين اتفاق در شرايط ايده‌آلي قرار بگيرند. من دوست داشتم که کمکي کنم، چرا که ما ايراني‌ها پشت سر هم قرار داريم و از اين رو مدال طلاي المپيکم را به حراج گذاشته ام تا مبلغ حاصل از فروش آن را به زلزله زدگان کمک کنم.

هفته سيزدهم ليگ دست اول

تدوام صدر نشيني نفت مسجد سليمان

تيم فوتبال نفت مسجد سليمان با تساوي بدون گل مقابل برق جديد شيراز در رده اول باقي ماند.

در ادامه هفته سيزدهم ليگ آزادگان روز گذشته دو تيم برق جديد شيراز و نفت مسجد سليمان به مصاف هم رفتند که اين بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد. با اين نتيجه تيم نفت مسجد سليمان صدر نشين باقي ماند.

درخواست مدافع سابق استقلال براي محروميت نقل و انتقالاتي اين تيم

مدافع سابق تيم فوتبال استقلال با ارسال نامه رسمي به کميته تعيين وضعيت فيفا خواستار محروميت اين باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتي آينده شد.

اميرحسين صادقي مدافع سابق استقلال که حدود يک ميليارد و 50 ميليون تومان از اين باشگاه طلبکار است به دليل بي‌توجهي مسئولان اين باشگاه به درخواست‌هاي اين بازيکن براي وصول مطالباتش با ارسال نامه به کميته تعيين وضعيف فيفا خواستار محروميت اين باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتي آينده شد.

آرش شکرريز وکيل اميرحسين صادقي با اعلام اين خبر به فارس گفت:با توجه به درخواست‌هاي مکرر ما براي روشن شدن وضعيت طلب يک ميليارد و 50 ميليون توماني صادقي و همچنين بي‌توجهي مسئولان باشگاه و لغو نشستي که خودشان درخواست داده بودند، نامه‌اي را تنظيم و به کميته تعيين وضعيت فيفا ارسال کردم.آقاي داورزني معاون وزير ورزش چند شب پيش در يک برنامه تلويزيوني مدعي شد که مشکلات باشگاه‌ها حل شده است. اگر حل شده است آقاي داورزني به ما اعلام کنند ما کي و کجا خدمت او برسيم تا مطالبات صادقي را دريافت کنيم!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي