جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/09/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5718

 خبـــرنامه 

 گرشاسبي براي مذاکره با ريزه اسپور به ترکيه مي‌رود

سرپرست باشگاه پرسپوليس براي مذاکره با باشگاه ترکيه‌اي به اين کشور سفر مي‌کند.

پس از مشکلاتي که ميان مهدي طارمي و باشگاه ريزه‌اسپور به وجود آمد فيفا به محروميت باشگاه پرسپوليس از دو پنجره نقل و انتقالات و همين طور محروميت مهدي طارمي و پرداخت حدود 700 هزار يورو حکم داد.

در حالي که هنوز اين محروميت پابرجا است حميدرضا گرشاسبي براي مذاکره با مسئولان باشگاه ريزه اسپور به کشور ترکيه سفر مي‌کند تا بلکه بتواند از محروميت باشگاه پرسپوليس و همين طور مبلغ جريمه مطرح شده کم کند.

پيشنهاد دوباره فوتسال ميانمار به مربي ايراني!

سرمربي ايراني پيشين تيم ملي فوتسال ميانمار در اعتراض به کشتار مسلمانان به پيشنهاد دوباره هدايت اين کشور پاسخ رد داد.

رضا کردي سرمربي ايراني تيم ملي فوتسال ميانمار در اعتراض به کشتار مسلمانان در اين کشور، از سمت خود کناره‌گيري کرد و سپس با تهديد شکايت به فيفا رو به رو شد. مسئولان فدراسيون فوتبال ميانمار بارها براي بازگرداندن اين مربي تلاش کردند اما بعد از روبه‌رو شدن با جواب رد، شکايت خود را به فيفا بردند.

با توجه به نوع پرونده رضا کردي در فيفا، احتمال محروميت و جريمه سنگين او بالا بود اما دو طرف به توافق رسيدند تا ميانمار بعد از دريافت مبلغي، از شکايت خود صرف نظر کند. بر اين اساس رضا کردي بايد مبلغ دريافتي خود در ازاي قرارداداش با فدراسيون فوتبال ميانمار را بازپس دهد.

اما نکته جالب در اين ميان، پيشنهاد مجدد ميانمار به رضا کردي است. فدراسيون فوتبال اين کشور از مربي ايراني خواسته تا در جام‌ملت‌هاي آسيا 2018 روي نيمکت تيم ملي فوتسال ميانمار بنشيند.

رضا کردي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره اين پيشنهاد توضيح داد: تيم ملي فوتسال ميانمار براي اولين‌بار به جام‌ملت‌هاي آسيا صعود کرده و در جلسه مديران فدراسيون فوتبال تصميم‌ گرفته شده تا با توجه به خواسته بازيکنان، دوباره مرا به عنوان سرمربي تيم فوتسال استخدام کنند. ايميل پيشنهاد آن‌ها برايم ارسال شده اما در جواب نوشتم اين همکاري به صلاح نيست و حاضر نيستم به ميانمار برگردم.

فرصت 3 روزه اومانيا به مسئولان پارس جنوبي

مدافع کاستاريکايي فقط 3 روز ديگر منتظر عملي شدن وعده پارسي‌ها مي‌ماند.

باشگاه پارس‌جنوبي جم پس از نارضايتي اومانيا از شرايط مالي‌اش تا روز پنجشنبه هفته جاري از اين بازيکن فرصت خواست مطالبات او را پرداخت کند. اين مدافع کاستاريکايي از ابتداي حضورش در پارس‌جنوبي يک ريال هم از اين باشگاه دريافتي نداشته و قصد داشت قراردادش را فسخ کند که مسئولان باشگاه پارس مانع اين امر شدند.

اومانيا اميدوار است در جام‌جهاني 2018 روسيه در ترکيب تيم ملي کشورش سومين جام‌جهاني خود را تجربه کند.

المپياکوس به دنبال جذب احسان حاج‌صفي

تيم مطرح المپياکوس آتن به دنبال جذب دومين ملي‌پوش ايراني در فصل نقل‌وانتقالات زمستاني اروپا است.

مدافع عنوان قهرماني سوپر ليگ يونان جهت تقويت جناح چپ دفاعي به دنبال جذب بازيکن جديدي است که نام احسان حاج‌صفي، بازيکن تيم پانيونيوس در ميان آنها ديده مي‌شود.

نماينده باشگاه المپياکوس با حضور در ورزشگاه نيوازميرناي آتن بازي تيم‌هاي پانيونيوس و پلاتانياس در هفته چهاردهم سوپر ليگ يونان از از نزديک تماشا کرد. وي در اين بازي عملکرد احسان حاج‌صفي و مانوليس، بازيکن قرضي تيم المپياکوس در پانيونيوس را زير نظر گرفت.

به نظر مي‌رسد با توجه به ارتباط نزديک دو باشگاه آتني المپياکوس و پانيونيوس، انتقال احسان حاج‌صفي به تيم قهرمان سوپر ليگ يونان در ماه ژانويه عملياتي شود. حاج‌صفي در صورت قطعي‌شدن اين انتقال دومين ملي‌پوش ايراني تيم المپياکوس پس از کريم انصاري‌فرد خواهد بود.

حضور دروازه‌بان برزيلي در تراکتورسازي منتفي شد

بحث حضور يک دروازه بان برزيلي در تراکتورسازي مطرح بود که اين مسئله به دليل عدم توافق طرفين منتفي شد.

تراکتورسازي که از دو پنجره نقل و انتقالاتي محروم بود، در نيم فصل ليگ هفدهم با توجه به اتمام محروميتش به دنبال جذب بازيکنان جديد براي برطرف کردن نقاط ضعف خود است. گفته مي شد تراکتورسازي با يک دروازه بان برزيلي به توافق رسيده و مقدمات حضور او در اين تيم فراهم شده است.در نهايت بعد از مذاکراتي که صورت گرفته به دليل عدم توافق طرفين حضور اين دروازه‌بان خارجي منتفي شد و بدين ترتيب تراکتورسازي براي حل مشکل خود درون دروازه‌ به دنبال جذب دروازه‌بان‌هاي ايراني‌ است که بايد ديد در نيم فصل نقل و انتقلات چه تصميمي گرفته مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي