جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5756

 نوبخت در نشست خبري مطرح کرد؛
  با هيچ کس در خصوص توان موشکي مذاکره نمي کنيم 

 
سخنگوي دولت گفت: هيچ کس اجازه ندارد در خصوص مسائل موشکي در امور کشورمان مداخله کند. ما با هيچ کسي در اين خصوص مذاکره نمي کنيم زيرا بنيه دفاعي کشور حق ملت ايران است.به گزارش مهر، محمدباقر نوبخت سخنگوي دولت در نشست خبري با تشريح لايحه بودجه 97 گفت: تلاش کرديم بودجه سال 97 متفاوت با بودجه هاي سنواتي بوده و با نوآوري هايي همراه باشد.وي افزود: نخستين تحول بودجه 97 اصلاح ساختار تدوين بودجه است، به رغم اينکه از سال 80 مقرر بود شيوه بودجه ريزي از روش متداول فعلي سنتي- افزايشي استفاده شود، از بودجه ريزي مبتني بر عملکرد استفاده کرديم يعني بودجه بر پايه قيمت تمام شده خدمت و محصولي باشد که قرار است ارائه شود.سخنگوي دولت ادامه داد: اين روش در تصويب بودجه براي 340 دستگاه و رديف عملياتي شده است.

وي با اشاره به اينکه تلاش کرديم بودجه را شفاف کنيم، افزود: بيش از 16 هزار صفحه سند در 14 جلد به لايحه بودجه اضافه شده است.

وي درباره اظهارات يکي از مقامات وزارت خارجه مبني بر رايزني در خصوص توان موشکي و دفاعي جمهوري اسلامي ايران گفت: هيچ کس اجازه ندارد در اين باره در امور کشورمان مداخله کند. ما با هيچ کسي در اين خصوص مذاکره نمي کنيم زيرا بنيه دفاعي کشور حق ملت ايران است. اينکه کسي در نشست و برخاستي چيزي در اين باره مطرح کند دليل نمي شود بر آنکه ما آمادگي مذاکره در اين باره داشته باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي