جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/10/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5744

 خبـــرنامه 

 سانچز- سيتي؛

در آستانه قطعيت

ظاهرا دو باشگاه من‌سيتي و آرسنال درباره انتقال احتمالي سانچز وارد مذاکره شده‌اند و احتمالا اين انتقال به زودي نهايي خواهد شد. توپچي‌ها قصد داشتند تا پايان فصل ستاره شيليايي را حفظ کنند؛ ولي به نظر مي‌رسد بالاخره تسليم شده‌اند و حاضر به فروش او در زمستان هستند تا كمي پول از اين راه هم به دست بياورند. سانچز در پايان فصل به عنوان بازيکن آزاد از آرسنال جدا مي‌شد و حالا جدا شدن او در نيم‌فصل مي‌تواند درآمدي مختصر براي آرسنال داشته باشد. منابع نزديک به سانچز مدعي شده‌اند مهاجم شيليايي آماده پيوستن به سيتي است و قصد دارد همکاري خود با پپ گوارديولا را دوباره از سر بگيرد. آبي هاي منچستر که اخيرا گابريل خسوس را به علت مصدوميت از دست داده‌اند، تنها آگوئرو را به عنوان مهاجم نوک در اختيار دارند و اضافه شدن سانچز مي‌تواند کمک زيادي به اين تيم براي بهبود شرايطش در خط‌حمله کند.

بدبياري؛ عامل نرفتن حسيني به 90!

استقلالي‌ها بعد از حمله اينستاگرامي هواداران شان اجازه ندادند حسين حسيني به 90 برود.

حسين حسيني به برنامه90 اين هفته دعوت شده بود تا در گفت و گو باعادل فردوسي پور درباره موفقيت هايش سخن بگويد.

اما به يکباره اتفاقي افتاد که اين دروازه بان از تصميمش منصرف شد. فردوسي پور در اين خصوص گفت:«برنامه را براي حضور حسيني آماده کرده بوديم و قرار بود او بيايد. آقاي افتخاري در اين زمينه موافقت کرده بود اما يکباره او نيامد. واقعا اميدوارم اين اتفاق به دليل اين حرف هاي خرافي نباشد که مي گويند. واقعا اگر اين طور باشد که بايد به رمال ها و جادوگر ها حق داد که بيايند اطراف تيم ها.»

يک باور خرافي وجود دارد که هر بازيکني به 90 مي رود ، اسير بدبياري مي شود. اين باور به شدت رواج دارد و بعد از اينکه خبر حضور حسيني در 90 رسانه اي شد، اعتراضات زيادي از سوي هواداران به راه افتاد تا باشگاه استقلال تصميم بگيرد اين بازيکن را به برنامه 90 نفرستد؛ تصميمي که دلخوري شديد عادل فردوسي پور را به همراه داشت.

نفت تهران آخرين شانس گل‌محمدي؛

نکونام روي نيمکت تراکتور مي‌نشيند؟

تيم فوتبال تراکتورسازي ممکن است در پايان هفته نوزدهم ليگ برتر و بعد از بازي با نفت تهران دچار تغيير و يحيي گل‌محمدي از سرمربيگري تبريزي‌ها برکنار شود.

مديران باشگاه تراکتورسازي تبريز از نتايج اين تيم در نيم فصل دوم رقابت هاي ليگ برتر بخصوص نتيجه بازي با پرسپوليس رضايت ندارند. بعد از اين بازي و بيانيه باشگاه و مصاحبه تند يحيي گل‌محمدي، روابط مديرعامل و سرمربي تيم به سردي گراييد.

حذف تراکتورسازي از رقابت هاي جام حذفي و نارضايتي و اقدامات پشت پرده چند بازيکن بانفوذ تيم نيز مزيد بر علت شد تا آجرلو به فکر تغيير در کادر فني تيمش باشد.

مديرعامل تراکتورسازي تبريز قصد داشت پس از بازي با استقلال تهران تصميم به برکناري يحيي گل محمدي بگيرد اما تساوي مقابل اين تيم و همچنين عدم انتخاب جانشين مناسب براي نشستن روي نيمکت تراکتورسازي باعث شد تا آجرلو يک بازي ديگر هم به گل محمدي مهلت بدهد.

از تيم تراکتورسازي خبر مي رسد بازي اين تيم با نفت تهران آخرين مهلت براي يحيي گل‌محمدي است و در صورتي که تراکتورسازي در اين مسابقه به پيروزي نرسد، اين تيم بدون گل محمدي به تبريز بر مي گردد.

گفته مي شود جواد نکونام جدي ترين گزينه مصطفي آجرلو براي جانشيني گل محمدي است. نکونام که ابتداي فصل هم گزينه سرمربيگري تراکتورسازي بود، مجددا در تمرينات تيم خونه به خونه غيبت کرده و اين مسئله ناراحتي و نگراني قاسم حسن زاده مالک خونه به خونه را در پي داشته است. حسن زاده در گفتگويي حتي اعلام کرده است نکونام از يک تيم ليگ برتري پيشنهاد دارد.

در کنار نکونام از رسول خطيبي و مصطفي دنيزلي نيز به عنوان گزينه هاي جانشيني گل محمدي ياد مي شود اما هنوز هيچ يک از اين نام ها قطعيت پيدا نکرده است تا همه چيز به نتيجه بازي تراکتورسازي مقابل نفت تهران در هفته نوزدهم ليگ برتر مربوط شود.

هري کين ساز جدايي سر داد؟

ستاره خط حمله تاتنهام سخناني را بر زبان آورد که به نوعي تهديد او به جدايي است.

هري کين از بهترين و آماده ترين مهاجمان حال حاضر فوتبال اروپا است و مورد توجه باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي قرار گرفته است. اين‌ در حالي است که او تا سال 2022 با اين تيم قرارداد دارد.

به تازگي اين مهاجم انگليسي سخناني را بر زبان آورد که نوعي تهديد به جدايي از تاتنهام است. او درباره جدايي از سفيدپوشان، گفت‌: دوست دارم در جايي بازي کنم که جام کسب کنم.

پوچتينو، سرمربي تاتنهام هم پيش از اين تاکيد کرد که نمي‌تواند کين را به زور نگه دارد چرا که اين بازيکن دوست دارد جام به دست آورد و اين اظهارات به خوبي نشان مي‌دهد که ستاره ليگ برتر انگليس به جدايي از تاتنهام فکر مي‌کند.

از رئال مادريد به عنوان جدي‌ترين مشتري کين ياد مي شود.

شريفات به استقلال خوزستان پيوست

مهاجم سابق تيم فوتبال ذوب آهن با عقد قراردادي به عضويت تيم استقلال خوزستان درآمد.مسئولان باشگاه استقلال خوزستان پس از مذاکرات بسيار با اسماعيل شريفات، سرانجام با او براي همکاري به توافق رسيدند.

شريفات که در نيم فصل اول ليگ برترعضو تيم ذوب آهن بود، در ادامه رقابت هاي نيم فصل دوم براي آبي پوشان به ميدان مي رود.

30 ميليون پول دور ريخته بابت يک برزيلي

عنوان بدترين بازيکن کالچو ايتاليا به «گابريل باربوسا» رسيد.

سايت کالچو ايتاليا اين عنوان را به اين بازيکن 21 ساله داد. باربوسا در سال 2016 در ازاي 30 ميليون يورو از سانتوس به نراتزوري آمد.اما از آن موقع به بعد نتوانست حتي در يک مسابقه براي تيم ميلاني از ابتدا به ميدان رود.او فقط در اين مدت توانست يک گل بزند.

اينتر با پولي که بابت وي هزينه کرد،‌ در حقيقت 30 ميليون يورو را دور ريخت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي