جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/09/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5707

 ميز خبــــر 

 از سوي دبيرخانه بيست و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان؛

نمايش هاي بخش مسابقه تئاتر ايران اعلام شد

نمايش هاي راه يافته به بخش مسابقه تئاتر ايران در بيست و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان معرفي شدند.

9 نمايش در فهرست آثار نهايي بخش مسابقه تئاتر ايران قرار گرفتند:

نمايش "سفر شادي" نوشته سحر صبا با کارگرداني محمد رضا مالکي از تهران

نمايش "پسرها تنهايند" نوشته حميد قلعه اي با کارگرداني سيد جواد رحيم زاده از مشهد

نمايش "عقل صورتي" نوشته و کارگرداني مهدي فرشيدي سپهر از تهران

نمايش "آهاي تو ديگه کي هستي" نوشته و کارگرداني اسداله اسدي از اصفهان

نمايش "جيک جيکو در مزرعه" نوشته و کارگرداني حسين مزيناني از تهران

نمايش "ديواکولا" نوشته عماد نصرآبادي با کارگرداني محمد جهان پا از مشهد

نمايش "روزگار يک سگ" نوشته حميدرضا نعيمي با کارگرداني مهدي قلعه از تهران

نمايش "شب اسرار آميز" نوشته عبد آتشاني-فريبا برجي فلاح با کارگرداني عبدآتشاني از تهران

نمايش "پينوکيو" نوشته و کارگرداني امير شيخ جبلي از اصفهان

بيست و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان با دبيري مريم کاظمي از 10 تا 15 آذرماه در شهر تاريخي همدان برگزار مي شود.

احتمال ازدواج دوباره «برد پيت و آنجلينا جولي»

با نزديک شدن به کريسمس احتمال هر اتفاق جالب و غيرمنتظره نيز بيشتر مي شود. بعضي از شواهد نشان مي دهد که ممکن است آنجلينا جولي و برد پيت که زماني زوج افسانه اي هاليوود بودند و با جدايي از يکديگر همه را شوکه کردند بعد از گذشت حدود يک سال دوباره به خاطر فرزندانشان با هم آشتي کنند.

به گزارش افکارنيوز، ماجرا از آنجا شروع شد که آنجلينا جولي اعلام کرد که فرزندانش هالووين را در کنار پدرشان براد پيت گذرانده اند و اين زوج سابق از آن به بعد به فکر برنامه ريزي براي گذراندن عيد شکرگزاري و کريسمس در کنار فرزندانشان هستند. با وجود شايعاتي درباره روابط سرد آنجلينا و برد پيت، خيلي ها مي گويند که آنها در آستانه آشتي با يکديگر هستند.

يک منبع نزديک به اين بازيگر به سايت Hollywood Life گفته است که آنجلينا جولي مي گويد تمايل دارد با بچه هايش تعطيلات آخر سال را خارج از ايالات متحده و احتمالا در کامبوج بگذراند. ولي با اين حال شوهر سابقش با آن موافق نيست و دوست دارد که ساعاتي را با بچه هايشان بگذراند و از آنجلينا خواهش کرده که در شهر بمانند. همچنين اين منبع تأييد کرده است که آنها تلاش مي کنند تا به توافق برسند که مانند يک خانواده واقعي همچون سابق تعطيلات را در کنار هم بگذرانند.

پرديس سينمايي چارسو؛ ميزبان جشنواره «سينماحقيقت»

براي دومين سال متوالي، پرديس سينمايي چارسو ميزبان جشنواره بين‌المللي فيلم مستند ايران «سينماحقيقت» شد.

نظر به تجربه‌ي سال گذشته و رضايت نسبي فيلمسازان و مخاطبان حاضر در جشنواره، يازدهمين دوره‌ي اين رويداد بزرگ سينماي مستند ايران هم در 5 سالن متمرکز پرديس سينمايي چارسو برگزار خواهد شد؛ هرچند که گنجايش کم سالن‌هاي اين مجموعه، چالش اصلي سينماحقيقت در ميزباني همه‌ي عوامل و دوستداران سينماي مستند ايران است.

برپايه‌ي اين گزارش، کارگاه‌هاي آموزشي جشنواره سينماحقيقت در سالن شماره 2 چارسو و بازار فيلم مستند نيز در انتهاي طبقه ششم اين مجموعه برپا خواهد شد. اتاق VIP و غرفه‌‌ي بخش‌هاي مختلف جشنواره اعم از دبيرخانه، روابط عمومي، وب‌سايت، ستاد خبري، نشريه روزانه، پژوهش، بازرگاني، بين‌الملل و اداري- مالي هم در طبقه ششم پرديس چارسو مستقر خواهند شد تا به شکل متمرکز پاسخگوي مراجعان محترم باشند.

مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي سازمان امور سينمايي، يازدهمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم مستند ايران «سينماحقيقت» را طي روزهاي 19 تا 26 آذرماه 1396، با شعار «حقيقت بهترين راهنماست» که از فرمايشات حضرت علي(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي