جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/09/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5718

 اکران «انتهاي خيابان مهر»در هاله اي از ابهام 

 مژگان بيات به آخرين وضعيت اکران «انتهاي خيابان مهر» با بازي امين حيايي اشاره کرد.مژگان بيات تهيه‌کننده و کارگردان سينما، در خصوص آخرين وضعيت اکران «انتهاي خيابان مهر» به باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: قرارداد اکران اين فيلم با دفتر پخش هدايت فيلم بسته شده و کماکان منتظر جواب شورا براي اعلام زمان قطعي هستيم.

وي افزود: اگر تا قبل از جشنواره فيلم فجر موفق به اکران نشويم، آن را به سال آينده موکول خواهيم کرد؛ چون با اين شرايط اصلا اتفاق خوبي براي فيلم و فروش آن نخواهد افتاد.

وي ادامه داد: قطعاً اکران عيد هم که به ما نخواهد رسيد؛ پس نمايش «انتهاي خيابان مهر» بعد از عيد نوروز سال آينده خواهد بود.

گفتني است؛ «انتهاي خيابان مهر» به کارگرداني کامران قدکچيان و تهيه کنندگي مژگان بيات است که از «عشق سال‌هاي کوچ» به اين عنوان تغيير نام داد. عاشقانه‌اي که در ژانر اجتماعي رخ مي‌دهد و قصه دختري را روايت مي‌کند که با پيدا کردن نامه‌اي در بين کتاب حافظ سير زندگي‌اش عوض مي‌شود.بازيگران اين فيلم عبارتند از:امين حيايي، بيژن بنفشه‌خواه، سحر زکريا، پروانه معصومي، مژگان بيات، مهران رجبي‌.شايان ذکر است؛ فيلمبرداري اين فيلم در شيراز و حوالي آن انجام شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي