جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5771

 خبرنامه 

جزئيات رفع نقص کارت‌ آزمون دکتري 97

تاريخ، نحوه پرينت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون دکتري (Ph.D) سال 1397 منتشر شد.

کارت شرکت در آزمون ورودي دوره دکتري «Ph.D» (نيمه‌متمرکز) سال 1397 از روز سه‌شنبه اول اسفند 96 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

کليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شرکت‌ در آزمون‌، براي پرينت کارت شرکت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به پايگاه اطلاع‌رساني سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، کد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و کد پيگيري) از کارت شرکت در آزمون پرينت تهيه کنند.

داوطلبان بايد براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه کنند.

شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و هم چنين اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامي است.ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرينت و دريافت است.

آزمون ورودي دوره دکتري «Ph.D» (نيمه‌متمرکز) سال 1397 از ساعت 8 صبح روز جمعه 4 اسفند 96 در 55 شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد.

نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است.

چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 14، 15، 16، 17 و 18 (شامل نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملي، معدل مقطع کارشناسي، تاريخ فارغ‎التحصيلي مقطع کارشناسي، موسسه فارغ‎التحصيلي مقطع کارشناسي، معدل مقطع کارشناسي ارشد، تاريخ فارغ‌التحصيلي کارشناسي‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصيلي کارشناسي‌ارشد، هيأت علمي (مربي آموزشي رسمي)، دانشگاه محل خدمت مربيان آموزشي رسمي) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند لازم است آن را اصلاح کنند.

داوطلبان بايد براي اصلاح مورد يا موارد مذکور از طريق لينک مربوط حداکثر تا تاريخ 4 اسفند 96 منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

داوطلبان در صورتي که نسبت به بندهاي 3، 7 و 13 (جنس، معلوليت و زبان خارجي) کارت شرکت در آزمون مغايرتي مشاهده کردند لازم است در يکي از روزهاي چهارشنبه دوم اسفند و يا پنج‌شنبه سوم اسفند به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره 2) مراجعه کنند و موضوع را پيگيري کرده تا مشکل برطرف شود.

درخصوص بندهاي 12 و 21 (نام رشته امتحاني و محل برگزاري آزمون) هيچگونه تقاضايي پذيرفته نخواهد شد.

آن دسته از دانشجويان سال آخر که حداکثر تا تاريخ 30 بهمن 96 در مقاطع کارشناسي ارشد و يا دکتري حرفه‌اي فارغ‌التحصيل شده و يا تا تاريخ 31 شهريور 97 در مقاطع مذکور فارغ‌التحصيل مي‌شوند، در اين مرحله بايد نسبت به ويرايش و يا درج معدل فارغ‌التحصيلي (براي فارغ‌التحصيلان 30 بهمن 96) و يا ميانگين نمرات واحدهاي درسي گذرانده شده (براي فارغ‌التحصيلان تا 31 شهريور 97) تا تاريخ 30 بهمن 96 اقدام کنند.

اين داوطلبان بايد اصل گواهي تکميل و تاييد شده توسط دانشگاه محل تحصيل، مربوط به معدل واحدهاي گذرانده تا تاريخ 30 بهمن 96 را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه کنند.

چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت‎نامي) کارت شرکت در آزمون وجود دارد داوطلب بايد براساس نوع ارگان اقدام کند.

براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان (سپاه پاسداران و ستاد کل نيروهاي مسلح) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود تا تاريخ 5 اسفند 96 به ارگان مربوطه مراجعه کنند.

داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) و سهميه رزمندگان (وزارت جهاد کشاورزي) لازم است حداکثر تا تاريخ 4 اسفند 96 به قسمت ويرايش کارت آزمون ورودي دوره دکتري «Ph.D» (نيمه‌متمرکز) سال 1397 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان وارد شده و سهميه مذکور را اصلاح کنند تا در صورت تأييد نهايي توسط ارگان ذيربط، سهميه براي فرد اعمال شود، در غير اين صورت داوطلب با سهميه آزاد گزينش خواهد شد و هيچ گونه اعتراضي قابل قبول نيست.

چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس باشد يا عکس روي کارت داراي اشکالاتي از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و... است ضروري است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس 4*3 (که در سال جاري تهيه شده باشد) و کارت شناسايي ملي يا شناسنامه عکسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع‌نقص حوزه مربوط مراجعه کنند و موضوع را پيگيري کرده تا مشکل برطرف شود، درغير اينصورت فرد به عنوان متخلف تلقي مي‎شود.آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون (به جز مدارک شناسايي) و هرگونه وسيله ارتباطي، الکترونيکي، و محاسباتي (از قبيل تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، دستبند هوشمند، پيجر و ماشين حساب)، کيف دستي، ساک دستي،کتاب، جزوه، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير ممنوع است. همراه داشتن هرکدام از وسايل مندرج دراين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط برابر آيين‏نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

آدرس و محل تشکيل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کليه داوطلبان بر مبناي شهرستان محل آزمون آنان اعلام شده است و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در کارت شرکت در آزمون بايد براساس توضيحات بند د (تذکرات مهم) اقدام و در صورت نياز صبح از ساعت 8:30 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 يکي از روزهاي چهارشنبه 2 اسفند و يا پنجشنبه 3 اسفند به حوزه‌هاي‌ رفع نقص کارت مراجعه کنند.

آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودي دکتري Ph.D نيمه متمرکز ( سال 1397) در سايت سازمان سنجش اعلام شده است.

ضمنا نتايج اوليه آزمون بصورت کارنامه در هفته آخر فروردين ماه سال 1397 از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور منتشرخواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي