جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/10/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5746

 خبــر 

 مجري طرح‎هاي مديريت پست برق منطقه‎اي:

افزايش ظرفيت پست 132 کيلو ولت دهدشت در آينده نزديک

اهواز-خبرنگار آفرينش‏

مجري طرحهاي مديريت پست معاونت طرحهاي توسعه شرکت برق منطقه‎اي خوزستان گفت: ظرفيت پست 132 کيلوولت دهدشت در استان کهگيلويه و بويراحمد با نصب يک ترانس جديد ( T3 ) افزايش يافت.

عليرضا مهرعلي نجفيزاده اظهار کرد: هدف از انجام اين پروژه افزايش پايداري شبکه، ايجاد ظرفيت مناسب، کاهش خاموشي مشترکان خانگي و صنايع در نواحي تحت پوشش است.

وي ادامه داد: اين پروژه با ارزش سرمايه‎گذاري 35 ميليارد ريال از محل اعتبارات شرکت برق منطقه‎اي خوزستان در ابتداي بهمن ماه سال گذشته توسط متخصصان داخلي شروع و در فروردين 97 به پايان ميرسد.

صدور رواديد براي اتباع بيش از 180 کشور جهان در جزيره قشم

بندرعباس- شهين صادقي

معاون وزير خارجه در آيين افتتاح بخش صدور رواديد الکترونيک در فرودگاه بين‎المللي قشم گفت: با راه‌اندازي اين دفتر از اين پس در جزيره قشم براي اتباع بيش از 180 کشور جهان، رواديد صادر مي‌شود و اتباع خارجي ديگر نيازي به طي فرايند وقت‌گير مراجعه به سفارتخانه‌هاي ايران در خارج از کشور نخواهند داشت.

حسن قشقاوي با بيان اينکه اتباع خارجه به محض ورود به اين فرودگاه با ارائه گذرنامه معتبر در کمتر از يک دقيقه رواديد خود را دريافت خواهند کرد، افزود: هر چند که ورود اتباع خارجه به منطقه آزاد قشم نياز به اخذ رواديد ندارد ولي با استقرار اين دفتر در فرودگاه بين‌المللي قشم، اتباع خارجه مي‌توانند براي ورود به سرزمين اصلي رواديد خود را اخذ و تا 90 روز در کشور تردد و تا 6 ماه نيز قابل تمديد مي‌باشد.

معاون کنسولي، مجلس و امور ايرانيان وزارت امور خارجه با بيان اينکه جزيره قشم همانند بندرعباس و کيش از زيرساخت رواديد الکترونيکي برخوردار شده است، تصريح کرد: اميدواريم با وجود طرح توسعه فرودگاه قشم و مهيا بودن زيرساخت‌ رواديد در اين فرودگاه، پروازهاي قشم توسعه و صنعت گردشگري استان هرمزگان رونق و تقويت شود.

ضرورت تبادل تجربيات بين آبفاي استان‎ اصفهان و لرستان

اصفهان-راعي

در نشست مشترك معاونان خدمات مشتركين و درآمد شركتهاي آبفاي استانهاي اصفهان و لرستان بر همكاري و تبادل تجربيات تخصصي دو شركت تاكيد شد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، در اين جلسه معاون خدمات مشتركين و درآمد آبفاي استان اصفهان گفت: شركت آب و فاضلاب استان اصفهان با تكيه بر توان كارشناسان خود موفق به اجراي طرحهاي بسياري همچون راه‎اندازي سامانه‎هاي خدمات غيرحضوري مشتركين 1522 و امداد و حوادث 122 شده است.

رضا رضايي گفت: برون‎سپاري بسياري از فعاليتها، حركت به سمت خصوصي‎سازي كامل، برگزاري دوره‎هاي آموزشي مختلف و جانشين‏پروري از جمله كارهايي است كه در سالهاي اخير با بهره‎گيري از ظرفيتهاي داخلي در بخش خدمات مشتركين انجام شده است.

معاون خدمات مشتركين و درآمد آبفاي استان لرستان نيز در اين نشست خواستار استفاده از تجربيات مديران و كارشناسان آبفاي استان اصفهان در در راه‎اندازي درگاههاي خدمات غيرحضوري شد.

محمدحسين ساكي نوروزي با اشاره به اين كه راه‏اندازي سامانه 1522 باعث كاهش مراجعه حضوري متقاضيان و مشتركين به ادارات آبفا كاسته شده و ارزيابان شركت با مراجعه به منازل شهروندان، اطلاعات و مدارك موردنياز را دريافت مي‎كنند گفت: اين خدمات زماني كاملتر خواهد شد كه با آموزشهاي لازم به شهروندان به سمت خوداظهاري حركت كنيم.

شركت‎كنندگان در اين نشست سپس با حضور در محل سامانه‎هاي 1522 و 122 از نزديك با نحوه پاسخگويي و ارائه خدمات به مشتركين به صورت غيرحضوري و رسيدگي به حوادث شبكه‎هاي آب و فاضلاب به صورت شبانه‎روزي آشنا شدند.

گفتني است در جريان اين بازديد، معاون درآمد و امور مشتركين آبفاي بروجرد، مدير امور آبفاي خرم‎آباد، رئيس گروه پياده‎سازي تعرفه‎ها و مدير دفتر فن‎آوري اطلاعات آبفاي استان لرستان نيز حضور داشتند.

‏ مديرعامل شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان:

احداث 10 قطعه زمين چمن مصنوعي در جهت گسترش ورزش

اهواز-خبرنگار آفرينش

‏ مديرعامل شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان از احداث 10 قطعه زمين چمن مصنوعي در جهت گسترش ورزش خبر داد.

مهندس قباد ناصري گفت: اين اقدام درراستاي گسترش اماكن ورزشي و جذب نوجوانان و جوانان به سمت فعاليتهاي ورزشي و افزايش روحيه نشاط و شادابي در شهرهاي واقع در حوزه عملياتي اين شركت ايجاد مي‎شود.

وي ادامه داد: طي اين اقدام كه درراستاي عمل به مسئوليتهاي اجتماعي و فعاليتهاي عام‎المنفعه اين شركت صورت مي‏گيرد تعداد 10 قطعه زمين چمن مصنوعي احداث و در اختيار مجموعه‎‏هاي ورزش شهرستانهاي مذكور قرار خواهد گرفت.

مهندس ناصري تصريح كرد: اين پروژه در مدت زمان 10 ماه توسط همكاران اداره خدمات مهندسي شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان اجرا مي‎شود.شركت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان يكي از 5 شركت تابع شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب است كه در گستره‏اي به وسعت 27000 كيلومتر مربع و حوزه جغرافيايي 13 شهرستان در زمينه توليد نفت ، گاز و ميعانات گازي فعاليت مي‎كند.

ابلاغ حکم سرپرست مديريت سرمايه‌گذاري و مشارکت مردمي شهرداري ملارد

ملارد- برزگر

فرشيد عرب بعنوان سرپرست مديريت سرمايه‌گذاري و مشارکتهاي مردمي شهرداري ملارد منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل ازاداره روابط عمومي شهرداري ملارد طي حکمي از سوي علي سلگي شهردار ملارد فرشيد عرب بعنوان سرپرست مديريت سرمايه‌گذاري و مشارکتهاي مردمي شهرداري ملارد منصوب گرديد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي