جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5771

 نهادهاي مالي 

 مديرعامل بانک رفاه:

سرمايه گذاري در زير ساخت ها نشانه توسعه يافتگي است

بانک رفاه - مدير عامل بانک رفاه گفت: يکي از معيارهاي توسعه يافتگي کشورها، سرمايه گذاري در زيرساخت هاي اقتصادي است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه؛ دکتر محمد علي سهماني در جريان بازديد از بزرگترين نيروگاه بادي بخش خصوصي کشور در طارم سفلي قزوين، با بيان اين مطلب افزود: يکي از مهم ترين بخش هاي زيرساخت اقتصادي کشور بخش انرژي به ويژه انرژي هاي نو و تجديدپذير است.

برندگان مسابقه عکاسي بانک سينا به زودي اعلام مي شوند

بانک سينا - دومين مسابقه عکاسي اينستاگرامي بانک سينا که با هدف ترويج فرهنگ بانکداري الکترونيک و با موضوع «بانک همراه من» برگزار شد، به پايان رسيد و با انجام قرعه کشي، برندگان به زودي معرفي مي شوند. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا، در اين مسابقه که با استقبال خوب کاربران و هموطنان همراه بود، شرکت کنندگان از طريق نصب و فعالسازي آخرين نسخه همراه بانک سينا تا تاريخ 22 بهمن ماه و تهيه و ارسال عکس از ميزکار خود در مسابقه عکاسي «بانک همراه من» شرکت کردند که برندگان به قيد قرعه مشخص و به زودي معرفي مي شوند.

پيش فروش بيش از 43 هزار قطعه سکه در بانک ملي

بانک ملي - تا صبح 23 بهمن ماه، بيش از 43 هزار قطعه سکه در بانک ملي ايران پيش فروش شده است.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، حسب دستور بانک مرکزي پيش فروش سکه در شعب منتخب بانک ملي ايران در سراسر کشور با هدف تعادل بخشي به بازار، گسترش عرضه و سهولت دسترسي عموم مردم در حال انجام است.

کلنگ زني خانه بهداشت روستاي خون دشتستان با مشارکت بانک ملت

بانک ملت - همزمان با دهه فجر، کلنگ احداث خانه بهداشت روستاي خون از بخش بوشکان شهرستان دشتستان استان بوشهر با مشارکت بانک ملت به زمين خورد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، دکتر زارع فرماندار دشتستان در اين مراسم با اظهار رضايت از عملکرد خوب بانک ملت اظهار داشت:کارکنان اين بانک با رعايت کامل طرح تکريم ارباب رجوع، اخلاق حسنه و رفتار حرفه اي هميشه گره گشاي مشکلات مردم بوده اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي