جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/01/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5811

 ميز خبر 

آملي لاريجاني: قوه‌قضاييه از ايجاد ثبات در بازار ارز حمايت مي‌کند

رئيس قوه‌قضاييه گفت که اين نهاد از هر اقدامي در جهت صيانت از ارزش پول ملي و ايجاد ثبات در بازار ارز که لازمه کار اقتصادي است، حمايت همه‌جانبه مي‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي قوه قضاييه،آملي لاريجاني در بخشي از سخنان خود با اشاره به التهابات اخير در بازار ارز و تدابير دولت براي مديريت بازار اظهار کرد: بحمدالله با تدبير دولت محترم، تلاطم‌هاي موجود در بازار ارز تا حدي حل شده است گرچه توقع داشتيم که دولت محترم و بانک مرکزي زودتر وارد عمل شوند اما به‌هرحال قوه قضاييه از هر اقدامي در جهت صيانت از ارزش پول ملي و ايجاد ثبات در بازار ارز که لازمه کار اقتصادي است حمايت همه‌جانبه مي‌کند.

آيت‌الله صادق آملي لاريجاني با تأکيد بر پشتيباني از تعادل در بازار ارز و مجموعه اقدامات براي بسترسازي اين امر، تصريح کرد: نيروي انتظامي و ساير نهادهاي امنيتي نيز براي اجراي سياست‌هاي دولت در ساماندهي و مديريت بازار ارز همکاري کامل را خواهند داشت واميدواريم که دولت نيز برخي کاستي‌هاي موجود را اصلاح کند تا تجار و بازرگانان نيز نگران فعاليت‌هاي خود نباشند.

جهانگيري در جلسه ستاد ساماندهي مسائل ارزي:

اجازه نمي‌دهيم زندگي ميليون‌هاايراني توسط عده‌اي سودجو آسيب ببيند

معاون اول رييس جمهور گفت: نظام بانکي کشور بايد با برنامه ريزي و مديريت نقدينگي موجود کشور به جامعه اطمينان دهد که ارزش دارايي هاي مردم حفظ خواهد شد.به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت، اسحاق جهانگيري در جلسه ستاد اقتصادي ساماندهي مسائل ارزي کشور اظهار داشت: حفظ ذخاير و منابع بانک مرکزي بعنوان پس انداز ملي از اولويت هاي دولت است که با اجراي سياست هاي ارزي اتخاذ شده اين مقصود حاصل خواهد شد. وي ضرورت هدايت نقدينگي کشور به سمت توليد و بازار سرمايه را يادآور شد و گفت: دولت اجازه نمي دهد زندگي ميليون ها ايراني متأثر از نوسانات ارزي توسط برخي افراد سودجو آسيب ببيند.

اتحاديه اروپا: ايران و روسيه از اهرم نفوذ بر دمشق استفاده کنند

اتحاديه اروپا مدعي است ايران و روسيه بايد دولت دمشق را به عدم استفاده دوباره از تسليحات شيميايي مجاب کنند!

به گزارش مهر به نقل از رويترز، اتحاديه اروپا مدعي شد که ايران و روسيه بايد نفوذ خود را براي مجاب کردن دولت دمشق به پرهيز از استفاده مجدد از تسليحات شيميايي، به‌کار بگيرند.

جنگنده هاي عربستان جنوب صنعا را هدف قرار دادند

جنگنده هاي عربستان در ادامه تجاوز به يمن، جبل عطان در جنوب صنعا پايتخت و مناطقي ديگري از اين کشور را هدف قرار دادند.

به گزارش ايرنا به نقل از شبکه خبري المسيره، جنگنده هاي ائتلاف آمريکايي - سعودي منطقه جبل عطان در جنوب صنعا را بمباران کردند.

هواپيماهاي متجاوز همچنين در چند ساعت گذشته 10 بار شهرستان هاي حرض و ميدي در استان حجه را هدف حمله قرار دادند.

جنگنده هاي متجاوز همچنين شهرستان «جبل راس» در استان الحديده را هدف قرار دادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي