جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5795

 خبـــرنامه 

 انصراف کشتي ايران از حضور در جام جهاني آمريکا

با توجه به برگزار نشدن رقابت هاي جام جهاني کشتي فرنگي در اهواز، تيم ملي کشتي آزاد نيز در مسابقات جام جهاني آمريکا شرکت نمي کند.

فدراسيون کشتي اعلام کرد، با توجه به اعلام قبلي ايران مبني براين که اگر امکان برگزاري جام جهاني کشتي فرنگي در زمان پيشنهادي از سوي ايران نباشد، تيم ملي کشتي آزاد هم به دليل جلو آمدن زمان برگزاري انتخابي تيم ملي نمي‌تواند در مسابقات جام جهاني شرکت کند، فدراسيون کشتي اين موضوع را به اتحاديه جهاني کشتي اعلام کرد و اتحاديه نيز با اين موضوع موافقت کرد.

به اين ترتيب با توجه به حضور نيافتن در جام جهاني، فدراسيون کشتي به زودي زمان برگزاري مرحله اول و نهايي مسابقات انتخابي تيم هاي ملي براي شرکت در بازي هاي آسيايي جاکارتا و رقابت هاي جهاني مجارستان را اعلام مي کند.

اقدام باشگاه پرسپوليس براي تمديد قرارداد 10 بازيکن

باشگاه پرسپوليس براي تمديد قرارداد بازيکنان اين تيم اقدام خواهد کرد.

مسئولان باشگاه پرسپوليس در نظر دارند از هفته آينده مذاکرات خود را با آن دسته از نفراتي که قراردادشان در پايان فصل با اين تيم به پايان خواهد رسيد، آغاز کنند.در حال حاضر نفراتي چون بوژيدار رادوشويچ، حسين ماهيني، محسن ربيع‌خواه، وحيد اميري، صادق محرمي، احسان علوان‌زاده، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهي و کمال کاميابي‌نيا فقط يکي دو ماه از زمان قراردادشان با پرسپوليس باقي مانده و از اين‌رو حميدرضا گرشاسبي به خواسته برانکو در نظر دارد تا قبل از اتمام سال براي تمديد قرارداد با اين بازيکنان به توافق نهايي برسد.

دژاگه به جام جهاني مي رسد

بعد از مصدوميت اشکان دژاگه بود که اعلام شد بازيکن جديد ناتينگهام فارست به خاطر عمل جراحي اي که انجام داده به احتمال زياد به جام جهاني نخواهد رسيد و حتي سفر کي روش به يونان و ديدن بازي شجاعي اين مساله را تائيد کرد چرا که به نظر مي رسيد کي روش قصد دارد در غياب دژاگه، مسعود را به اردو دعوت کند. با اين همه آخرين خبرها درباره دژاگه حاکي از آن است که او مي تواند در روسيه بازي کند. خبرآنلاين درباره اين موضوع نوشته:" پزشکان تيم ملي به کي روش گفته اند اين بازيکن مي تواند در ارديبهشت ماه سال آينده به ميادين بازگردد و تمريناتش را شروع کند. پزشکان تيم ملي به صورت مرتب با پزشکان ناتينگهام فارست در تماس هستند و طبق آخرين گزارش آنها دژاگه در جام جهاني روسيه حضور خواهد داشت."


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي