جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5772

 خبــر 

 با حضور استاندار تهران؛

بهره‎برداري از مدرسه اميرکبير در فاز 5 شهرجديد انديشه

شهريار-برزگر

با تلاش شرکت عمران شهر جديد انديشه مدرسه اميرکبير فاز 5 شهر انديشه احداث و همزمان با ايام شکوهمند دهه فجر با حضور مقيمي استاندار تهران، ناجي فرماندار شهريار و دکتر رحيمي عضو هيات مديره شرکت مادر تخصصي شهرهاي جديد و هيات همراه،امام جمعه، مديرعامل شرکت عمران و شهردار شهر جديد انديشه و ساير مسئولين شهري افتتاح و مورد بهره‏برداري قرار گرفت.اين پروژه آموزشي در زميني به مساحت 6191 مترمربع که از سوي شهرداري انديشه به اين امر اختصاص يافت و با همت شرکت عمران در زيربنائي به مساحت 2316 مترمربع و با اعتباري بالغ بر دو ميليارد و ششصد ميليون تومان تأمين و جهت دسترسي آسان شهروندان فهيم فاز 5 به خصوص ساکنين مساکن مهري که در نزديکي اين مدرسه قرار دارند توسط شرکت عمران احداث گرديد.

افزودني است در حال حاضر با برنامه‏ريزيها و همت شرکت عمران، نه تنها کمبودي درخصوص مراکز آموزشي در شهر جديد انديشه مشهود نيست بلکه اين شهر به دليل اين دورانديشيها که از سوي اين شرکت در سالهاي گذشته صورت پذيرفته در وضعيت مطلوبي از حيث سرانه‏هاي آموزشي به سر مي‏برد به نحوي که به ميزان قابل توجهي شهر انديشه ميزبان و تأمين‏کننده فضاهاي آموزشي ساکنين ساير شهرها و شهرکهاي اطراف خود نيز مي‏باشد.در پايان افزودني است احداث اين پروژه مانند بسياري از پروژه‏هاي ديگر شهر جديد انديشه در سايه سار همکاري، همراهي و همدلي شرکت عمران، شورا و شهرداري انديشه شکل گرفته و اميد است اين تفاهمها و همدليها همچنان منجر به احداث و بهره‏برداري پروژه‏هاي بيشتري در سطح اين شهر جديد که به نگين غرب استان تهران، شهر فرهنگ و ادب و دهها لقب پسنديده ديگر شده است، گردد. همچنين شايان ذکر است پس از اين مراسم زورخانه مجموعه بازار ايراني اسلامي نقش انديشه نيز رسما آغاز به کار نمود و ورزشکاران نوجوان باستاني‎کار به اجراي حرکات ورزشي پرداختند.

دکتر نهاونديان:

رونق گردشگري ، يکي از سه طرح مهم دولت براي نوسازي اقتصادي است

يزد – اکبر خيرخواه

معاون اقتصادي رئيس جمهوري گفت: بازآفريني شهري، نوسازي ناوگان حمل و نقل و رونق گردشگري سه طرح مهم دولت براي نوسازي اقتصادي و ايجاد اشتغال فراگير است که تا پايان امسال دنبال مي‎شود.

دکتر محمد نهاونديان در نشست با فعالان و سرمايه‎گذاري حوزه گردشگري استان يزد در محل مرکز خدمات سرمايه‎گذاري اين استان افزود: ايجاد فضاي مناسب و مساعد سياسي از جمله وظايف مهم دولت براي رونق گردشگري است که در اين زمينه تلاشهاي زيادي صورت گرفته و بايد اين فضا را حفظ شود.اين عضو هيات دولت و کاببينه دولت دوازدهم، رونق گردشگري را در گرو ايجاد فضاي مناسب کسب کار عنوان کرد و افزود: ايجاد زيربناي فني و ارتباطاتي براي حمايت از گردشگري نيز از نيازهاي اين بخش است و در کنار آن بايد بخش خصوصي تقويت شود و توجيه اقتصادي نيز به اين بخش واگذار شود.معاون رئيس جمهوري گفت: گردشگري حتما توجيه اقتصادي دارد از اين رو نبايد از دولت در اين بخش، توقع يارانه داشت؛ زيرا هر جا يارانه باشد آن فعاليت، توجيه اقتصادي ندارد.نهاونديان با بيان اينکه همه جاي ايران، محور گردشگري محسوب شده و اين امر ظرفيت بزرگي براي کشور است، اظهار داشت: زنجيره‏هاي گردشگري بايد در بخش خصوصي ايجاد شود و همه به آن وصل شوند و در کنار آن حتما مطالعات توجيه اقتصادي خورد گردشگري در درون همين صنعت صورت گيرد.وي با بيان اينکه وظيفه دولت، سياستگذاري، تسهيل در امور و دست بازگذاشتن در بخش گردشگري است تصريح کرد: گردشگري، ظرفيتهاي خوبي براي سرمايه‌گذاري دارد و به همين دليل گردشگري در ماموريتها و اولويتهاي دولت است و يزد را ستاره درخشان اين بخش مي داند.

مديرعامل شرکت گاز آذربايجان شرقي در مراسم تجليل از برگزيدگان طرح تکريم؛

بقاي سازمان‎ها در گرو تکريم ارباب رجوع است

تبريز- توفيقي

طي مراسمي از ادارات برتر و برگزيدگان طرح تکريم شرکت گاز استان آذربايجان شرقي با حضور مديرعامل اعضاء هيات مديره وهيئت رئيسه و اعضاي کارگروه طرح تکريم ارباب رجوع شرکت در سالن کنفرانس اين شرکت تجليل به عمل آمد.در اين مراسم مديرعامل شرکت گاز استان آذربايجان شرقي ضمن تقدير از تلاشهاي مستمر مجموعه کارکنان شرکت افزود: تحقق و دستيابي به برنامه‎هاي پيش‎بيني شده و وظايف محوله درراستاي رسيدن به اهداف سازماني در گرو پشتکار، همدلي و هم‏افزايي و خدمت بي‎‏منت به ارباب رجوع مي‎باشد. سيدرضا توحيدي افزود: تکريم ارباب رجوع از مهمترين شاخصه‎هاي مورد بقاي سازمانها محسوب شده و طرح تکريم ارباب رجوع مي‏تواند به عنوان بخشي از فرهنگ سازماني در اهداف سازمان اثرگذار باشد. وي حفظ کرامت انساني و انجام صادقانه خدمت براي ارباب رجوع و داشتن حسن رفتار در برخورد با ارباب رجوع و رعايت دقيق قوانين و مقررات در انجام امورات جاري مراجعين را مورد تاکيد قرار دادند. مديرعامل شرکت گاز استان به سه فاکتور مهم صحت، سرعت و دقت در ارائه خدمات بهينه به مردم اشاره و افزود: بايستي با تغيير فرايندها در کوتاهترين زمان به مردم ارائه خدمات دهيم. وي نظرسنجي از مردم را ضرورت دانست و اظهار داشت: بايستي ضمن نظرسنجي از مردم همسو با نياز آنها نسبت به ارائه خدمات پرداخت. همچنين در اين مراسم، رئيس روابط عمومي و دبير طرح تکريم به بيان نکاتي درخصوص طرح تکريم ارباب رجوع پرداخت و بر اهميت مديريت رسيدگي به شکايات شرکت در جهت بهبود و اصلاح فرايندهاي کاري به منظور ارتقاي رضايتمندي مشترکين تاکيد کرد. وي افزود: منتخبين ادارات برتر در زمينه سنجش ميزان رضايت براساس نتايج و تحليل موسسه تحقيقاتي دانشگاه تبريز بوده و همچنين ارزيابي کارکنان برتر براساس فرم ارزيابي شاخصهاي طرح تکريم از سوي روساي واحدها و کميته طرح تکريم بوده‌اند.

در پايان اين مراسم به ادارات برتر و برگزيدگان و بازرسان طرح تکريم لوح تقدير و هدايايي به رسم يادبود توسط مديرعامل اهدا گرديد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي