جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/02/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5830

 خبـــرنامه 

 خبر اميدوارکننده براي آبي‌ها

تيام آماده شد

اين روزها اخبار خوبي از مصدوميت بازيکنان استقلال به گوش نمي‌رسد و پس از پاره شدن رباط صليبي داريوش شجاعيان، شايعه مصدوميت شديد ابراهيمي و از دست رفت جام جهاني براي او هم منتشر شده است اما آبي‌ها بالاخره يک خبر خوب شنيدند. ديروز مامه تيام در تمرينات گروهي استقلال شرکت کرد و پابه‌پاي همبازيانش دويد تا مشخص شود که او مشکلي براي حضور در بازي برگشت استقلال و ذوب‌آهن در ليگ قهرمانان آسيا ندارد. حضور او در اين بازي مي‌تواند اميدهاي استقلال را براي پيروزي و صعود به مرحله بعد افزايش دهد. به ويژه اين که ذوب‌آهن هم دو مدافع مياني اصلي خود يعني محمد نژادمهدي و خالد شفيعي را به دليل محروميت و مصدوميت در اين بازي در اختيار نخواهد داشت.

رسانه‌هاي روسيه:

سردار در کازان نمي‌ماند

سايت‌هاي روسي خبرداده‌اند که سردار آزمون بعد از جام جهاني به تيمي ديگر خواهد رفت و حفظ او در روسيه کار بسيار دشواري خواهد بود. به گزارش realnoevremya، سردار آزمون ستاره ايراني که در تيم روبين کازان بازي مي‌کند، تابستان سال قبل پيشنهادهاي زيادي از چند تيم خوب اروپايي داشت ولي ترجيح داد تا در روسيه بماند. هر چند بايد قربان برديف را پدر فوتبالي او بدانيم ولي با اين حال بسيار سخت است که تصور کنيم او بعد از جام جهاني نيز در روسيه خواهد ماند.

بايد منتظر باشيم تا اين بازيکن ايراني تصميم خود را براي بعد از جام جهاني اعلام کند. هر چند روبين کازان مي‌تواند از پول فروش اين بازيکن ايراني به دنبال جذب ديگر بازيکنان مدنظر خود بپردازد ولي از طرفي حفظ ستاره ايراني نيز مي‌تواند خبري خوب براي اين تيم باشد. در هر صورت تکليف آزمون در روسيه و تيم بعدي او تا قبل از جام جهاني مشخص نخواهد شد و ابتدا بايد حضور اين بازيکن را در جام جهاني ارزيابي کنيم و در ادامه تصميم سردار براي تيم بعدي او مشخص خواهد شد.

شايد مسلمان به ترکيب اصلي برگردد

کمال کاميابي نيا در بازي رفت مقابل الجزيره امارات دچارآسيب ديدگي دوباره از ناحيه کتف شد. البته طبق اعلام پزشک معالج پرسپوليس و همين طور ادعاي اين بازيکن، کمال به ديدار برگشت مي‌رسد و توانايي بازي هم دارد اما اين بازيکن همچنان دوران نقاهت را طي مي‌کند. اما اگر کاميابي نيا به شرايط بازي هم برسد، مشخص نيست توان حضور 90 دقيقه‌اي را داشته باشد. به همين دليل، پرسپوليس به بازيکن ديگري نياز دارد. به غير از احمد نوراللهي، هافبک تدافعي ديگري در ليست سرخ‌ها ديده نمي‌شود زيرا محسن ربيع‌خواه هم مصدوم شده اما شايد اين شرايط سبب شود محسن مسلمان که فصل قبل در سه بازي، هافبک تدافعي سرخپوشان شده بود، به ترکيب اصلي برگردد و جاي کمال را پر کند.

خبر خوب گرشاسبي

تمديد قرارداد برانکو

هر چقدر که مديران پرسپوليس شايعه جدايي برانکو از تيمشان را تکذيب کنند، آنقدر اخبار متفاوتي درباره رفتن پروفسور مطرح مي شود که تا زماني که برانکو قراردادش را تمديد کند کسي نمي تواند ماندن او در پرسپوليس را باور کند.

طي روزهاي گذشته اين خبر منتشر شده که برانکو براي سفر به کرواسي کل وسايلش در ايران را جمع کرده و آنها را به کشورش مي برد. خبري که حتي روي جلد روزنامه پيروزي هم رفت اما سرپرست پرسپوليس اين موضوع را رد کرده. گرشاسبي به باشگاه خبرنگاران گفته:" چه کسي گفته که برانکو وسايلش را جمع کرده است. اين موضوع صحت ندارد. او فرد حرفه اي است و همه چيز را شفاف اعلام مي کند. او در مراسم جشن قهرماني هم گفت که در آينده تيم خود را بهتر آماده مي کند و مشکلي در اين زمينه وجود ندارد." گرشاسبي با اين مقدمه، از توافق قطعي با برانکو خبر داده:" توافقات کلي با برانکو انجام شده است و خلاصه قرارداد اين مربي هم آماده کرديم و قرار است او متن قرارداد را مطالعه کند. بعد از بازي با الجزيره امارات قرارداد برانکو نهايي مي شود."


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي