جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/02/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5830

 خبــر 

بازديد نماينده اراک، کميجان و خنداب از شرکت گاز استان مرکزي

اراك-فراهاني

مهندس سيد مهدي مقدسي؛ نماينده محترم مردم شريف شهرستانهاي اراک، کميجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي باحضور در جلسه هيئت رييسه شرکت گاز استان مرکزي از روند گازرساني در حوزه انتخابيه خود و عملکرد شرکت گاز استان مرکزي بازديد به عمل آوردند.

برپايه اين گزارش در ابتداي اين جلسه که در سالن کنفرانس اين شرکت برگزار گرديد، پس از قرائت آياتي چند از قرآن مجيد، محمدرضا سميعي مدير عامل شرکت گاز استان مرکزي ضمن عرض خيرمقدم به مهمانان ارجمند به ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان مرکزي پرداخت و در اين خصوص گفت: بهره‎مندي 100درصدي شهرها و 98درصدي روستاهاي استان از عمده فعاليتها و عملکرد اين شرکت مي‎باشد و گازرساني به نقاط محروم و کمتر توسعه‎يافته استان از برنامه‎هاي آتي شرکت گاز استان مرکزي است که با تلاش شبانه‎روزي کارکنان پرتلاش اين مجموعه اين هدف هم دست يافتني مي‎باشد و خدمت‎رساني به مردم شريف استان مرکزي در سرلوحه کارهاي شرکت قرار دارد.

درادامه جلسه، سيد مهدي مقدسي نماينده محترم مردم شريف شهرستانهاي اراک،کميجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي ضمن تقدير و تشکر از کارکنان خدوم و زحمتکش شرکت گاز استان مرکزي در ارائه خدمات به مردم استان گفت: کارکنان اين شرکت در خيلي از روستاهاي استان و مسيرهاي صعب‎العبور گازرساني انجام داده‌اند و با شناختي که از سميعي مديرعامل جديد اين شرکت دارم که توانمندي لازم برخوردار مي‌باشند اميد آن مي‌رود که مجموعه شرکت گاز استان مرکزي با کمک ومساعدت همه همکاران همچنان در ارائه خدمات ارزشمند به مردم شريف استان بدرخشد.

ايشان در ادامه افزود: کشور ما جزءپر مصرف‌ترين کشورهاي دنيا در زمينه مصرف انرژي مي‌باشد که بايست در اين خصوص با ترويج فرهنگ بهينه مصرف انرژي و فرهنگسازي درکاهش مصرف انرژي تلاش نماييم.

انتصاب مديرخدمات شرکت نفت و گاز مسجدسليمان

اهواز-خبرنگار آفرينش

با حکم مديرعامل شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان، مديرخدمات اين شرکت منصوب شد.مهندس قباد ناصري در اين حکم محمود خدادادي را بعنوان سرپرست مديريت خدمات اين شرکت منصوب و از زحمات و خدمات شاپور عالي‌پور که پيش از اين عهده‏دار اين سمت بود و به افتخار بازنشستگي نايل گرديده تقدير و تشکر نمود. محمود خدادادي؛ سرپرست جديد مديريت خدمات شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان دانش‏آموخته کارشناسي ارشد مديريت دولتي است و با 47 سال سن 30 سال سابقه خدمت در سمتها و بخشهاي مختلفي همچون رياست اداره خدمات مهندسي و بهسازي اماکن و تأسيسات به مدت 8 سال - کارشناس ارشد بودجه و کنترل هزينه‏ها – کارشناس ارشد حسابداري صنعتي – دبير کميسيون مناقصات – عضو کميته فني بازرگاني – سرپرست تعميرات برق خدمات مهندسي خدمت کرده است.

رئيس شوراي سياست‌گذاري هفته روابط‌عمومي:

ششمين مدير حامي روابط‌عمومي در حوزه صنعت انتخاب شد

اصفهان-بهروز راعي

رئيس شوراي سياست‌گذاري هفته روابط‌عمومي از پايان بررسي سوابق و انتخاب ششمين مدير برتر حامي روابط‌عمومي و صنعت در کميته علمي هفتمين کنفرانس روابط عمومي و صنعت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، سيدغلامرضا کاظمي‌دينان، رئيس شوراي سياست‌گذاري هفته روابط‌عمومي با اشاره به برگزاري چندين نشست تخصصي با حضور اعضاي شوراي سياست‌گذاري و کميته علمي کنفرانس روابط‌عمومي و صنعت، افزود: در ارزيابي سوابق و بررسي عملکرد شرکت‌هاي مختلف، شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق شد بالاترين امتياز از شاخص‌هاي مورد نظر در زمينه انتخاب مدير نمونه حامي روابط‌عمومي در حوزه صنعت را بدست آورد.

کاظمي‌دينان ضمن اشاره به ايفاي نقش مسئوليت‌هاي اجتماعي به عنوان يکي از شاخص عملکرد حوزه ارتباطات و روابط‌عمومي اين شرکت، افزود: گستردگي گروه فولاد مبارکه و استقرار واحدهاي صنعتي آن در سراسر کشور و اجراي طرح‌هاي توسعه‌اي و نيز دريافت نشان‌هاي ملي و بين‌المللي به‌ويژه جايزه تعالي سازماني و جايزه ملي کيفيت، در کنار حضور اين گروه به عنوان تنها شرکت ايراني راه يافته به جايزه جهاني سازمان دانشي که به واسطه ارتباطات گسترده ملي و بين‌المللي آن ميسر گرديد، از جمله برخي ديگر از دلايل اين انتخاب به‌شمار مي‌روند.

وي به تعامل ويژه دکتر بهرام سبحاني؛ مديرعامل اين شرکت با رسانه‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي و خدماتي کشور اشاره کرد و گفت: اعتقاد ايشان به بهره‌گيري از خرد جمعي و ارتباط صنعت با مراکز علمي، دانشگاهي و توليدي بر اساس استاندارد‌ها و رعايت مسائل زيست محيطي، ستاد برگزاري همايش روابط‌عمومي و صنعت را بر آن داشت که ايشان را به عنوان مدير برتر حوزه صنعت و حامي ارتباطات و روابط‌عمومي معرفي و در اين کنفرانس مدال زرين مدير حامي روابط‌عمومي و صنعت را به ايشان اعطا کند.

لازم به ذکر است در ادوار گذشته اين کنفرانس، مدال زرين مدير حامي روابط‌عمومي به آقايان دکتر ولي‌اله سيف، دکتر مهدي کرباسيان، دکتر يونس مظلومي، دکتر علي ديواندري و مهندس هاشم يکه‌زارع اهدا شده است.هفتمين کنفرانس روابط‌عمومي و صنعت با موضوع اصلي «روابط‌عمومي و مديريت شهرت» در تاريخ 23 ارديبهشت ماه جاري در تهران برگزار خواهد شد.

طي سال 96 در شهرستان باغملک محقق شد؛

اجراي5 پروزه گازرساني با اعتباري بيش از 114 ميليارد ريال

اهواز-خبرنگار آفرينش

روح ا... پور موسوي رئيس اداره گاز شهرستان باغملک با اعلام خبر فوق افزود: طي سال گذشته تعداد 5 پروژه گازرساني براي اجراي 93 کيلومتر خطوط تغذيه و شبکه گازرساني و نصب 1070 مورد انشعاب ( علمک) در شهرستان باغملک و همچنين احداث ساختمان اداري عمليات با اعتبار بيش از 114 ميليارد ريال به مورد اجرا درآمده است.رئيس اداره گاز باغملک از پيشرفت 60 تا 100 درصدي اين پروژه ها خبر داد و افزود : اداره گاز شهرستان باغملک مصمم است تادر راستاي تحقق شعار سال و توليد واشتغال پايدار منطقه با سرمايه‎گذاران بخشهاي خصوصي و دولتي همکاري و زمينه‎هاي اشتغال جوانان عزيز را از اين طريق فراهم نمايد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي