جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/03/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5855

 نهادهاي مالي 

 رييس اداره کل تسهيلات تبصره اي بانک مسکن:

تامين مالي پروژه هاي مسکن مهر پرديس به موقع انجام شده است

بانک مسکن - عدم شفافيت در مواجهه برخي مسولان طرح مسکن مهر با عوامل و پيمانکاران اين نوع پروژه ها در برخي شهرها باعث يک «تحريک نابجا» در شهر جديد پرديس شد.به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن –هيبنا، برخي پيمانکاران مسکن مهر شهر جديد پرديس تحت تاثير عدم اطلاع از اقداماتي که تا کنون در حوزه تامين مالي پروژه هاي مسکن مهر شهر جديد پرديس اتفاق افتاده، دچار اين تصور شده اند که بانک مسکن در پرداخت تسهيلات ساخت مسکن مهر ، با کندي يا تاخير مواجه است. اما آمار رسمي از عملکرد بانک مسکن، ضمن پاسخ به اين تصور نادرست، «پرداخت تسهيلات بيش از حد متعارف» را نشان مي دهد.

در اين ميان، يکسري اخبار نيز باعث طرح يکسري گلايه ها شده است؛ هر چند پيمانکاران سازنده مسکن مهر نيز همچون ساير افراد حقيقي و حقوقي فعال در طرح مسکن مهر ، به دنبال ساخت و تکميل سريع اين واحدها و تحويل آن به متقاضيان هستند اما پمپاژ شايعات بعضاً باعث سوءبرداشت عوامل ساخت مي شود.

مديرعامل بانک شهر اعلام کرد:

ارايه مستندات خواسته شده به بانک مرکزي در کوتاهترين زمان ممکن

بانک شهر - دکتر حسين محمد پورزرندي مديرعامل بانک شهر از ارايه مستندات خواسته شده به بانک مرکزي در کوتاهترين زمان ممکن خبر داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر،پورزرندي با اشاره به انتشار نامه اداري منتشر شده در فضاي مجازي در برخي از کانال ها و گروه هاي خبري ، گفت:در اين روزهاي پاياني ماه پر برکت رمضان و در آستانه عيد بزرگ مسلمانان انتظار مي روداز تهمت وافترا پرهيز کرده و اجازه ندهيم خللي درخدمت رساني بزرگترين حامي مالي شهروندان و مديريت شهري وارد شود.

حافظان حداقل 5 جزء قرآن در بانک سپه از اولويت ارتقاي شغلي برخوردار مي شوند

بانک سپه - مدير عامل بانک در اختتاميه مسابقات سراسري قرآن کريم ويژه کارکنان بانک سپه گفت: به منظور تقويت فرهنگ قرآني در بانک سپه و تشويق پرسنل براي انس هر چه بيشتر با قرآن هريک از کارکنان بانک سپه که حافظ حداقل 5 جزء قرآن باشند از اولويت يک درجه ارتقاء شغلي برخوردار خواهند شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه؛ محمدکاظم چقازردي ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در تمديد طرح سال گذشته، امسال براي ترغيب هرچه بيشتر پرسنل حفظ 10 جزء به 5 جزء کاهش يافته و طرح ارتقاي درجه شعبي که يکي از کارکنان آن حافظ کل قرآن باشد کما کان ادامه خواهد يافت.

وي با اشاره به سوره مبارکه قدر تصريح کرد: عزت و عظمت شب قدر به دليل نزول قرآن در اين شب است و در آخرين وصاياي اميرالمؤمنين سفارش زيادي به قرائت و عمل به قرآن شده است.

رئيس هيئت مديره بانک سپه برگزاري اين گونه مسابقات قرآني در بانک را برکت و توفيقي دانست که نصيب مجموعه بانک شده است و در اثر عمل به قرآن، زمينه تکريم ارباب رجوع و خدمت به مردم عزيز حاصل خواهد شد و معنويت و نورانيت در فضاي بانک و شعب تقويت مي شود.

تمهيدات بانک ملي براي تسهيل امور موديان مالياتي

بانک ملي - مشخصات واحدهاي منتخب بانک ملي ايران به منظور ارائه خدمات بانکي به موديان مالياتي اعلام شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، با توجه به اين که آخرين مهلت تسليم اظهارنامه مالياتي عملکرد سال 1396 موديان براي صاحبان مشاغل، پايان خرداد ماه و براي اشخاص حقوقي و ساير موديان، پايان تيرماه اعلام شده، بانک ملي ايران تدابير ويژه اي براي ارائه خدمات به اين بخش از مشتريان در نظر گرفته است.

واحدهاي منتخب ادارات امور شعب تهران و البرز و همچنين تعدادي از شعب ساير استان ها حسب توافقات صورت گرفته با ادارات کل امور مالياتي به اين منظور مشخص شده اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي