جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5772

 خبـــرنامه 

 گام محکم پرسپوليس در آسيا

پرسپوليس در آسيا کارش را با برد شروع کرد.

در چارچوب رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و در گروه C، پرسپوليس در ورزشگاه آزادي به مصاف نسف قرشي رفت که اين ديدار در نهايت با حساب سه بر صفربه سود پرسپوليس به پايان رسيد.

تشکر الاهلي از حمايت عماني‌ها

باشگاه الاهلي عربستان با انتشار پيامي از هواداران عماني که در ديدار مقابل تراکتورسازي حمايت‌شان کردند، تقدير و تشکر کرد. اين بازي در عمان برگزار شد و تراکتورسازي در اين ديدار ميزبان بود اما به نظر مي‌رسد همه امتيازات ميزباني در اين بازي به تيم عربستاني رسيده و شرايط به سود اين تيم رقم خورده که آنها از شرايط ميزاني راضي بوده و از عماني‌ها تشکر هم کرده‌اند.

پست فيس‌بوک کي‌روش

باز هم بزدل!

پست جديد کارلوس کي روش حاوي همان صحبت هاي تندي بود که عليه کريمي مطرح کرد. او نوشت: عزيزان متاسفانه باور بنده مبني بر اينکه در زندگي ميتوان استعداد را خريد اما شخصيت را نه امروز تبديل به يک حقيقت شد. در زمان و در جاي مناسب بنده جواب آقاي ترک کننده را ميدهم. اين بسيار واضح بود که آقاي ترک کننده با پا و سرش بسيار بهتر از مغز و‌زبانش کار مي کند. واژهاي غير مودبانه و غير محترمانه اش، دروغ هايش، تهمت هاي بزدلانه و غير واقعي اش فقط خود او را زير سوال مي برد. فقط احترام به خودش را از بين ميبرد و باعث شرمساري صدو بيست چهار بازي ملي اش و هم تيمي هايش ميشود. در اين هيچ شکي نيست که او به کمک احتياج دارد.

دست خالي پيکان مقابل فولاد

تيم فوتبال پيکان براي بازي با فولاد خوزستان سه غايب خواهد داشت و شرايط يک بازيکن ديگر هم براي اين بازي مبهم است.

پيکان براي تقابل با فولاد خوزستان امروز راهي اهواز خواهد شد تا روز پنجشنبه در بازي معوقه از هفته بيستم ليگ برتر برابر اين تيم قرار بگيرد.

کنت ايکه‌چوکو، مهاجم پيکان، آرسن بوبا و همچنين محمدصادقي باراني در اين بازي محروم هستند و نمي‌توانند تيم جلالي را همراهي کنند.وضعيت امير روستايي هم مبهم است. او دچار مصدوميت شده و حضورش در اين مسابقه قطعي نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي