جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/03/10 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5847

 خبـــرنامه 

 برانکو تاييد کرد

فرشاد به لهستان مي‌رود

فرشاد احمدزاده در آستانه جدايي از پرسپوليس است. اين بازيکن با عضويت در تيم «شلاسک وروسلاو» لهستان فصل آينده را در اين تيم اروپايي توپ خواهد زد.

برانکو ايوانکوويچ در گفت‌وگو با تسنيم ضمن تاييد اين خبر براي اين بازيکن در تيم جديدش آرزوي موفقيت کرد. اين در حالي است که گفته مي‌شود محسن مسلمان هم در يکي دو روز آينده تيم جديدش را انتخاب خواهد کرد.

ضمن اين که احتمال باز شدن پنجره نقل و انتقالاتي پرسپوليس هم بسيار کم است و جدايي مسلمان و احمدزاده در اين شرايط اتفاق خوبي براي پرسپوليس نخواهد بود.

پنجمين خريد ژنرال

شهباززاده در سپاهان

سجادشهباززاده با نظر مثبت امير قلعه‌نويي و کادرفني به مدت يک فصل به جمع طلايي پوشان سپاهان پيوست. شهباززاده، پس از پيام نيازمند، محمد ايران پوريان، استنلي کي روش و ابراهيم صالحي پنجمين خريد سپاهان محسوب مي‌شود.

سه خريد از پنج خريد سپاهان در خط حمله است. اين تيم فعلا يکه‌تاز بازار نقل و انتقالات است. شهباززاده متولدسوم بهمن 1368 مشگين شهر است و سابقه حضور در تيم هاي استقلال تهران، سايپا، نفت تهران، آلانيااسپورترکيه و القطر قطر را دارد.

انتقال به آنفيلد

آليسون رکوردها را مي‌شکند

باشگاه رم که در تابستان گذشته محمد صلاح را با قيمتي به نسبت کم به ليورپول فروخت، قصد دارد در زمينه فروش آليسون مقاومت بيشتري به خرج دهد.

به گزارش گاردين، رم چيزي حدود 90ميليون يورو از ليورپول بابت انتقال گلر برزيلي مي‌خواهد. قرمزها هنوز پيشنهادي رسمي براي آليسون ارائه نداده‌اند اما وضعيت اين بازيکن را از همتاي ايتاليايي جويا شده‌اند. آليسون سال2016 از اينترناسيونال برزيل راهي رم شد و حالا به عنوان يکي از بهترين دروازه‌بان‌هاي جهان فوتبال از او ياد مي‌شود.

او در روسيه سنگربان شماره يک برزيل خواهد بود. قرارداد رم و آليسون تا 2021 اعتبار دارد و باشگاه فشار چنداني براي فروش او احساس نمي‌شود. آن‌ها حتي برنامه‌هايي براي تمديد قرارداد فعلي اين بازيکن دارند. ليورپول مذاکرات ديگري خواهد داشت اما ممکن است پرداخت مبلغي که رکورد نقل و انتقال يک دروازه‌بان در دنياي فوتبال باشد، آنها را از اين خريد منصرف کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي