جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/02/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5830

 مرکز سنجش پزشکي اعلام کرد:
 ضرورت شرکت در آزمون MHLE براي داوطلبان آزمون دکتري  

 مرکز سنجش پزشکي در اطلاعيه‌اي اعلام کرد: داوطلبان آزمون دکتري که نمره زبان معتبر ندارند موظفند در آزمون زبان MHLE مورخ 31 خرداد 97 شرکت نمايند و نمره لازم (براي دکتري تخصصي 45 به بالا و براي دکتري پژوهشي 50 به بالا) را کسب کنند.

در متن اين اطلاعيه آمده است: درخصوص آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون دکتري تخصصي و پژوهشي سال 97 که نمره زبان معتبر ندارند به اطلاع ميرساند، طبق قوانين مربوط به اين آزمون ابتدا قرار بود براي داوطلباني که نمره زبان معتبر ندارند کارت ورود به جلسه آزمون دکتري صادر نشود. حال براساس تصميم شوراي مربوطه مقرر گرديد کساني که نمره زبان معتبر ندارند موظفند در آزمون زبان MHLE مورخ 31 خرداد 97 شرکت نمايند و نمره لازم (براي دکتري تخصصي 45 به بالا و براي دکتري پژوهشي 50 به بالا) را کسب کنند.

در صورت عدم کسب نمره حد نصاب پاسخنامه آزمون دکتري آنها تصحيح نخواهد شد و آزمون دکتري اين افراد کان لم يکن تلقي خواهد شد.بنابراين اين دسته از داوطلبان بايد فرم مربوطه را در هنگام اخذ کارت ورود به جلسه دکتري تاييد نموده و به همراه کارت ورود به جلسه پرينت نمايند.

پس از امضاء و اثر انگشت بر روي آن در روز آزمون به نماينده مرکز سنجش آموزش پزشکي حاضر در حوزه امتحان دکتري تحويل دهند. متذکر مي‌شود اين ارفاق تنها براي آزمون MHLE مورخ 31 خرداد 97 بوده و شامل ساير آزمون‌هاي زبان نمي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي