جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5771

 فرماندار دماوند:
 فعال شدن شوراي سرمايه‌گذاري براي توسعه اشتغال در دماوند  

 دماوند-خبرنگارآفرينش

فرماندار شهرستان دماوند با بيان اينکه نرخ بيکاري در شهرستان دماوند 6 و هشت دهم درصد است، گفت: يکي از راههاي ايجاد اشتغال، تشکيل شوراهاي سرمايه‌گذاري توسط شهرداريها در شهرها و دهياريها در روستاها است که در اين شهرستان فعال مي‎شوند.مجيد صفري همزمان با دهه مبارک فجر در نشست پرسش و پاسخ که با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و امام راحل، اظهار کرد: ايام دهه فجر بهترين فرصت براي بيان خدمات نظام در بخشهاي مختلف است و امسال نيز در اين ايام شاهد بهره‎برداري و کلنگ‎زني 79 پروژه عمراني و خدماتي با اعتباري بالغ بر 123 ميليارد تومان بوديم.

وي با بيان اينکه بخش کشاورزي، خدماتي، بهداشتي، مسکن، ورزش و جوانان و... از جمله طرحهاي مهم اين شهرستان است، بيان کرد: معتقديم که کار اجرايي يک کار پر مشغله است و اگر مي‎خواهيم در اين زمينه موفق شويم بايد با برنامه ريزي حرکت کنيم تا زمينه توسعه پايدار فراهم شود.

وي با اشاره به اينکه نداشتن برنامه‌ريزي صحيح موجب اتلاف وقت و انرژي مي‌شود، گفت: آنچه مي‌تواند ما را در تحقق اهداف و سياستها ياري کند، افزايش سهم مشارکت مردم در اجرا است و هر فرد به ميزان سهم خود مي‌تواند قدمي بردارد.صفري با بيان اينکه اساس تحقق يک برنامه در مشارکت است، اظهار کرد: متاسفانه شهرستان دماوند با همه قابليتهايي که دارد در زيرساختها، اشتغال، کشاورزي، استفاده ناکافي از محيط زيست، مصرف درست آب، حمل و نقل و... با مشکلاتي روبرو است که قصد داريم تمام کارها را با تعامل انجام دهيم.

فرماندار شهرستان دماوند در اين جلسه به عمده مشکلات و مطالبات اهالي شهر دماوندي در زمينه راه و جاده همچون کمربندي سرهار، آب و فاضلاب، پاسخگو نبودن تلفن توسط ادارات، کمبود خط تلفن در منطقه گيلاوند، مشکلات مربوط به بيکاري در شهرستان، وجود سگ هاي ولگرد و ديگر موارد اشاره کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي