جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/09/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5718

 ايجاد گشت‌هايي براي برخورد با سرقت و اوباش 

 فرمانده سپاه تهران بر لزوم توجه جدي همه دستگاه‌ها به آسيب‌هاي اجتماعي پايتخت تأکيد کرد و از ايجاد گشت‌هاي جلوگيري از وقوع سرقت و برخورد با اوباش در تهران خبر داد.به گزارش ايسنا، سردار يزدي، فرمانده سپاه تهران با حضور در جلسه بيست‌وهشتم شوراي شهر تهران با بيان اينکه اين حضور به دليل هفته بسيج انجام شده است، گفت: از اعضاي شوراي شهر تهران مي‌خواهم که به گسترش تفکر بسيجي کمک کنند.

وي ضمن ارائه گزارشي از عملکرد سپاه تهران در سال جاري گفت: 12 هزار بسته آموزشي ميان دانش‌آموزان توزيع شده است و همچنين بيش از يک ميليون درخت توسط بسيجيان در اطراف تهران کاشته شده است و چندين زنداني جرايم غيرعمد نيز با همت بسيجيان از زندان آزاد شده‌اند.

بسيج و سپاه حدود 23 نوع آسيب اجتماعي را احصا کرده‌اند

وي با بيان اينکه بسيج و سپاه حدود 23 نوع آسيب اجتماعي را احصا کرده‌اند گفت: حتما مي‌توانيم بحث تکدي‌گري، فقر و اعتياد و... را درتهران با کمک يکديگر حل و فصل کنيم.فرمانده سپاه تهران افزود: مي‌توانيم وضعيت بيکاري را به يک مرحله قابل قبول برسانيم اما براي حل مشکلات نياز به همراهي، همکاري به دور از نگاه سازماني و قشري هستيم.يزدي با بيان اينکه امروز حل مساله جامعه نيازمند همراهي همگان است، گفت: بايد از ظرفيت‌هاي مردمي براي حل مشکلات استفاده کنيم و اعلام مي‌کنم هرکسي و دستگاهي بخواهد در زمينه حل آسيب‌هاي اجتماعي وارد شود، بسيج و سپاه در کنار آنها قرار خواهند گرفت.وي با بيان اينکه براي ارتقاي وضعيت تهران در تهران چند طرح در دستور کار داريم، گفت: يکي از اين طرح‌ها آن است که به زودي گشت‌هايي در تهران ايجاد مي‌شود که از وقوع سرقت، اوباش و... جلوگيري کنيم.فرمانده سپاه تهران با بيان اينکه بسيج تهران تاکنون نسبت به کمک‌رساني به 4000 نفر و مقاوم‌سازي 600 خانه اقدام کرده، گفت: طرح‌هاي کرامت بخصوص در راستاي تحکيم بنيان خانواده در تهران اجرايي مي‌شود و اين در حالي است که بايد اعلام کنم همه شهروندان فارغ از نگاه سياسي، دين، اعتقادات و... براي ما يکسان هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي