جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5771

 خبـــرنامه 

 برانکو:

توانايي بردن هر تيمي را داريم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس بازي در ليگ قهرمانان آسيا را يک افتخار بزرگ دانست و مدعي شد تيمش توانايي بردن هر تيمي را دارد.

برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري پيش از ديدار پرسپوليس ايران - نسف قارشي ازبکستان ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: ما در تهران بازي مي‌کنيم و آنها مي‌دانند که مقابل قهرمان ايران به ميدان مي‌آيند. ما به دنبال اين هستيم که نتايج خوب گذشته خود را تکرار کنيم، به همين خاطر هم الان در صدر جدول ليگ برتر قرار داريم. طبيعي است که دوست داريم برنده باشيم و به روند خوب‌مان ادامه دهيم. براي پرسپوليس آسيا و ايران فرقي نمي‌کند که در ايران بازي کند يا حتي خارج از کشور، بلکه فقط برد به ميدان مي‌رود.

برانکو در واکنش به اظهارات سرمربي نسف قارشي مبني بر اينکه خط حمله پرسپوليس را خيلي خوب مي‌شناسد، يادآور شد: ما نيز نسف‌قارشي را آناليز کرديم. طبيعي است با اين تيم آشنا بوده اطلاعات مربوط به اين تيم را با جزئيات کامل در اختيار بازيکنان هم قرار خواهيم داد. اگرچه من اعتقاد دارم هرچقدر که هر دو تيم از هم شناخت داشته باشند در نهايت نتيجه را بازيکنان در داخل ميدان رقم خواهند زد. من به تيمم ايمان و اطمينان دارم، آنها توانايي بردن هر تيمي را دارند و در هر مسابقه‌اي مي‌توانيم برنده باشيم.

نگراني هواداران پرسپوليس از هشدار AFC

ميزباني پرسپوليس در آسيا هم خوشحال کننده است و هم نگران کننده! هواداران پرسپوليس بارها توانسته‌اند رکوردهاي تعداد تماشاگر در ليگ قهرمانان آسيا و رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي آسيا را جابجا کنند. آنها پرشور و جذاب هستند و به اشکال خاص و ويژه‌اي تيم محبوب‌شان را مورد تشويق قرار مي‌دهند اما در ميان سيل عظيم اين تماشاگران پرشور، هميشه تعدادي تماشاگرنما هم هستند که بدون فکر کردن، اقدام به رفتارهايي مي‌کنند که نتايج تلخي براي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس دارد.

تعداد انگشت شماري از تماشاگران با خود سنگ، بطري، ميوه، اشيا ديگر قابل پرتاب کردن به داخل زمين، مواد محترقه، ليزر و... به داخل ورزشگاه مي‌برند و در برخي از لحظات اقدامات تاسف باري انجام مي دهند.طبق قوانين جديد ليگ قهرمانان آسيا، هر گونه تخلف از جمله انداختن ليزر در چشم بازيکنان تيم حريف و سر دادن شعارهاي توهين آميز و پرتاپ اشيا به داخل زمين، با يک جلسه محروميت تماشاگران از حضور در بازي‌هاي خانگي تيم‌هاي ميزبان و جريمه نقدي براي باشگاه‌هايي که تماشاگران‌شان تخلف کرده باشند، همراه خواهد بود. با اين حساب تماشاگران پرسپوليس بايد مراقب رفتارهاي‌شان باشند و هشدارهاي AFC را کاملا جدي بگيرند.پرسپوليس فصل قبل نيز به خاطر رفتار تعداد اندکي از تماشاگرنماهايش، به انجام بازي رفت مقابل لخويا در مرحله يک هشتم نهايي بدون حضور تماشاگران محکوم شد و آن ديدار حساس را با تساوي بدون گل به اتمام رساند. به همين علت مديران باشگاه پرسپوليس نگران آن هستند که نکند مجدداً اتفاق بدي براي تيم رخ بدهد.

شايعه روز

ويدال در راه چلسي

شايعه شده آرتورو ويدال در پايان فصل جاري به تيمي ديگر واگذار خواهد شد. روزگذشته بيلد گزارش داد مديريت بايرن به اين نتيجه رسيده بعد از خريد لئون گورتسکا، نيازي به لژيونرش ندارد و بنابراين ويدال به تيم چلسي واگذار خواهد شد؛ هرچند که او تا سال 2019 با مونيخي‌ها قرارداد دارد. اين روزنامه آلماني همچنين افزود در صورت تحقق اين انتقال، رقمي بالغ بر 10 ميليون يورو دستمزد خالص به ستاره شيليايي پرداخت مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي