جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/12/05 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5779

 خبـــرنامه 

 غايبان استقلال در دربي

برزاي و منتظري

استقلال در دربي برزاي و منتظري را در اختيار ندارد.

بهنام برزاي که در اواخر بازي با الهلال عربستان وارد زمين شد، از ناحيه همسترينگ دچار آسيب ديدگي شده و اين بازيکن هم نمي‌تواند مدتي در ترکيب استقلال به ميدان برود. با اين شرايط برزاي دومين غايب استقلال در دربي خواهد بود. به جز او پژمان منتظري هم قطعا دربي را از دست خواهد داد.

جنجال در پديده

قاضي و خلعت کنار گذاشته شدند

ديروز از مشهد خبر رسيد که محمد قاضي مهاجم اين تيم به دليل عمل نکردن باشگاه پديده به تعهدات مالي خود، در روزهاي اخير از حضور در تمرينات سر باز زده است. گفته مي‌شد او طبق قرارداد مي‎تواند با پديده به صورت يک‎طرفه فسخ کند اما گويا مديران باشگاه پيشدستي کرده‎اند و او را از تيم کنار گذاشته‌اند. گفته مي‌شود در جلسه هيات مديره باشگاه پديده، محمد قاضي، محمدرضا خلعتبري و 4 بازيکن ديگر از تيم کنار گذاشته شده‎اند و در بازي مقابل ذوب‎آهن، تيم‌شان را همراهي نخواهند کرد. همچنين اعضاي هيات مديره همچنين در اين جلسه از رضا مهاجري حمايت کرده‌ و خواهان ادامه فعاليت او اين باشگاه شده‌اند.

تهديد تکراري

ليگ برتر بدون پخش تلويزيوني

جديدترين اظهارنظر درباره ماجراي طولاني و تکراري اختلاف فدراسيون فوتبال و صدا و سيما درباره حق پخش مربوط به رئيس بخش اقتصادي سازمان ليگ است. صادق درودگر که با خبرگزاري فارس صحبت کرده گفته:" فصل آينده احتمال دارد در صورت عدم‌تحقق حقوق مسلم فوتبال اصلا بازي هاي ليگ برتر پخش تلويزيوني نداشته باشد و فقط پخش اينترنتي داشته باشيم ، ما از تماشاي مردم در شهرها و روستاهاي مختلف ممانعت به وجود نمي آوريم و در همه روستاها و شهرها اينترنت وجود دارد و ما پخش بازي ها را اينترنتي مي کنيم."

تحول بزرگ در ترکيب پرسپوليس

پرسپوليس در بازي با استقلال خوزستان با تغييرات اساسي در ترکيب به ميدان خواهد رفت.

شکست سنگين مقابل السد قطر، فشردگي مسابقات و محروميت و مصدوميت بازيکنان باعث شده برانکو دست به تغييرات اساسي در ترکيب اوليه خودش زده و چند بازيکن را پس از مدت‌ها از ابتدا در ترکيب به ميدان بفرستد. در آخرين تمرين پرسپوليس با توجه به غيبت سيدجلال حسيني به دليل محروميت و شجاع خليل‌زاده و صادق محرمي به دليل مصدوميت، زوج مرکز خط دفاعي را ربيع‌خواه و محمد انصاري تشکيل دادند و حسين ماهيني و شايان مصلح دفاع راست و چپ خواهند بود.احمد نوراللهي، سيامک نعمتي و بشار رسن سه بازيکن جديد ديگري خواهند بود که در اين بازي به ميدان خواهند رفت و در کنار فرشاد احمدزاده و کاميابي‌نيا خط هافبک را تشکيل مي‌دهند. در صورتي که نعمتي در خط هافبک به کار گرفته شود پرسپوليس به چينش پنج هافبکه تغيير سيستم خواهد داد و بشار رسن جلوتر از کاميابي‌نيا و نوراللهي وظيفه بازي سازي را به عهده خواهد داشت و نعمتي و احمدزاده هافبک هاي کناري خواهند بود. در غير اين صورت نعمتي به عنوان مهاجم در کنار عليپور زوج خط حمله پرسپوليس مقابل استقلال خوزستان را تشکيل خواهد داد. احتمال نيمکت نشيني وحيد اميري در اين بازي به خاطر استراحت دادن به او قبل از دربي همچون منشا زياد است. همچنين گفته مي شود که شايد عليرضا بيرانوند هم نيمکت نشين رادوشوويچ شود.با اين تفاسير ترکيب احتمالي پرسپوليس مقابل استقلال خوزستان به اين ترتيب خواهد بود: عليرضا بيرانوند(رادوشوويچ)، محمد انصاري، محسن ربيع‌خواه، حسين ماهيني، شايان مصلح، کمال کاميابي‌نيا، احمد نوراللهي، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، سيامک نعمتي و علي عليپور.

خبر خوب براي هواداران سرخابي

صندلي‌هاي آزادي به دربي مي‌رسند

صندلي‌هاي در دست بازسازي ورزشگاه آزادي براي دربي 86 آماده مي‌شوند.قسمتي از طبقه دوم ورزشگاه آزادي مدت زيادي است که به دليل بازسازي و مقاوم سازي از دسترس هواداران فوتبال خارج است و روند تعميرات آن هنوز به پايان نرسيده.حال مديرعامل شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي قول مساعد داده که اين روند بازسازي که از تابستان در دست انجام است، تا روز 10 اسفند که تاريخ برگزاري دربي هشتاد و ششم پايتخت است، به پايان برسد و اين صندلي ها براي بازي استقلال و پرسپوليس آماده بهره برداري باشند.حسن کريمي در اين خصوص گفت:« تمام تلاش ما مهيا کردن شرايط مناسب و در شأن تماشاگران فوتبال دوست براي ديدن دربي استقلال و پرسپوليس در روز 10 اسفند است. بخش در دست بازسازي استاديوم آزادي براي استفاده دربي 86 آماده مي‌شود و صندلي‌هاي سکوهاي اين بخش تا روز دربي نصب و براي بهره‌برداري آماده خواهد شد.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي