جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/11/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5772

 خبـــرنامه 

 تيم ملي کشتي آزاد در جام جهاني آمريکا شرکت نمي‌کند

پس از عدم پذيرش درخواست ايران از سوي اتحاديه جهاني براي تغيير نيافتن زمان جام جهاني کشتي فرنگي از فروردين به آذرماه سال 97، فدراسيون کشتي بصورت رسمي اعلام کرد در جام جهاني کشتي آزاد در آمريکا شرکت نمي‌کند‌.

بر اساس اعلام فدراسيون کشتي، اتحاديه جهاني در پاسخ به نامه ايران در مورد تغيير نکردن زمان جام جهاني کشتي فرنگي اعلام کرد که ضمن اينکه متوجه نگراني‌هاي فدراسيون ايران در اين خصوص است، موافق برگزاري مسابقات در فروردين ماه نيست و در صورتي که ايران نتواند مسابقات را در آذرماه سال 97 برگزار کند ميزباني جام جهاني را به يک کشور ديگر واگذار مي‌کند.در پي اين نامه فدراسيون کشتي ايران به اتحاديه جهاني کشتي اعلام کرد که به دليل بر هم خوردن برنامه‌هاي فني مسابقات ملي خود، در جام جهاني کشتي آزاد در آمريکا شرکت نمي‌کند.

حسن‌زاده:

انتظارات بايد در حد امکانات باشد

کاپيتان تيم ملي فوتسال کشورمان تأکيد کرد که انتظارات به وجود آمده از اين تيم بايد در حد امکانات باشد.علي‌اصغر حسن‌زاده در حاشيه مراسم ورود تيم ملي فوتسال به ايران، اظهار داشت: فوتسال آسيا در اين چند سال خيلي سخت شده و پيشرفت کرده است. در بازي فينال مقابل ژاپن هم ديديد که نيمه اول بازي گره خورده بود و آنها آمده بودند که جلوي ما بايستند. خدا را شکر که توانستيم در پايان بازي را ببريم و با جام قهرماني برگرديم.

وي با اشاره به انتظارات به وجود آمده از تيم ملي فوتسال، خاطرنشان کرد: الان انتظاراتي به وجود آمده، اما امکانات در حد انتظارات نيست. الان وضعيت خيلي بهتر شده است. الان پيش از جام ملت‌هاي آسيا هميشه حرف از قهرماني است، ولي از قبل نمي‌شود تيمي را قهرمان دانست. الان هم همه از رسيدن به فينال و قهرماني جام جهاني حرف مي‌زنند، اما انتظارات بايد در حد امکانات باشد. فوتسال ما اين پتانسيل را دارد که فيناليست جام جهاني شود.

بازيکن تيم ملي فوتسال در مورد مشکل غذايي اين تيم در چين تايپه گفت: در اين چند وقت که من در تيم ملي فوتسال بوده‌ام، هيچ‌وقت آشپز همراه تيم نبوده است. مشکل غذايي در جنوب شرق آسيا هميشه هست و هميشه هم از اين بابت مشکل داشتيم.

حسن‌زاده راجع‌به حواشي به وجود آمده پيرامون بحث پاداش به بازيکنان تيم ملي گفت: ما قهرمان شديم و پرداختن به اين حواشي ديگر خوب نيست، شيريني قهرماني را تلخ نکنيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي