جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/03/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5855

 خبر 

 توضيحات دفتر ستاد اقامه نماز جمعه درباره برگزاري نماز جمعه اين هفته

مسئول دفتررئيس ستاد اقامه نماز جمعه تهران درباره برگزاري نماز جمعه اين هفته و چگونگي برگزاري نماز عيد فطر توضيحاتي را ارائه کرد.

مسئول دفتر رئيس ستاد اقامه نمازجمعه تهران در گفت‌وگو با ايسنا، در پاسخ به اين پرسش که اين هفته نمازجمعه تهران برگزا ر مي‌شود يا خير، اظهار کرد: ما همه جوانب را سنجيده‌ايم و هماهنگي ها براي برگزاري نمازجمعه و نماز عيد فطر را در نظر داريم ، بنابر اين اگر نماز عيد فطر به روز شنبه موکول شود ، طبعا نماز جمعه هم برگزار مي‌شود، اما در حال حاضر نمي توانيم اظهار نظر دقيقي دراين باره داشته باشيم

مجلس کانادا طرح توقف مذاکرات ديپلماتيک اوتاوا -تهران را تصويب کرد

مجلس کانادا طرح توقف کليه مذاکرات با ايران براي از سرگيري روابط ديپلماتيک را تصويب کرد.

به گزارش مهر به نقل از تورنتو سان، مجلس عوام کانادا طرح توقف کليه مذاکرات با ايران براي از سرگيري روابط ديپلماتيک را تصويب کرد. طبق اين مصوبه، سپاه پاسداران ايران در فهرست «گروه‌هاي تروريستي» قرار مي‌گيرد.

اين طرح به پيشنهاد «گارنت گينويس» نماينده محافظه کار، در مجلس عوام کانادا مطرح شده بود.

به هنگام راي گيري که به صورت قيام انجام شد، ابتدا نمايندگان محافظه‌کار به عنوان حمايت از اين طرح قيام کردند.

گزارش ها حاکي است که «جاستين ترودو» نخست وزير کانادا، نخستين کسي بوده که از جناح ليبرال به عنوان موافق با اين طرح قيام کرد.

موگريني: اتحاديه اروپا متعهد به حفظ توافق هسته‌اي است

مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا با تاکيد بر اينکه ديپلماسي و گفت‌وگو تنها راه‌حل مسائل بين‌المللي است، گفت: ما براي اعتبار اتحاديه اروپا و حفظ منافع‌مان کماکان متعهد به حفظ توافق هسته‌اي هستيم.

به گزارش ايسنا، فدريکا موگريني، مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا در سخنراني خود در پارلمان اروپا درباره برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به ديدار سران آمريکا و کره شمالي اشاره کرد و گفت که اين ديدار ثابت مي‌کند ديپلماسي و گفت‌وگو تنها راه پيش‌رو براي حل مسائل است.

سوريه توان موشکي خود را در مرز جولان اشغالي تقويت کرد

واحد رسانه اي مرکزي جنگ در سوريه اعلام کرد که ارتش اين کشور واحدهاي دفاع هوايي و موشکي خود را در مرز جولان اشغالي در جنوب اين کشور تقويت کرده است.به گزارش شبکه تلويزيوني 'الاخباريه'، ارتش سوريه نيروهايش را در جنوب اين کشور تقويت کرده است و در منطقه حد فاصل جولان، سامانه هاي موشکي دفاعي جديد خود از نوع 'بانتسير إس 1' را مستقر کرد.جولان بر اساس قانون بين الملل يک سرزمين اشغال شده محسوب مي شود و بر پايه قطعنامه شماره 242 سال 1967 'اسراييل ' بايد از آن عقب نشيني کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي