جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/10/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5746

 مدير منابع انساني شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان:
 اهتمام شركت نفت به گسترش ورزش در جامعه 

 اهواز-خبرنگار آفرينش

مدير منابع انساني شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان از اهتمام جدي اين شركت به گسترش فرهنگ ورزش در سطح جامعه خبر داد.

مهران نصيريان دوست با اعلام اين خبر اظهار داشت: هم‎اكنون بيش از 6200 نفر در رشته‌ها و تيمهاي مختلف ورزشي اين شركت فعاليت مي‏كنند كه بيشتر آنها را شهروندان و افراد غيرشركتي تشكيل مي‎دهند.

وي با بيان اينكه اكنون 28 رشته فعال ورزشي در اين شركت وجود دارد افزود: از اين تعداد، آقايان در 17 رشته ورزشي و بانوان نيز در 11 رشته ورزشي فعاليت مي‏‎نمايند.وي تصريح كرد: اين فعاليتها در رده‎هاي سني مختلف از نونهالان تا بزرگسالان و رشته‎هاي مختلف ورزش همگاني و قهرماني و حضور در ليگهاي مختلف استاني، منطقه‎اي و كشوري انجام مي‎شود.

نصيريان دوست ادامه داد: با توجه به تأكيد مهندس عالي‎‏پور مديرعامل شركت ملي مناطق نفت‎خيز جنوب و مهندس ناصري مديرعامل شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان درخصوص گسترش فرهنگ ورزش و ترويج روحيه نشاط و شادابي در سطح جامعه و همچنين عمل به مسئوليتهاي اجتماعي عموم شهروندان مي‎توانند از سالنها، اماكن و تجهيزات ورزشي اين شركت استفاده نمايند.

اين مقام مسئول در حوزه منابع انساني شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان درخصوص حمايت از ساير تيم هاي غيرنفتي نيز اظهار داشت: در چارچوب خط‎مشي عنوان شده، در مواردي كه به عمليات توليد و فعاليتهاي صنعتي اين شركت خللي وارد نكند از تيمهاي غيرشركتي نيز با واگذاري سرويسهاي رفت و برگشت درون استاني- زمين تمرين و مسابقه - تجهيزات اماني و غيره حمايت كامل داشته و خواهيم داشت تا همه با هم بتوانيم درخصوص جذب نوجوانان و جوانان بسمت ورزش كه موجب نشاط و شادابي جامعه و پرهيز از انحرافات مي‏گردد نقشي موثر و مفيد ايفا نماييم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي