جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5795

 خبـــرنامه 

 چه کسي قرارداد کي روش را فاش کرد؟

چه کسي متن قرارداد فدراسيون فوتبال با کارلوس کي روش رارسانه اي کرده؟ اين سئوالي است که خيلي ها دوست دارند جوابش را بدانند. برخي خبرها حکايت از اين دارد که يکي از اعضاي سابق هيات رئيسه فدراسيون فوتبال متهم اصلي اين ماجراست؛ مردي که با مهدي تاج هم اختلاف دارد و رسانه اي شدن قرارداد کي روش هم به خاطر همين اختلاف ها بوده.

از طرف ديگر تاج عقيده دارد در دوران رياست او هيچ کسي متن قرارداد کي روش را نديده و در زمان رياست کفاشيان بوده که متن قرارداد سرمربي تيم ملي در اختيار اعضاي هيات رئيسه قرار گرفته بود.

توافق تاج با کي‌روش تا پايان2019

در گيرودار روزهايي که به نظر مي‌رسد فدراسيون فوتبال به دنبال گزينه براي تيم اميد است تا اين تيم در رقابت‌هاي بازي‌هاي آسيايي حضوري قوي داشته باشد مسئولان فدراسيون برنامه قبلي خود يعني تمديد قرارداد با کارلوس کي‌روش را فراموش نکرده‌اند.

خبرهايي که به تازگي منتشر شده حکايت از اين دارد که در تازه‌ترين جلسه‌اي که بين مهدي تاج و سرمربي تيم ملي فوتبال برگزار شده توافقات نسبي بين طرفين براي تمديد قرارداد حاصل شده است. با توجه به آنچه که در نشست آخر اين دو گذشته، به نظر مي‌رسد بايد کي‌روش را سرمربي ايران در جام ملت‌هاي آسيا در سال 2019 در کشور امارات دانست و اين مرد پرتغالي براي تمديد قرارداد به مهدي تاج چراغ سبز نشان داده است.

قرارداد فعلي کي‌روش با فدراسيون فوتبال تا پايان جام جهاني 2018 روسيه است و از مدت‌ها قبل زمزمه‌هايي مبني بر پيشنهادات اغوا کننده از سوي کشورهاي آسيايي و آفريقايي به کي‌‌روش شنيده مي‌شد و همزمان با همين خبرها فدراسيون فوتبال هم براي ماندگار کردن او در تيم ملي ايران جلسات خود را با کي‌روش آغاز کرده بود. قرار است ظرف روزهاي آينده پس از بررسي همه جانبه قرارداد توسط خود کي‌روش و جمع بندي‌هاي نهايي فدراسيون تمديد قرارداد به صورت رسمي انجام شود.

پايان ليگ برتر فوتبال بانوان با قهرماني بم

پرونده ليگ برتر فوتبال بانوان با قهرماني بمي‌ها بسته شد.

در رقابت‌هاي ديروز، تيم شهرداري بم در خانه خود ميزبان ذوب آهن بود و در اين ديدار با نتيجه 6 برصفر از سد حريف خود گذشت. شاگردان جعفري با اين پيروزي قهرماني خود را دوباره جشن گرفتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي