جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/12/05 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5779

 هفته بيست‌وچهارم ليگ برتر
 پرسپوليس به قهرماني نزديک‌تر مي‌شود؟ 

 سرخپوشان پايتخت در صورت کسب پيروزي مقابل استقلال خوزستان، به 3 امتيازي قهرماني ليگ مي رسند.

هفته بيست‌وچهارم ليگ برتر فوتبال کشورمان امروز با برگزاري 4 ديدار به پايان مي‌رسد که در مهم ترين بازي ها، سرخابي هاي پايتخت به مصاف حريفان خوزستاني خود مي روند.

*ذوب‌آهن - پديده / ساعت 15:30 / ورزشگاه فولادشهر اصفهان

جدال ذوب‌آهن و پديده براي هر 2 تيم و مخصوصا شاگردان قلعه‌نويي بسيار مهم است. ذوب‌آهني‌ها که با 38 امتياز براي نايب قهرماني مي جنگند، براي رسيدن به اين عنوان بايد از سد پديده عبور کنند و همين مسئله بازي را براي شاگردان قلعه‌نويي بسيار حساس مي‌کند. در طرف مقابل پديده 23 امتيازي براي سروسامان دادن به وضعيتش به ميدان مي‌رود.

*پارس جنوبي جم - تراکتورسازي/ ساعت 15:30/ ورزشگاه تختي جم

اين ديدار براي تيم ميزبان از حساسيت فوق‌العاده‌اي برخوردار است. شاگردان تاتار که فقط يک امتياز با رده دوم جدول فاصله دارند، براي اينکه به اين رده برسند بايد تراکتورسازي را از پيش رو بردارند. در طرف ديگر تراکتورسازي پس از 2 شکست پياپي در ليگ قهرمانان آسيا به اين مسابقه پا مي‌گذارد و مي‌خواهد با کسب 3 امتياز کمي آن دو شکست قبلي را فراموش کند. پارس جنوبي 37 امتياز دارد و تراکتورسازي هم 28 امتيازي است.

*فولاد خوزستان - استقلال / ساعت 16/ ورزشگاه غدير اهواز

حساس‌ترين بازي هفته در اهواز و بين فولاد و استقلال برگزار خواهد شد. هم فولاد و هم استقلال در روز‌هاي اوجشان قرار دارند و همين مسئله مي‌تواند جذابيت‌هاي اين بازي را دوچندان کند. فولاد که مدعي اصلي نايب قهرماني است، نمي‌خواهد شانس صعود به رده دوم جدول را از دست بدهد و دنبال 3 امتياز اين بازي خانگي است، از طرفي استقلال هم که در بهترين شرايط خود از ابتداي فصل تا کنون قرار دارد، نمي خواهد دوئل کسب سهميه آسيا را به راحتي واگذارکند.

*پرسپوليس - استقلال خوزستان/ ساعت 18:30/ ورزشگاه آزادي تهران

در آخرين بازي هفته پرسپوليس در آزادي ميزبان استقلال خوزستان است. شاگردان برانکو که با اقتدار و با 54 امتياز در صدر جدول حضور دارند براي اينکه يک قدم ديگر به قهرماني نزديک شوند بايد 3 امتياز اين بازي خانگي را کسب کنند. پرسپوليسي‌ها در صورت پيروزي برابر استقلال خوزستان به 3 امتياز از بازي‌هاي باقي مانده براي قهرماني دوباره در ليگ احتياج دارند. در طرف مقابل استقلال خوزستان که شرايط خوبي در جدول ندارد چشم به 3 امتياز اين بازي دوخته است. شاگردان ويسي که 20 امتيازي هستند، براي فرار از قعر جدول تمام امتياز‌هاي اين بازي را مي‌خواهند؛ امري که کمي دور از انتظاراست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي