جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5771

 برگزاري آزمون در ارديبهشت 97؛
 تمديد مهلت ثبت‎نام در آزمون فلوشيپ پزشکي  

 فرصت ثبت‎نام در آزمون فلوشيپ (دوره تکميلي تخصصي) پزشکي تا پنجشنبه 26 بهمن 96 تمديد شد. آزمون 13 ارديبهشت 97 برگزار مي‌‎شود.

مهلت ثبت‌نام

داوطلبان واجد شرايط تا ساعت 24 پنجشنبه 26 بهمن 96 فرصت دارند با مراجعه به سايت اينترنتي مرکز سنجش آموزش پزشکي و با توجه به رشته تخصصي پيش نياز و در نظر گرفتن وضعيت شرکت در آزمون (عضو هيات علمي، آزاد) صرفا يک رشته و يک دانشگاه را انتخاب و براساس مفاد راهنما ثبت‎نام کنند.

داوطلبان حائز رتبه‎هاي برتر آزمون دانشنامه تخصصي در رشته‎هاي پيش‎نياز در سال تحصيلي 96 که مشمول خدمات وظيفه عمومي هستند بايد مراتب را در فرم ثبت‎نام اينترنتي اعلام کنند.

ثبت‎نام بيش از يک بار مجاز نبوده و پس از ثبت‎نام و انتخاب رشته، تغيير رشته به هيچ عنوان مجازي نيست.

صرفا به مدارک ثبت‎نام که در مهلت مقرر ثبت‎نام و از طريق سايت اينترنتي مرکز سنجش آموزش پزشکي ارسال شود ترتيب اثر داده خواهد شد.

مدارک و هزينه ثبت‎نام در سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي اعلام شده است.

زمان توزيع كارت ورود به جلسه آزمون

کارت ورود به جلسه آزمون در روزهاي سه‎شنبه و چهارشنبه 11 و 12 ارديبهشت ماه 97 از طريق دانشگاههاي متولي برگزاري آزمون توزيع و آزمون همزمان در 13 ارديبهشت 97 برگزار مي‎شود.

آزمون پذيرش دستياران دوره‎هاي تکميلي تخصصي (فلوشيپ) سال 1397 وفق مصوبات شوراي آموزش پزشکي و تخصصي به صورت غير متمرکز و توسط دانشگاههاي مجري برنامه آموزشي برگزار مي‎شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي