جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/02/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5829

 تريبون  

 با ابلاغ ديوان محاسبات؛

اعطاي تسهيلات به مديران از محل اعتبارات دولت ممنوع شد

معاون فني و حسابرسي امور عمومي و اجتماعي ديوان محاسبات کشور از ممنوعيت اعطاي تسهيلات به مديران دولتي از محل اعتبارات دولت خبر داد.

به گزارش پژوهشکده پولي و بانکي، معاون فني و حسابرسي امور عمومي و اجتماعي ديوان محاسبات کشور از ممنوعيت اعطاي تسهيلات به مديران دولتي از محل اعتبارات دولت خبر داد.

کيومرث داودي، معاون فني و حسابرسي امور عمومي و اجتماعي ديوان محاسبات کشور طي نامه‌اي به دستگاه‌هاي اجرايي تحت حسابرسي اين معاونت، اعطاي هرگونه تسهيلات از محل اعتبارات دستگاه‌هاي اجرايي به مديران عامل، اعضاي هيات مديره، روسا و مديران دستگاه‌هاي اجرايي را ممنوع اعلام کرد.

معاون وزير نيرو:

اميدواريم آب جيره بندي نشود

معاون وزير نيرو در امور آب و آبفا اظهار کرد: اميدواريم امسال تابستان جيره بندي آب نداشته باشيم و کار به آنجا نکشد که مجبور به جيره‌بندي آب شويم.

عباس سروش در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اينکه سياست وزارت نيرو اين است که با کنترل و تنظيم فشار روند تامين آب مشترکان را مديريت کند، گفت:اميدواريم با همکاري مشترکان تابستان امسال را بدون مشکل پشت سر بگذاريم.

وي با اشاره به استان‌هايي که امسال بيشتر دچار بحران آب خواهند بود، عنوان کرد: استان‌هاي شرقي همچون سيستان و بلوچستان، يزد، کرمان، فارس، زاهدان، خراسان جنوبي و هرمزگان به لحاظ منابع آب وضعيت بدتري نسبت ساير استان‌ها خواهند داشت.

معاون وزير نيرو در امور آب و آبفا در خصوص آخرين وضعيت زاينده رود نيز گفت:براي زاينده رود کارگروه خاصي تشکيل شده که هدف آن ابتدا تامين آب شرب است و بعد از آن اگر آب کافي وجود داشت براي باغات و مزارع برنامه‌ريزي صورت مي گيرد.چندي پيش نيز اردکانيان وزير نيرو اعلام کرد: مردم به حدي از درک رسيده‌اند که مي‌دانند وقتي بارش در 4 ماهه اول 97 - 96 حدود 30 درصد نسبت به سال قبل کمتر است، اخلاق اجازه نمي‌دهد بالاتر از الگوي مصرف، آب مصرف کنيم، ولي قطعا تلاش و برنامه‌ريزي‌ها بر اين مبناست که جيره‌بندي آب نداشته باشيم و اين فرض مهم را هم داريم که مردم همکاري لازم را خواهند داشت.همچنين در مورد وضعيت پايتخت محمدرضا بختياري مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي تهران گفت: در حال حاضر هيچ برنامه اي براي جيره بندي آب در تهران نداريم، اما باتوجه به وضعيت منابع آبي لازم است که مشترکان در نحوه مصرف خود مديريت داشته باشند تا بتوان تابستان را بدون هيچ مشکلي پشت سر گذاشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي