جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/02/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5830

 نهادهاي مالي 

 تمديد جشنواره باشگاه مشتريان بانک سپه تا پايان شهريور ماه

بانک سپه - اولين جشنواره باشگاه مشتريان بانک سپه با عنوان «روياتو چک کن» که پيش از اين قرار بود تا پايان ارديبهشت ماه ادامه داشته باشد تا پايان شهريور ماه سال جاري تمديد شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک سپه ،بر اين اساس اعضاء مي توانند از اين فرصت جهت افزايش امتياز استفاده نموده و شانس خود را براي شرکت در قرعه کشي جشنواره افزايش دهند.

بر اساس اين گزارش آن دسته از مشترياني که تا کنون موفق به عضويت در سامانه باشگاه نشده اند؛ در صورت عضويت تا پايان ارديبهشت ماه از 94 امتياز تشويقي به مناسبت آغاز نود و چهارمين سالگرد تأسيس بانک سپه بهره‌مند خواهند شد.

رشد 50 درصدي مراجعه تلفني به بانک مسکن در پي مصوبات تسهيلاتي جديد

بانک مسکن - در نيمه اول ارديبهشت ماه شمار تماس‌هاي شهروندان با سامانه تلفني مرکز ارتباط با مشتريان اين بانک، تحت تاثير مصوبات جديد درباره تسهيلات مسکن، با رشد 50 درصدي روبرو شد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن - هيبنا، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتريان بانک مسکن که همه روزه از ساعت 7:30 تا 16 و پنج شنبه‌ها از ساعت 7:30 تا 13 آماده پاسخگويي و دريافت پيشنهادات و انتقادات مشتريان از سراسر مناطق شهري و روستايي کشور هستند، در هفته گذشته عمدتا به پرسش‌هاي شهروندان درباره سقف تسهيلات بدون سپرده بانک مسکن پاسخ دادند.

شعبه بانک پارسيان بلوارامام خميني بندرعباس گشايش يافت

بانک پارسيان - سيصد وسي و دومين شعبه بانک پارسيان در بلوار امام خميني بندرعباس با حضور ائمه جمعه بندرعباس و کيش، اعضاي شوراي شهر، مديرکل امور روستايي و شوراهاي بندرعباس، مديران شرکت هاي فولاد و آبفاي استان، مديران بانک پارسيان و با همراهي جمعي از مشتريان گرانقدر و وفاداربانک در تاريخ 19/02/ 97 آغاز به کارکرد.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک پارسيان ،در آيين گشايش اين شعبه، دکتر آبتين اميري، عضو شوراي شهر بندرعباس، ضمن تبريک و آرزوي بهروزي براي مجموعه بانک پارسيان، خاطرنشان کرد: در مجموعه شورا و شهرداري بندرعباس، موضوع توسعه و گردش مالي از اهميت بالايي برخوردار است و همواره تلاش براين بوده تا با ايجادثروت و سرمايه براي اقشار گوناگون شهروندي، بتوانيم فضاي مناسبي را براي سرمايه گذاري در مکان هاي مستعد فراهم آوريم که خوشبختانه، درمکان يابي شعب بانک پارسيان، درايت و هوشمندي بالايي در بهره مندي از ظرفيت هاي ويژه شهري به عمل آمده است.

مديرکل اداره مبارزه با پولشويي، تامين مالي و تطبيق بانک توسعه صادرات تشريح کرد :

اصول اساسي براي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم

بانک توسعه صادرات - مديرکل اداره مبارزه با پولشويي، تامين مالي و تطبيق بانک توسعه صادرات دقت، پايش، کنترل و آموزش را از اصول سياست اين اداره براي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم توصيف کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات ايران، محمدحسن حاجيان با اعلام اين مطلب افزود: با عنايت به قوانين مبارزه با پولشويي (مصوب سال 1386) و تامين مالي تروريسم (مصوب 1394) و آيين‌نامه‌هاي اجرايي آنها و بخشنامه‌هاي بانک مرکزي، بانک توسعه صادرات سياست‌هاي خود براي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم و منشور تطبيق و مديريت ريسک تطبيق تدوين نموده‌است.

وي در تشريح سياست‌هاي مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم گفت: اعمال دقت ويژه در شناسايي تمام مشتريان جديد و مشتريان فعلي بانک بر اساس رويکرد ريسک محور، توجه ويژه در برقراري روابط کارگزاري، انجام پايش‌ مستمر بر اساس رويکرد ريسک محور، نگهداري مدارک و سوابق معاملات ، آموزش، پايش و کنترل مستمر ، گزارش به مقامات ذيصلاح و ارزيابي و بهبود کنترل‌هاي داخلي به منظور کاهش ريسک‌هاي اين حوزه از جمله اين سياست ها به شمار مي رود.

سامانه موبايل بانک رفاه نسخه اندرويد به روز رساني شد

بانک رفاه - سامانه موبايل بانک رفاه تحت سيستم عامل اندرويد به روز رساني شد و از تاريخ 16 ارديبهشت ماه سالجاري نسخه جديد 2.1.1 بر روي پورتال بانک قرار دارد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه؛ اين نسخه به منظور ارتقاء کيفيت سامانه و ايجاد قابليت هاي جديد مورد انتظار مشتريان بر روي پورتال بانک به نشاني www.refah-bank.ir قرار دارد که برخي از ويژگي هاي مهم آن عبارت است از:

*امکان انتقال وجه مبتني بر شماره تلفن همراه

*امکان تعريف و تغيير حساب متصل به شماره تلفن همراه

*امکان ايجاد و تغيير نحوه ورود به سامانه، مبتني بر پين و الگو (PIN وPattern) (ورود به سيستم بر اساس پين و الگوي انتخابي کاربر)

*اضافه شدن قابليت به روز رساني برنامه، از طريقAPP موبايل بانک رفاه (Auto Update)

گفتني است که امکانات فوق در هر دو حالت ساده و استاندارد ايجاد شده است.

قدرداني مديرعامل بانک شهر از حسن نظر مخاطبان نمايشگاه کتاب تهران در اعلام رضايتمندي

بانک شهر - مديرعامل بانک شهر با اشاره به رضايتمندي 98.5 درصدي مخاطبان از عملکرد اين بانک در نمايشگاه کتاب تهران گفت: قدردان اين حسن نظر هستيم و تمامي تلاش خود را انجام مي دهيم تا با بهترين خدمات، اين رضايتمندي را ماندگار کنيم. به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، مدير عامل اين بانک در حاشيه بازديد از سي و يکمين دوره نمايشگاه بين المللي کتاب تهران با اشاره به اين که امسال بانک شهر براي سومين سال ، عامليت نمايشگاه کتاب تهران را پذيرفت، گفت: طي اين سالها با خلاقيت و نوآوري ، خدمات متنوعي به اهالي کتاب و ناشران ارائه شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي