جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/09/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5715

 نهادهاي مالي 

 تشکر ويژه مديرعامل بانک ملي از مشتريان

مديرعامل بانک ملي ايران در پيامي به مشتريان اين بانک، از آنها به دليل ابراز اعتماد هميشگي به اين بانک که اين بار در خريد اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه متجلي شد، تشکر کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، در قسمتي از اين پيام آمده است :همان گونه که انتظار مي‌رفت در چند روز ابتدايي عرضه اوراق، به دليل اعتماد شما مشتريان عزيز، سهم لحاظ شده براي بانک ملي ايران به پايان رسيد که اين اتفاق براي ما کارکنان بانک ملي ايران قوت قلب و انگيزه اي براي خدمات رساني بيشتر و بهتر با تکيه بر اعتماد شما در برگزيدن اين بانک است.همچنين از عزيزاني که به دليل اتمام اوراق بانک، موفق به خريداري آنها نشدند صميمانه پوزش مي طلبم.

کمک به زلزله زدگان از محل بودجه فعاليت هاي پايان سال بانک کشاورزي

بانک کشاورزي از محل بودجه فعاليت هاي پايان سال خود به زلزله زدگان غرب کشور کمک مي کند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک کشاورزي، اين بانک در نظر دارد از محل بودجه فعاليت هاي پايان سال خود براي کمک رساني و ياري به مناطق آسيب ديده در زمين لرزه اخير اقداماتي را انجام دهد.

اقدام خوب و تجربه موفق در همکاري بانک توسعه صادرات و بانک مجارستاني

وزير اقتصاد کشورمان همکاري بانک توسعه صادرات ايران با يک بانک مجارستاني را "اقدام خوب" و "تجربه موفق" ارزيابي کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات ،دکتر کرباسيان در ديدار با وزير اقتصاد ملي جمهوري مجارستان گفت:در زمينه روابط بين بانک هاي دو کشوراقدامات خوبي انجام شده که از جمله تجربه هاي موفق مي توان به همکاري بانک توسعه صادرات ايران با يک بانک مجارستاني اشاره کرد که کمک مي کند تجار و صنعتگران راحت تر بتوانند مبادلات تجاري خود را انجام دهند.

صفحه رسمي بانک مسکن در اينستاگرام راه اندازي شد

بانک مسکن به منظور ارايه خدمات به مشتريان خود صفحه رسمي خود در اينستاگرام را راه اندازي کرد.به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا صفحه اينستاگرام بانک مسکن، با هدف حضور هرچه بيشتر در شبکه هاي اجتماعي و معرفي ويژگي هاي خدمات و محصولات و همچنين اطلاع رساني دقيق و مناسب اخبار و رويدادهاي مرتبط با فعاليت اين بانک راه اندازي شد.

اهداي کتاب نفيس قرآن‌طباخ‌ به‌ استانداري بوشهر، توسط بانک‌پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد، در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود و در ادامه‌ي طرح اهداي کتب نفيس به دانشگاه‌ها، مراکز علمي، نهادها، استادان و فرهيختگان، يک جلد کتاب نفيس قرآن طباخ هروي را به‌‌عنوان اثري ارزشمند و ماندگار، به استاندار بوشهر اهداء کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط‌ عمومي بانک‌پاسارگاد، اين قرآن نفيس به خط عبدالله طباخ هروي، از شاگردان جعفر تبريزي (بايسنقري)، از قرآن‌هاي نفيس و کم‌نظير گنجينه‌ي آستان قدس رضوي است که در سال 1040 هجري قمري وقف حرم حضرت امام‌رضا (ع) شده‌است. اين کتاب در سال 1394 با حمايت بانک‌پاسارگاد چاپ و رونمايي شد.

امضاء تفاهمنامه توليد مشترک اتوبوس ميان ايکاروس و گروه توسعه صنايع و معادن شهر

طي مراسمي و با حضور وزراي اقتصاد ايران ، مجارستان، مديرعامل بانک شهر و تعدادي از مسئولان عالي رتبه اقتصادي دوکشور تفاهمنامه انتقال تکنولوژي ساخت و توليد مشترک اتوبوس در ايران ، ميان شرکت اتوبوس سازي ايکاروس و گروه توسعه صنايع و معادن شهر(هولدينگ وابسته به بانک شهر) به امضاء رسيد.به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر،طي اين تفاهمنامه که در ساختمان اصلي وزارت اقتصاد و دارايي به امضاء رسيد؛ با حمايت هاي بانک شهرظرف مدت 2 سال تعداد يکهزار دستگاه اتوبوس درون شهري با در نظر گرفتن مقوله انتقال دانش فني و تکنولوژي در کشورمان توليد خواهد شد.

گراميداشت روز جهاني توانيابان در موسسه رعد با حمايت بانک گردشگري

آيين گراميداشت روز جهاني توانيابان با حمايت بانک گردشگري و با ابتکار موسسه آموزشي نيکوکاري رعد برگزار شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک گردشگري، در اين نشست که در روز 12 آذر ماه با هدف بزرگداشت روز جهاني توانيابان و با حضور جمعي از مسئولين و هنرمندان برگزار شد، توانيابان هنرمند در حوزه‌هاي تئاتر و موسيقي قابليت‌هاي خود را اجرا کردند و مورد تقدير قرار گرفتند.

مدير کل جديد حراست بانک رفاه معارفه شد

در مراسمي و با حضور مديرعامل و اعضاي هيات مديره بانک رفاه و تني چند از مديران بلندپايه سازمان حراست کل کشور، کورش يزدان به عنوان مديرکل جديد حراست بانک رفاه معرفي شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه، در اين مراسم که 12 آذرماه سالجاري و در جمع ديگر مديران عالي بانک رفاه صورت پذيرفت، از خدمات ارزشمند حسين درخشنده مديرکل حراست سابق بانک رفاه قدرداني و کورش يزدان به عنوان مديرکل جديد حراست اين بانک معرفي شد.

بانک صادرات به سامانه صدور دسته چک هاي جديد (صياد) پيوست

بانک صادرات ايران در راستاي اجراي سياست هاي پولي بانک مرکزي، بهبود استاندارد هاي رتبه سنجي مشتريان و افزايش اعتبار چک، با نصب نسخه جديدسيستم سپهر، به سامانه صدور يکپارچه دسته چک(صياد) پيوست و دسته چک هايي با مشخصه هاي امنيتي نوين را در اختيار مشتريان خود قرار داد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، صدور اين سري از دسته چک ها با نصب سامانه «صياد» در تعدادي از شعب اين بانک عملياتي شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
اقتصادي
انرژي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي