جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5772

 نه کريمي نه ساکت
 کي روش، بازنده اصلي مناظره 90 

 آفرينش- سرمربي تيم ملي با واکنش عجولانه خود بازنده بزرگ مناظره برنامه 90 بود.مناظره علي کريمي و محمدرضا ساکت در برنامه 90، گل سرسبد سوژه هاي فوتبال ايران در اين هفته است؛ هفته اي که يک مناظره تمام اتفاقات فوتبال ايران را تحت الشعاع قرار خواهد داد.کريمي پس از مدت ها جنجال آفريني عليه فدراسيون و تمام ارکان فوتبال ايران، سرانجام به خواسته اش رسيد و به صورت زنده در برنامه 90 مواردي را که ادعا داشت مصداق فساد در فوتبال ايران محسوب مي شود، مطرح کرد.

اما بسياري از صحبت هايي که کريمي انجام داد، نه تازگي داشت و نه جديد بود. بلکه بسياري از آن ها در ماه ها و سال هاي قبل در رسانه ها اعلام شده بود؛ مثل ماجراي عدم تاييد اساسنامه فدراسيون در فيفا. در واقع تاريخ انقضاي برخي صحبت هاي غير مستند و مستدل او تمام شده بود. اما متاسفانه واکنش بسياري از هواداران فوتبال و برخي رسانه ها به اين ادعاها هيجاني و سطحي بود.

فارغ از اين مسئله، نکته کليدي برنامه 90 جايي بود که کي روش خود را وارد بحث کرد. کريمي در خلال صحبت هايش با ساکت،قرارداد کارلوس کي‌روش و البته دستيارانش را مورد سوال قرار داد و همين موضوع هم باعث شد تا کي‌روش در ابتدا بخواهد روي خط برنامه بيايد و بعد با فرستادن يک پيامک براي عادل فردوسي‌پور بدون حضور در ميدان پاسخ کريمي را بدهد؛ پاسخي که به نظر مي آيد خيلي عجولانه نوشته شده بود و واژه «بزدل» در آن که خطاب به علي کريمي گفته بود حسابي بولد شد و باعث شد تا هواداران علي کريمي با حضور در پيج شخصي سرمربي تيم اعتراض خود را به کارلوس کي‌روش نشان بدهند؛ کامنت هايي که حاوي برخي توهين ها به مرد پرتغالي تيم ملي هم بود.

کي‌روش خيلي زود متن پيامکي که براي عادل فردوسي پور فرستاده بود را هم در فيس بوکش منتشر کرد تا در کمتر از يک ساعت بيش از 300 کامنت برايش بيايد که اکثرا از سوي هواداران علي کريمي و در انتقاد به سرمربي تيم ملي بود. (معدل کامنت پست هاي فيس بوک کارلوس کي روش بين 50 تا 100 پيام است) اين اتفاق که احتمالا روزهاي آتي شديدتر هم خواهد شد نشان مي دهد که مناظره محمدرضا ساکت و علي کريمي بازنده اي داشته که بدون حضور در ميدان و تنها با يک پيامک نتيجه را از دست داده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي