جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5772

 نهادهاي مالي 

 بانک شهر، متعلق به تمامي شهروندان است

بانک شهر - مدير عامل بانک شهر با تاکيد بر اينکه در طي سال هاي گذشته هيچگاه از نقش خود در توسعه و آباداني شهرها و بخصوص شهرهاي کوچک کشورمان غافل نبوده ايم، گفت: بانک شهر، متعلق به تمامي شهروندان است.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، دکتر حسين محمد پورزرندي ،ارتقاي سطح کيفي زندگي شهروندان شهرهاي کوچک و کلان شهرها را ‌، ماموريت اصلي بانک شهر عنوان کرد و گفت: خوشبختانه براي تحقق اين امر ، از همه توان خود استفاده کرده و خواهيم کرد.

بانک مسکن منتشر کرد:

جزييات پرداخت تسهيلات ازدواج در 31 استان

بانک مسکن - بانک مسکن طي 322 روز سپري شده از ابتداي امسال تا نيمه بهمن‌ماه، 45 هزار و 476 فقره تسهيلات قرض‌ الحسنه ازدواج به زوج‌هاي متقاضي پرداخت کرد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن - هيبنا، در ميان 31 استان کشور رکورد بيشترين تسهيلات ازدواج پرداختي توسط بانک مسکن به استان خراسان رضوي تعلق دارد.

بر اساس گزارش‌هاي رسمي، طي بيش از 10 ماه سپري شده از سال جاري مجموعا پنج هزار و 867 فقره تسهيلات قرض‌ الحسنه ازدواج به زوج‌هاي جوان پرداخت کرده است.

استقبال مشتريان به خدمات بانکداري الکترونيک بانک ملي

بانک ملي - استقبال مردم از خدمات بانکداري الکترونيک بانک ملي ايران رو به افزايش است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، سامانه «بام» که اين روزها در اوج است و به خوبي قابليت هايش را به مشتريان نشان داده، اکنون به بيش از دو ميليون و 270 هزار نفر خدمات ارائه مي دهد.از سوي ديگر تعريف کردن خدمات تازه و جديد بر روي دستگاه هاي خودپرداز و کيوسک هاي نوين بانک ملي ايران، ميزان مراجعه مشتريان براي دريافت خدمات مبتني بر اين سامانه ها را افزايش داده است.

آغاز دور دوم فروش اوراق گواهي سپرده سرمايه گذاري بانک ايران زمين

بانک ايران زمين - دور دوم فروش اوراق گواهي سپرده سرمايه‌گذاري بانک ايران زمين از روز سه شنبه 24 بهمن 1396 آغاز و تا پايان روز يکشنبه 29 بهمن ادامه خواهد  داشت.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ايران زمين، نرخ سود علي الحساب اين اوراق 16 درصد سالانه به صورت روز شمار، پرداخت سود به صورت ماهانه و نرخ بازخريد اين اوراق قبل از سررسيد 14 درصد است.عرضه اين اوراق در واحد‎هاي 1(يک) ميليون ريالي و از تاريخ 24 لغايت 29 بهمن ‎ماه به مدت 5 روز کاري خواهد بود.

رييس اداره تأمين مالي و سرمايه گذاري بين الملل بانک توسعه صادرات تشريح کرد:

خط اعتباري بدون سقف ازاگزيم بانک روسيه

بانک توسعه صادرات - رييس اداره تأمين مالي و سرمايه گذاري بين الملل بانک توسعه صادرات تشريح کرد: از اتفاقات شاخص در حوزه تامين مالي در سال جاري قرارداد خط اعتباري بدون سقف از اگزيم بانک روسيه بود که به امضا رسيده است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات آقاي کامران رضواني در گفتگو با اگزيم نيوز به تشريح يکي از مهمترين قراردادهاي تامين مالي خارجي بانک توسعه صادرات پرداخت و گفت: شرايط و مفاد قرارداد تامين مالي ذکر شده طي مذاکرات فشرده هيات بانکي جمهوري اسلامي ايران با مقامات بانکي و حقوقي اگزيم بانک روسيه مورد توافق قرار گرفت و قرارداد تامين مالي بين اين بانک به همراه بانکهاي ملت، پاسارگاد، سپه، پارسيان با مدير عامل اگزيم بانک روسيه در حضور سفير کشورمان در روسيه و مقامات بلند پايه بانکي و بيمه اي روسيه در تاريخ چهارم دي ماه امسال به امضاء رسيد.

مشارکت بانک رفاه در اجراي پروژه دانش بنيان 500 ميليارد ريالي کيش

بانک رفاه - بانک رفاه در راستاي حمايت از اشتغال و توليد و همراستا با شعار محوري سال 1396، در اجراي پروژه دانش بنيان 500 ميليارد ريالي کيش مشارکت کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه ، در مراسم افتتاح و بهره برداري از کارخانه توليد پروتزهاي اندامي در جراحي ارتوپدي و مغز و اعصاب که به مناسبت ايام الله دهه مبارک فجر و با حضور دکتر ستاري معان علمي و فناوري رئيس جمهور و مسئولان اين بانک برگزار شد، از مشارکت و حضور بانک رفاه در اين طرح ملي قدرداني شد.

تقدير سازمان خصوصي سازي از بانک تجارت

بانک تجارت - سازمان خصوصي سازي از بانک تجارت به خاطر عملکرد «شايسته تقدير در پرداخت سود سهام عدالت» قدرداني کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، معاون وزير امور اقتصادي و دارايي و رئيس سازمان خصوصي سازي کشور طي نامه‌اي خطاب به رضا دولت‌آبادي مديرعامل بانک تجارت با اشاره به اهميت اجراي دقيق سياست‌هاي بخش اقتصادي کشور در حوزه سهام عدالت، از بانک تجارت به خاطر «تعامل شايسته» کارکنان اين بانک در توزيع سود سهام عدالت قدرداني کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي